mini grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.12.2006
41
2
0
dimenzija boxa 50x30x70
biljke shiva skunk clonovi 30 dan shivi
a danas sam tek uzeo hush bury clown
ravjeta 2 zarulje po 20 wati = 100 wati normalne sijalice po jednoj znaci 2 ko po 100 w

oblozen folijom bjelom iz grow shopa
jedan ulazni vent,jedan izlazni temp konstatno od 19 do 22 znaci ne prelazi !!!

zanima me ,da li je to ok, sve informacije growera dobro dosle :D

http://img718.imageshack.us/img718/9839/dsc00562g.jpg
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Prijatelju ajmo redom....

ova folija...ona se nategne...znaci da bude ravna,ne ovak sim tam zbrda zdola...to podhitno popravi,njena svrha je da se svijetlo odbija n abocne strane biljki a mislim da to kod tebe nema efekta.

svijetlo....preeeeeemalo.i nemoj ti racunati da je to po 100w..to je po 20w i tocka.ako zelis ili hoces neke minimalne uvjete zadovoljiti,ali kazem minimalne,jos 3x23w uz to ili 3-4x20w...ovo sto imas nutra je premalo

ne spominjes da li je taj clon vec na 12/12,ak nije prebacuj.kao sto rece sativa je...voli izrasti...znaci od pocetka klonove na 12/12.

ajd ventilacija i ostalo trenutacno nisu ni bitni...trenutacno....sredi rasvjetu i ovu foliju...
 
27.12.2006
41
2
0
ove su mi dvije sijalice po 1400 lumena a nesmijem da vise trosim struje posto sam u domu student,al je loodilo da mi direktor uleti :D sto svakako i vako previse struje trosim :O mogo bih da ubacim josh jednu sijalicu mozda :O a foliju ovu drug,sam na brzake ,dasn postavio,al cu sutra,na tome da radim malo,kako ti rece,poljepit cu novu al ne znam scime da je poljepim da mi ravno stoji a klonovi su na 12 /12 mislim ovaj mi je dossad bebica bila (shiva) a hush bury kako rece tek danas sam ga tek uzeo !!!
 
27.12.2006
41
2
0
da.da nesmjem da trosim :D bio sam bash neki dan uzeo od jarana lampu od 250 W znaci radila mi je 2 dana,istom jedan dan,kuc,kuc na vrata dolazi Direktor,kaze jel ti drzis ilegalne stvari neke,ili sta toliko trosis,jednostavno sam se sjebo,,, sreca lampa nije radila ,nju sam bio u ormar postavio :D od tada nisam smjeo ,jer kako mi ovo radi,manje i trosim laptop,eh sad ne znam,sta da radim !!! a i koju lampu josh da ubacim pitam se !!! ja mislim ne bih smjeo vise da ubacim od josh jedne !!

ja bih najvise voleo da ubacim od 600 w,i uzeti citav ormar :D da imam kolekciju hedova :D u galonima ko u How high :D razumjete me ,,hehehh :D

pozz Groverima i hvala na podršsci
 

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
e pa imao bi i ja pitanje.
kako cu u midi pc boxu dobiti singl colu vrhic (white widow) i stavio sam ju na 12/12 from seed
jer nemam ni mjesta previse..ili zaboravit singl colu pa radije lst?
kaj velite?
e, da! imam 3x23w 2700k i 1x23w 6500k(5500 l)
zahvalan sam na komentarima.
pozz:thankyou:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Nije ti to baš najbolja ideja u domu uzgajat.Neznam jesi sam u sobi al znam
da po domu uvik ima ekipe u điru i ako se bilo kakvo sranje desi možeš past.
Ako si već odlučio, pazi šta radiš, ne govori nikome jer inače padaš.

Nisi dobro rješia rasvjetu,moraš nekako učvrstit grla,zavidat ih jer ovako ti
ova traka može popustit od topline pa pada žarulja i 100 sranja.I kako su
ti već rekli fali svjetla,stavi još jednu žarulju i približi ih skroz biljkama ili
digni bilje do svjetla.
 
27.12.2006
41
2
0
Mogu da mi puse za 2 biljke :D da izvines .... samac sam u sobi ,uzet cu josh alatki pa da to nabrijem,al kako da kazem shiva ova biljka mi u visinu ide gotov dodirnula pod,nemogu da stavim ozgo lampu na nju,a da savijem biljku,jel to moguce !! zanima me josh koje 2 lampe da uzmem koje spektra kolko lumena ,jel najbolje da uzmem crveni,ako mognem naci,bash sam gledao al su mi slabi lumeni na njima ove 2 su kod mene oko 1500 lumena po jednoj !
 
27.12.2006
41
2
0
NoTrippin je napisao(la):
Nije ti to baš najbolja ideja u domu uzgajat.Neznam jesi sam u sobi al znam
da po domu uvik ima ekipe u điru i ako se bilo kakvo sranje desi možeš past.
Ako si već odlučio, pazi šta radiš, ne govori nikome jer inače padaš.

Nisi dobro rješia rasvjetu,moraš nekako učvrstit grla,zavidat ih jer ovako ti
ova traka može popustit od topline pa pada žarulja i 100 sranja.I kako su
ti već rekli fali svjetla,stavi još jednu žarulju i približi ih skroz biljkama ili
digni bilje do svjetla.

