mio primo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.06.2009
29
0
0
37
znaci sve po starom zalijevam kao i do sad? ma pitam jer se ne kuzim opce u to ovo mi je prvi put i neki mi frendovi govore da dok cvijeta je netreba vise zalijevat drugi kazu ovo treci ono kuzis pa zato pitam tu vas koji se zbilja kuzite ,hvala ...jel ko zna koja je ovo opce vrsta i koliko jos ovo treba rasti?
 
12.09.2009
45
2
0
31
zadnji cener dana nemoj da gnjojis i zalijevas, da izvuce maximum. hahahha care tek sam sad izvalio da si je u paradajz sinuo, hebote kako ti prolazi growas sa starcima?
 
12.09.2009
45
2
0
31
tako sto ces da ostanes vec budan i da prelistas ovaj forum uzduz i popreko...(te dlacice dobiju kafenkastu boju, listovi ti malo pozute kao da ih biljka pripije sebi, ma ako si dovde dogurao sam, znaces i da zavrsis poso. zovnes me na spravu kad bude gotovo?
 
22.06.2009
29
0
0
37
hvala kusonja......ej jos jedno pitanje......naletio sam na par sjemenki ,njih samo izvadim van ili jos neki dio ploda skupa sa njima?hvala
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Nije gotovo , jos malo ...mozda dva tri tjedna ... aLi jako ljepo izgleda ...
Pogledaj kako stoji sa kristalima (trichotomima) ako ih ima ko blata onda si na dobrom putu ako nema jbg.
Ali najbolje nabavi dobar fotoaparat poslikaj par ljepih makro slika pa cemo ti moc preciznije reć -