mini PC grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
da da biljke su ok..
al nisi treba iz pocetka na 12/12
bar dve nedelje na 18/6
i tako ce pokazati spol tek kad dobilju na liscu i kad to bude vreme jeste pre ce pokazati al ne mmilsim da ce nesto mnogo ranije..
npr. ja sam moje stavio dve nedelje na 12/12 pa su mi za cetiri dana pokazale spol aj da vidimo kolko ce tebi dana proci pa javi...
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
ZOKI je napisao(la):
da da biljke su ok..
al nisi treba iz pocetka na 12/12
bar dve nedelje na 18/6
i tako ce pokazati spol tek kad dobilju na liscu i kad to bude vreme jeste pre ce pokazati al ne mmilsim da ce nesto mnogo ranije..
npr. ja sam moje stavio dve nedelje na 12/12 pa su mi za cetiri dana pokazale spol aj da vidimo kolko ce tebi dana proci pa javi...

a sad je gotovo- štaje tu je
pičimo ovako :D
-... naravno da ću vas obavještavat o svemu :icon_lol::sun2:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
NoTrippin je napisao(la):
Nisu mu se izdužile i izgledaju ok, neznam šta je tebi tu mršavo.
A ti gospodine približi svitla skroz blizu, neće im bit ništa.A ako se
nešto mlohave,kako kažeš, stavi jedan mali vent po žaruljama i njima.

Jesi ti prijatelju u nekom tezem tripu ili sta? pogledaj. Ko je reka za izdutenje iti rijeci LOL...pogledaj lisnu masu i sve bi ti trebalo biti jasno, za 11 dana je to jako slabo...
Uglavnom da ne pokrecem diskusiju u kojoj sam jedino ja u pravu:rofl::icon_lol:...ajde sala mala....uglavnom, rekli su ti ljudi da su njima ok, meni je to jad i bijeda, ocito nedovoljno savladanih osnova, ALI prijatelju sad si dobija savjet/e i prema njima se ravnaj i bit ce mnogo bolje od tog dosada...No hard feelings:sun2:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Gledaj ovako stvari stoje.Čovik ima 2 uredne biljčice od 11 dana u dobrom stanju sa za sad dovoljno
svitla.Neznan šta ti tu trabunjaš o lisnoj masi,nekom jadu i bjedi.Vidin da znaš nešto i to šta tebi u 11
dana možda naraste brže pokazuj tamo u svom dnevniku,a čoviku nemoj pametovat puno jer je
možda malo nesiguran al sve radi po propisu.Ne želim ti srat, nego kad savjetuješ nekoga recimu
šta ne valja a ne mu govorit kako mu je to loše čisto zato jer je u tebe bolje,kužiš.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Štedne jesu dosta slabije,jbga,i zimsko je vrime,mislim da ih temperatura inače koči u rastu.
Meni jesu duplo veče od tvojih u 7 dana ali su pod 600w,toplo im je ali razlika u potrošnji struje je zato ogromna!
Ako ti se ne žuri samo polako,rasti če to,ne experimentiraj puno za ranijega šta se gnjojiva tiče i sve če biti ok.
Koliko vidim praktički su u jednoj posudi,doduše ograđenoj i to nadam se dobro je u protivnom ako korjenje od jedne pređe ka drugoj postoji mogučnost da malo oštetiš korjen ali i to bi biklo nadam se neznatno.
Samo dalje,guraj do kraja a ako grešaka bude neče ih biti iduči put,jer se na njima uči :)
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
Tropico je napisao(la):
Jesi ti prijatelju u nekom tezem tripu ili sta? pogledaj. Ko je reka za izdutenje iti rijeci LOL...pogledaj lisnu masu i sve bi ti trebalo biti jasno, za 11 dana je to jako slabo...
Uglavnom da ne pokrecem diskusiju u kojoj sam jedino ja u pravu:rofl::icon_lol:...ajde sala mala....uglavnom, rekli su ti ljudi da su njima ok, meni je to jad i bijeda, ocito nedovoljno savladanih osnova, ALI prijatelju sad si dobija savjet/e i prema njima se ravnaj i bit ce mnogo bolje od tog dosada...No hard feelings:sun2:
... svi govore da je ok osim tebe koji uvik daješ neke negativne komentare -toliko negativne da ljude iživciraš i da odustanemo zbog tebe growat
ako ti se ne sviđa NEMOJ ode postat ...
nemoj me više vuć za jezik jer ću si uništit dnevnik !! :eek:hno::eek:hno:
pozz
administratori oprostite na ovom postu ali ja nisan moga više izdržat...
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
samo opusteno covjeku je ovo prvi pokusaj trudi se nesmijemo ga obezhrabriti kao moglo je bolje i to uvijek moze bolje al sa odgovarajucom opremom i iskustvom samo lagano mr. ti i upijaj znanje,covjek uci dok je ziv svaki naredni grow ce da bude bolji i nemoj da odustajes od growa sretno
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
dobro nećemo se više svađat...
iman jedno pitanje
dakle želin radit SCROG i sad šta mislite dal je bolje motat biljku kroz žice ili je bolje samo privezat s ovim: za žicu ?
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
možda je malo čudno ali kao da su već počele smrdit- jel to tako kada se stavi od početka 12/12 ?
šta vi mislite*
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Meni i dalje nije jasno kako ćeš ScrOG u tom prostoru, još kad si ih stavio na 12/12 od početka...bolje lstr-raj jače...mada ti najbolje znaš...ili ne znaš :D

