Mikroskop USB za komp

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
imam vec taj rucni, mene interesira ovaj sto se spoji na komp, za slike radit itd.
dal je netko to isprobao jer nekak mi se cini prejeftino, a da bi moglo bit dobro.
poz
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
gledao sam davno na youtubu neke klipove u vezi njih i po meni je odlicna stvar jedini problem je bio sto nisam nasao nista tako jeftino al eto ocito je i njima pala cijena a za te pare definitivno se ispalti uzeti.....ja svog kineza platio duplo vise :sad2:
 

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
Zamisljam te kako ides na sajt i nosis desktop racunar,mada je i sa laptopom dovoljno cudno :) Osim ako neces svaki put kidati po hed i nositi doma,da ga "prostudiras".Ja imam ovaj kao sto je tamara1234 postavila samo od 60x-100x (10e placeno) vise nego dovoljan..
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
pozdrav.
odustao od ona gore 2 navedena mikroskopa jer ne rade na Win 7 il novijim. izgleda da je podrska odnosno driveri nepostojeci tak da budite oprezni oko toga da nebi morali mjenjat OS samo radi toga he he.

btw koji vrag im ovdje znaci: "10 to 40x & 150x using a 19" Monitor"

http://www.celestron.com/browse-sho...icroscopes/deluxe-handheld-digital-microscope

koliko ja shvacam to je neki digitalni zoom ili jednostavno takav ispadne kad se napravi full screen slike na 19" monitoru, al kakve veze to ima sa optickim zoomom.
kakve veze ima da imam i 10" ekran ako zoomiram sliku. jedino cim se pocne zoomirat preko rezolucije slike, kvaliteta pocne opadat. bar ja to tako kuzim.
il sam u krivu?

poz
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Imam ja nesto na tu foru... Mozes videti slike u mom dnevniku: https://vutra.org/threads/mazar-blu...al-orange-bud-250w-by-_anunnaki_.11565/page-5 Pazi na svim pise da nemaju podrsku za win 7 i win 8, win8.1, win10 itd... ali istina je da je moj kupljen jos dok ti sistemi nisu ni postojalni znaci XP... i fora je u tome sto oni mahom koriste vidows drivere za web kameru, tako da nemas frke s tim meni moj radi na win7 bez problema...
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
hvala za info. jel mi mozes mozda reci/pokazati o kojem se tocno radi mikroskopu jer ima nekoliko verzija? nemogu ici na blef i bacat lovu ako nisam siguran da mogu naci driver za win7 (x64).
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
problem je kad imas maleni laptop koji je spor do bola pa onda oces jos i mode XP na njemu vrtit u 7ici, sve ce postat sporo ko puz.
bolje mi je vidit ako se moze inst pod 7icom driver, a onda sljedeci korak modeXP, ak bas nemogu naci model koji ima "working" driver.
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Sta ti hocu reci je da ti 3rd party driver ne treba kada ustekas mikroskop on ce naci odgovarajuci microsoftov drajver bez brige na kojem kog da si sistemu... imas samo instalaciju nekog programa koji korisits za mikrosop a i to je majkrosoftov software :D