MightyHerb - 140 W CFL grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....dosta su velike posude a biljke relativno male pa ne vjerujem da joj fali hrane, probaj saznat kakav ti je Ph vode kojom zaljevas pa mozda budes pametniji.....
 

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
Hvala vam na odgovorima. Definitivno je problem bio Ph jer je zemlja kvalitetna tako da nije moguce da je falilo elemenata. Nabavio sam u međuvremenu lakmus papirice i regulirao Ph te odradio jednu dozu gnojenja Plantellom list..Dobro se su reagirale..listovi koji su prije bili zutili su ostali takvi,ali ovi novi djeluju skroz ok. Također su najdonja dva lista pozutila, ali to je pretpostavljam normalno jer svjetlo ne dolazi do njih uopce...Jos kojih 10 dana su u veg. i onda idu na cvjetanje, buduci da do bozica moram zavrsiti grow :)

sdcnyr.jpg


2yvs2ef.jpg
 

Pocetnik_cro

Aktivan Član
12.10.2011
80
38
0
33
po meni bis mogao staviti jednu neonkicu na vrata i vrtiti biljke, npr ako imas svjetlost 18 sati okreces ju za 120 stupnjeva svakih 6 sati

eto jedna ideja, mozda grijesim ipak sam novi
 

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
Da, uvijek se moze jos lumena dodavati :) ali ljudi su i sa manje od mene dobivali ono s cim bi ja bio prezadovoljan tako da ... i u ovo sam potrosio vise nego sta sam mislio:)
A sta se tice zucenja,cini vam se, samo su ona najdonja 2,sa samo jednom plojkom zuta,sto je normalno..ovi gornji troprsti su zuti radi tog problema sa Ph...
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
staklo + 70w HPS bi bilo do jaja..single 150w HPS savrseno.
ja bi to presadio u max moguci volumen posude(moze i u jednu)tj.komplet popunio dno boksa zemljom+jace svjetlo....i da vidis cuda:b_hop:
 

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
update :) nakon mjesec dana vege stavio sam ih na cvjetanje. cini se da je ova veca zenska,za drugu jos neznam. Stanje sa listovima nazalost nije bajno,ali izgurati ce se do kraja... Na slici su malo listovi spusteni jer trebam zaliti.
2zp125v.jpg
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Rubovi listova su ti svjetliji... Imas neki problem s nutrijentima, tocnije s mikroelementima. A i u prijasnjim postovima ti je dolar rekao da ti mozda megnezija biljci fali... Ignoriraj to i sve ce otic u krasan k.....
Pogledaj si temu raspored hranjenja, ph, nutrijenti pa usporedi listove (ima i slika)
 

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
Evo,cini se da su odlicno reagirale na magnezij, preko noci su zivnule :) Hvala ! Samo mi potvrdite, zensko je ?
4 dana je u cvatnji, nije li trebalo vec biti vise pistila?

2hozj8w.jpg


o86xye.jpg
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Ne vidim niti jednu bobicu,trebalo bi da je zenka ali recice ti iskusniji.Mada,s obzirom da sam skoro dobio muzjake,ovo tvoje nije.
pozz!