mini zimnica

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
100
2
0
28
radi se o cheap PC G boxu :) jbg bice bolje samo da prezimim zimu :)pa 2 semenke direktno iz zemlje izadjose pre mesec dana od tad su dobile 2 puta po pola doze NPK 3.3-2-1.2 pa su bile prebacene na 12/12 da vidim pol i cure su i sad je 10 dan kako sam ih vratio na 16/8 zemlja je kupovna za cvetajuce biljke i vrlo je dobra :D shto se semenki tice dobio sam u koverti od DALEKO DALEKO :D imam 3 stedne sijalice za sad dodacu jos 3 za koji dan :) a posle stize i hps 150 :D
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
Prijatelj Foruma
16.10.2009
3.060
5.517
298
51
jel se ti to zajebavaš? stavio si ih na cvjetanje pa onda natrag na vege? riskiraš sve, te cure bi ti se lako mogle pretvorit u hermiće pa ćeš onda imat gluposti. tebi očito treba još jaaaaaako puno čitanja jer da si imalo čitao i pazio po forumu znao bi da se takve stvari ne rade osim ako baš želiš hermića za stvaranje feminiziranog sjemena....

• Sviđa mi se
Reactions: bozga
OP
OP
dupla-stotka

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
100
2
0
28
ako se to desi necu praviti feminizirane ali bar cu imati josh semenki biljke iz vrta bob marlija :D
a imam jos 4 semenki drugar ne zna koje je koje jer mu se sve izmesalo a isao je na bob marley tour ...

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
52
0
34
I daj makni tu alu foliju iz boxa...ne reflektira ništa, stvara hot spotove i grije box...uzmi onaj papir za ukrase, pa unutrašnja strana..ili najbolje uzmi bijeli papir i stavi u onu PVC košuljicu za papire, pa sa time obloži...samo ne alufolija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.