mini zimnica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
radi se o cheap PC G boxu :) jbg bice bolje samo da prezimim zimu :)pa 2 semenke direktno iz zemlje izadjose pre mesec dana od tad su dobile 2 puta po pola doze NPK 3.3-2-1.2 pa su bile prebacene na 12/12 da vidim pol i cure su i sad je 10 dan kako sam ih vratio na 16/8 zemlja je kupovna za cvetajuce biljke i vrlo je dobra :D shto se semenki tice dobio sam u koverti od DALEKO DALEKO :D imam 3 stedne sijalice za sad dodacu jos 3 za koji dan :) a posle stize i hps 150 :DImageShack Album - 18 images
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
jel se ti to zajebavaš? stavio si ih na cvjetanje pa onda natrag na vege? riskiraš sve, te cure bi ti se lako mogle pretvorit u hermiće pa ćeš onda imat gluposti. tebi očito treba još jaaaaaako puno čitanja jer da si imalo čitao i pazio po forumu znao bi da se takve stvari ne rade osim ako baš želiš hermića za stvaranje feminiziranog sjemena....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
ako se to desi necu praviti feminizirane ali bar cu imati josh semenki biljke iz vrta bob marlija :D
a imam jos 4 semenki drugar ne zna koje je koje jer mu se sve izmesalo a isao je na bob marley tour ...
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
I daj makni tu alu foliju iz boxa...ne reflektira ništa, stvara hot spotove i grije box...uzmi onaj papir za ukrase, pa unutrašnja strana..ili najbolje uzmi bijeli papir i stavi u onu PVC košuljicu za papire, pa sa time obloži...samo ne alufolija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.