Mini cannabis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.05.2015
25
11
3
32
Pozdrav svima.
zanima me dali je ovako nesto moguce uzgojiti, i ako je moguce da neko obajsni.
Unaprjed hvala na odgovoru.
:watch:
small-cannabis-plants-flowering-29.jpg
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Popularno nazvana "palčica" uzgaja se metodom uzgoja fakitol, koja se sastoji od što manje truda i što manje posude. Trava je biljka koja cvijeta kad je dan/noć 12h/12h što znači da ako želiš ovakvu palčicu ona mora bit na 12/12 od samog početka. To je pod lampom kad ti to zaželiš a vani negdje sredinom Augusta.
Funkcionirat će i sjemenka ubodena u čašicu te stavljena na prozor uz povremeno zalijevanje, uz to da neće bit identična ovoj.
Draži si mi ti sa pitanjem za palčicu nego ovi sa "koliko kila mogu dobit za tjedan dana" brijama, samo da znaš. :vozdra:
 
Poslednja izmena:
03.05.2015
25
11
3
32
Hvala na informaciji.
ma ja bi to posadio cisto rekrearivno
imam jednu normalnu biljcicu al me zanima i nesto ovako.
Malo da stavim u sobu da osvjezi zrak.
i ako mos malo pojasnit kako da to tocno posadim ili mi mos pustit link u kojem bi to pisalo
:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NorthG

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
12/12 od pocetka
uvijek je bolja što kvalitetnija zemlja
ph reguliraš normalno kao i uvijek u indooru
 
03.05.2015
25
11
3
32
Vrlo ljepo napisan postupak za sađenje :respect:
sazno sam neke stvari koje nisam ni znao da se trebaju uradit.
Al nisaam nasao nesto sto me zanima, vi iskusniji ce te mozda znati dali "palcicu" treba manje vremena da rodi ili je identicno vreme kao i sa obicnom biljkom.
(Sjeme je neko žnj iz vutre koju sam nedavno pusio)
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Prije nego se primiš bilo kakvog posla oko sadnje, čitaj, čitaj i opet čitaj forum da bar nešto i naučiš, ako te već zanimaju stvari oko toga.
12/12 režim od početka znači da preskačeš fazu vegetacije, znači ukupno vrijeme će biti kraće za taj dio koji bi ju držao u vegetaciji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vukhaler

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
What? Šta kao odma će proklijat i cvjetat, o čemu ti pričaš. Bez obzira što je 12/12 samo će ranije pokazat spol, fazu vegetacije nemožeš preskočit al je možeš jedino skratiti na taj način.
@baobab čitaj, čitaj i opet čitaj forum ;)
 
03.05.2015
25
11
3
32
Znaci ta faza Vegetacije je neizbjezna.
Ali po nekoj logici palčica bi trebala prije procvjetati jer je uistinu malena i nema se ona sta puno razvijat (kao sto se razvijaju normalne biljke)
Siguran sam da nece rodit u 2 tjedna ali za 2 - 3 mj. Mislim da bi bilo to normalno... Naravno mozda ja grjesim al da znam sam, nebi otvoruo ovu temu. :watch:
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
What? Šta kao odma će proklijat i cvjetat, o čemu ti pričaš. Bez obzira što je 12/12 samo će ranije pokazat spol, fazu vegetacije nemožeš preskočit al je možeš jedino skratiti na taj način.
@baobab čitaj, čitaj i opet čitaj forum ;)

Hvala na ispravku, krivo sam se izrazio, naravno da neće odma procvjetat ni pokazat spol, samo sam htio reći da će skratiti to vrijeme koje bi inače držao u vegetaciji na 18/6. Ionako mu je zdravatrava sve objasnio u drugom postu
 
12.02.2015
86
4
8
pozdrav. zanime me ovak cisto inforamativno da znam sto je bolje u buducnosti (bolje mislim na doprinos): 9 biljicica u posudama od max 1L ili dvije biljke u posudi od max 10L
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Probavao sam ja uzgojit tako male al nema sanseeee meni uvijek bar metar u visinu ode. Probo i topirat, izazivat stres, svasta nest....nema sanse. Mozda jednog lijepog suncanog dana.
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Ovo neki lik okinija hed prid šušenje i zaboja ga u zemlju da se mi sad hebemo sa tim kako uzgojit vakvu biljku. :D ... Iman neke stare sjemenke od neke live vutre pa ču zabost koju u limenku od coca-cole za cca tjedan dana kad krene cvitanje večine fotoperiodnih biljaka, baš me zanima šta če bit. :D
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ja mislim da bi se to trebalo dobit kloniranjem, stvarno ne kuzim kako bih dobio takvu biljku. Ako tko ima kakve upute volio bih cuti.

Kad sam ih stavljao na 12/12 od starta opet bih dobio grdosije.