p.s. Koristi edit-buton, nemoj pisat post za postom;)

Edit: to što ti ''smrde'' nema veze s tim što su 12/12 od početka. Btw...na šta smrde?
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
#34 je napisao(la):
Meni i dalje nije jasno kako ćeš ScrOG u tom prostoru, još kad si ih stavio na 12/12 od početka...bolje lstr-raj jače...mada ti najbolje znaš...ili ne znaš :D

p.s. Koristi edit-buton, nemoj pisat post za postom;)

Edit: to što ti ''smrde'' nema veze s tim što su 12/12 od početka. Btw...na šta smrde?

nešta kao pola na mentol, pola na nešto gnjilo - nzn kako da objasnim...
nego kad pokažu spol ja ću ostavit samo jednu biljku ne obe
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
hmmm.....prostor ti je veoma mali nije da te obeshrabljujem,trebao si low rider-a da bacis unutra a ne vako ces da se patis ako to krene da buja!
Meni se cini da si se istripovao sto se tice mirisa moze samo da se oseca kada je stavis ispod nosa,mozda i gresim.
Podseca me sve ovo malo na moj pocetak sam sto sam ja bio jos gori LoL...mada nisam ni sada nista bolji =P
p0z
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Za ovako malen prostor najbolje bi bilo topirat biljke čim budu visoke 3 kata i onda ih stavit na 12/12 .
Tako bi dobio biljku sa samo dva glavna heda i nebi prerasla box . Količina u ovom slučaju nije bitna , nego praksa i učenje.
Jednom sam topirao biljku kada je pokazala prve pistile i ispala je super , dva glavna heda i par sporednih , jako niska i kompaktna .
mislim da imam negdje sliku ...
SSH


Nebi bilo loše da probaš sa jednom tako nešto .

sjeme je unknow...

Ko zna šta če se izrodit iz tihih biljčica ... mudonje , anoreksične sativčuge ... ko zna !?:vb_whip:
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
trebas poslusat ljude to je stvarno mali prostor al ti ne odustajes svaka cast,bas me zanima kako ce ovo sve zavrsiti
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
drago mi je šta iman potporu...
nego kad pokažu spol moga bi topirat. još ću razmislit...
ali ja bi baš pokuša scrog pa kako bilo da bilo
na engleskom forumu svi skoro u micro grovovima rade scrog - a imaju iste veličine boxa ko ja.- baš sam gleda!
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=111307&page=4
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=69107&page=3
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=67400
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=60795
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=67700
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=29490
ima ih još ali mi se neda tražit više
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
e ljudi požutiše mi obe biljke i u zadnjih 4 dana uopće nisu rasle... pa san ih izvadia
sve je ok bilo- vlažnost, temperatura
mislin da je problem u zemlji - gleda san po forumu i vidio san da su ljudi imali istih problema ko ja
među prvim postovima je slikana kesa od zemlje pa pogledajte molin vas...
nažalost neman slika ...
nego popravio san box i s onom pregradom sam napravio tako da mi može stat 5 žarulja, malo san ga proširio... za sada iman 3 žarulje pa neću još slikat box- kad ga dovršin i kupin još 2 žarulje- vidit će te
sad san kupio neku novu zemlju- nigdi nisan naša teramagmu...
zove se FLORAFIN-univerzalni prirodni supstrat
Raspoložive hranjive tvari:E.C. m3/cm 1,00-2,00, organska tvar 70,00-90,00, 200'300 mg/l fosfat P2O3, 150-250 mg/l kalij K2O, 300'450 mg/l
samo me brine šta nigdi ne piše koliko ima dušika !
šta mislite??