Miodesopsie/Musice u oku/Eye Floaters

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Stavio sam temu u sve i svasta jer joj nisam nasao prikladan podforum ,ako sam pogrijesio molim administraciju foruma da prebaci gdje treba.

Inace ponekad granicim s hipohondrijom ,ali izgleda da je ovo stvarno :(

Da ne duzim puno , problem je stvaran :(

https://en.wikipedia.org/wiki/Floater

Znam da trebam sto prije se javiti oftalmologu ali necu biti u prilici najmanje slijdecih 15-20 dana.

Da li neko ima slican problem i kako se nosi sa time ,ja sam u poprilicnoj panici :(
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Stvaran da ne može biti stvarniji ... link sa interneta.
Moj savjet ti je da odeš doktoru da ti on odredi dijagnozu ... pa se onda fino javi nama i opiši nam sa kojim hašišem ćeš to liječiti ... a možda netko ima i kakav drugi prijedlog.
Očekujem u ovoj temi ili dijagnozu ili demant.
Sve brale što pišeš, pišeš uvijeno u nekakve šarene novine.Ajde više,očituj se.
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Nikad mi nije bilo jasno zašto uopće ljudi googlaju simptome. Napišeš da te boli glava, internet ti kaže da umireš.
Mislim da bi trebao naći vremena posjetiti oftalmologa u tih 15 - 20 dana da ti postavi (ili ospori) dijagnozu, a do onda zaboravi svoj problem jer ćeš se bezveze nervirati oko toga, a može biti da ti nije ništa.

Te stvarčice su, u većini slučajeva, rezultat povišenog očnog tlaka ili nekakviom drugom bezazlenom stvari. U jako rijetkim slučajevima budu rezultat infekcije parazitom (kao kod mene) ili nekim drugim ozbiljnijim problemom.

Mani se interneta i ne paranoiraj se. Nitko ne voli hipohondre ;)
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Totalno sam trezven i ne paranoiram se.
Problem je stvaran.
Nisam u mogucnosti da posjetim oftalmologa trenutno,da ne objasnjavam, tek za 20ak dana.
Samo sam htio cuti misljenje i iskustva nekoga ko ima isti problem.

@chifnotech jesi li se uspio rjesiti toga ili ?

U svakom slucaju ,hvala na podrsci i savjetima.