Mogu da mi puse za 2 biljke :D da izvines .... samac sam u sobi ,uzet cu josh alatki pa da to nabrijem,al kako da kazem shiva ova biljka mi u visinu ide gotov dodirnula pod,nemogu da stavim ozgo lampu na nju,a da savijem biljku,jel to moguce !! zanima me josh koje 2 lampe da uzmem koje spektra kolko lumena ,jel najbolje da uzmem crveni,ako mognem naci,bash sam gledao al su mi slabi lumeni na njima ove 2 su kod mene oko 1500 lumena po jednoj!
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
uzmi crvenog spektra za cvjetanje
mozes ju saviti ali polagano ju napinji da ti nepukne stabljika iako si do trebo raditi od malena, znaci kad je vec bila 15-ak cm visine ili curing metoda jednostavo da je polomis ali bolje ne
malo procitaj na forumu o LST
nadam se da neces imati frke ipak je to dom, nikad neznas sta se moze desit !
 
27.12.2006
41
2
0
Svetilist je napisao(la):
uzmi crvenog spektra za cvjetanje
mozes ju saviti ali polagano ju napinji da ti nepukne stabljika iako si do trebo raditi od malena, znaci kad je vec bila 15-ak cm visine ili curing metoda jednostavo da je polomis ali bolje ne
malo procitaj na forumu o LST
nadam se da neces imati frke ipak je to dom, nikad neznas sta se moze desit !

gdje da uzmem crvenog spektra i koliko wati tacnije ,i kolko cu obracat na paznju lumena !!! a ima u grow shopu htio sam da uzmem od 125 wATI lampu za cvjetanje orginanu,al mi neki momak rece nemoze to,tako ti morash najmanje uzet 250 w za jednu biljku,sam mislim nisi normalan i sjeba me a da sam nju mozda uzeo mogo samo nju i ubacit,al mi je opet puno to struje
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Gotovo sve štedne žarulje su crvene, traži da na njima piše 2700 K (kelvina), ispod 20W nemoj kupovat, najbolje od 23W ako nađeš, te su najjače što imaju u normalnim trgovinama.

Ako je struja problem svakako neka ti svjetla budu po noći upaljena, od recimo 9 sati (počinje jeftina struja preko zime) pa do 9 ujutro. 4 komada od od 20 W će ti trošiti dvadesetak kn mjesečno.

Na biljkama radi lst, te također vidim na onoj prvoj slici da ti jedna biljka dosta daleko od svjetla, stavi nešto pod kalj da bude na par cm od svjetla jer će se ovako izdužit.

E da ako su ti sada svjetla po danu upaljena nemoj im obrnut dan i noć jer to neće dobro proć
 
27.12.2006
41
2
0
Šaman Šandor je napisao(la):
Gotovo sve štedne žarulje su crvene, traži da na njima piše 2700 K (kelvina), ispod 20W nemoj kupovat, najbolje od 23W ako nađeš, te su najjače što imaju u normalnim trgovinama.

Ako je struja problem svakako neka ti svjetla budu po noći upaljena, od recimo 9 sati (počinje jeftina struja preko zime) pa do 9 ujutro. 4 komada od od 20 W će ti trošiti dvadesetak kn mjesečno.

Na biljkama radi lst, te također vidim na onoj prvoj slici da ti jedna biljka dosta daleko od svjetla, stavi nešto pod kalj da bude na par cm od svjetla jer će se ovako izdužit.

E da ako su ti sada svjetla po danu upaljena nemoj im obrnut dan i noć jer to neće dobro proć
s
idem poslije da vidim te sijalice
 
27.12.2006
41
2
0
Che* je napisao(la):
Prijatelju ajmo redom....

ova folija...ona se nategne...znaci da bude ravna,ne ovak sim tam zbrda zdola...to podhitno popravi,njena svrha je da se svijetlo odbija n abocne strane biljki a mislim da to kod tebe nema efekta.

svijetlo....preeeeeemalo.i nemoj ti racunati da je to po 100w..to je po 20w i tocka.ako zelis ili hoces neke minimalne uvjete zadovoljiti,ali kazem minimalne,jos 3x23w uz to ili 3-4x20w...ovo sto imas nutra je premalo

ne spominjes da li je taj clon vec na 12/12,ak nije prebacuj.kao sto rece sativa je...voli izrasti...znaci od pocetka klonove na 12/12.

ajd ventilacija i ostalo trenutacno nisu ni bitni...trenutacno....sredi rasvjetu i ovu foliju...

ocjeni jel sad bolje !!!
ormar.jpg]
[/URL][/IMG]
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Bolje,nego jesi li uzeo jos koju lampu? Ako ti je struja problem,zameni i u sobi osvetljenje sa stednim. Ako zamenis jednu sijalicu od 100w sa stednom od 20w stedis za 3-4 stedne...
 
27.12.2006
41
2
0
kiLDer je napisao(la):
Bolje,nego jesi li uzeo jos koju lampu? Ako ti je struja problem,zameni i u sobi osvetljenje sa stednim. Ako zamenis jednu sijalicu od 100w sa stednom od 20w stedis za 3-4 stedne...

nisam uzeo cekam dilera da puhnem :D citav dan se oko ovog vucam :D pa cu oko 6 po jednu sijalicu josh da uzmem ne smijem vise da stavljam a u domu su sve stedne :D sad cu postavit josh koju fotkicu
 
27.12.2006
41
2
0
nove slikice malo sam box popravio izgleda sjajno barem se meni tako cini,,,polgedajte groweri pa ocjenitee ,svaka pomoc dobra dosla,unapred HVALAAA :D













Počnite editirat te sike ... Inače ču opet posegnut za +infc . !!!
HS