Mighty vaporajzer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.09.2013
22
2
3
Za par dana bih zelio naruciti Storz and Bickel Mighty vaporajzer. Dugo sam istrazivao i zakljucio da je najbolji na trzistu. Ali me zanimaju vasa iskustva sa njim. Takodjer me zanima da li je moguce pusiti hasis iz njega i da li to ostavlja neke posledice na uredjaj? I da li je ukus trave ok, ilo ni nemam utisak da pusim travu? Pitanja su mozda glupa, al zelim biti siguran sta kupujem pre nego sto pljunem skoro 400e. I koliko je trave potrebno staviti unutra da se jedna osoba fino napusi? Hvala unapred :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Može i haš i vutra. I to ako nisi našao odgovor na svoje pitanje nemora značiti da otvaraš novu temu radi jednog vejpa. Ako se stara tema zove "Vape - Generalna tema" znači da podrazumjeva sve vapore, a taj na kojeg ti pikaš nije po ničem posebni da dobije svoju temu. Zamisli kad bi svako za svoje pitanje otvarao novu temu ako ne nađe odgovor na njega, na čega bi ličio ovaj forum.
Pojam "generalno" podrazumjeva "SVE" tako da znaš za ubuduće.
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Mighty = Crafty + jedna baterija + displej - app... Veći, samim tim i manje prijenosan (ne mozes ga bas nositi okolo i vejpat na ulici, u kaficu i tako)... Sve ostalo je isto, iste komponente, ista kvaliteta izrade. U svakom slučaju vrhunski.
 

Slične teme