Mini cannabis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Jesi stavija malo zemlje u posude ?

Edit: Vidija sam biljke slične veličine u dnevniku od Tarzana od prošle godine i radija je bez kloniranja.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Evo ja cu vam reci jer sam radio na tome,uzmete obicnu zemlju crnicu,pa u rernu na pecenje... i u tu zemlju posadite biljku... i dobicete bonsai mini ako radite autosa... a foto biljke ce narasti do pola metra najvise.... peace edit: a vidi powera majstora,ja imam trenutno jednu out,malecka krenula cvetat,(posadjena u maj) bas je slikam sledeci put kad odem na sajt... koga pitas stipe auuu al smo svi napljugani :)
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma u posudi od 2l florabelle je, genetika po svemu sudeci, 3 sestre su normalne al ova kepec. dobijao sam i ranije takve, isti miris, isti rad, samo mini ambalaza :) da imam vremena poigrao bih se sa genetikom pa da ih odrzavam na 10~15cm cistog heda. ovako su mi, kad se pojave, samo u prolazu i obicno ih komplet oprasim pa kad stignem vidim sta imam od tog semena
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ahahahaha, kako smo od zivotnog qrcenja ko ima veci ciji je tata jaci, ko je koliko ,,, stagod, dosli do toga da sa sve slikama dokazujemo ciji je MANJI :eek:
bice da je do travkice?

kakogod, mislim da je moj najmanji da ne kazem impotentan :D

DSCF5984.JPG

a evo ga ovaj levi u gro planu

DSCF5974.JPG

kao sto rece @ L0od, lakse je ovo izvesti sa autosima, ili bar hibridom autosa i fotoperiodne.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kako smo od zivotnog qrcenja ko ima veci ciji je tata jaci, ko je koliko ,,, stagod, dosli do toga da sa sve slikama dokazujemo ciji je MANJI
ne dozivljavam ovo kao neko qrcenje, jednostavno je tema Mini cannabis pa ko ima nek da svoj prilog. imaju minike svoju draz, npr 20-ak komada od 15~20cm u zardinjerama na terasi lepo izgledaju :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jbte, izvlacis iz konteksta, to je bila sala, nm, a kad si vec tu, sta mislis kad bih mogao da skidam ovog na drugoj slici?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nisam ti ja uputio nikakvu kritiku, samo rekoh da smo ovde sa fotkama u kontekstu teme i pozvao druge da se prikljuce. a jbg. sad za to pitanje, skidas kada bi skinuo biljku na kojoj je npr, to jedan od hedova. niti nesto vidim na tim fotkama niti ista znam o biljci tako da ne mogu bas tako lako i odokativno proceniti, al ako ti fan listovi prirodno odumiru onda si tu negde, cucni sa povecalom pa je prostudiraj malo bolje :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mozes topirati, zasto ne. cim izbaci prve prave listove secni iznad kad krene novi par pa bi trebalo da dobijes dve nove grane iz "racvanja" ta dva prava lista. ona moja fotoperiodna gore je topoirana, samo u nesto kasnijoj fazi, lepo se vide dve nove grane ;)