Migrena i glavobolja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Meni svaka indika liječi glavobolje, ali ne da ih liječi nego uzmem dim kazes paf neboli me glava vise :D, a nekad cak i sative znaju
 

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Jeste da je tema odavno odumrla ali je jedini koju sam uspio naci na ovu temu, mozes li da napises s cim se slazes @PowerSeed ako ti nije problem i ako ti je ostalo u pamcenju, buduci da onaj link gore ne radi..

Naravno ako ima tko kakva "novija" saznanja da vutra pomaze kod migrene i koje su to sorte slobodno nek napise..
Situacija je takva da imam tetku koju opasno muci migrena, do te mjere mjere da je to fuj za vidit zena nije funkcionalna nikako kad je uhvati i tako vec duzi niz godina.. Neki dan joj bas govorim kako bi valjalo probat sa cannabisom koji je za nju inace "droga" i malo joj ispocetka prpa bila al kao probala bi..

E sad trenutno imam na stanju Northern lighta malo, nesto proslogodisnje domacice i ako Bog da bice za koji dan i Think Different kraju, pa bi volio da kaze netko malo upuceniji u ovu temu sta bi za nju bilo dobro ili mozda cak neka druga sorta nije jos kasno za posaditi samo kad bi znao da ce joj pomoci, a nesto mi govori da joj ne dajem ni NL ni ovu domacicu, strah me da se ne prepadne za prvi put opasne su obe..