Mir svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kajzla

Aktivan Član
14.10.2017
211
675
93
39
Dimenzija X
Poštovanje, uvaženi uzgajivači, konzumatori i Vi ostali :)

Imam 33 godine i do sada sam uglavnom bio isključivi korisnik. Rodom sam iz Užica, 2006. sam otišao za Beograd, tamo proveo 9 godina radeći u Elektrodistribuciji na održavanju javne rasvete, kićenje za Novu Godinu itd ... Tako da sam u neku ruku školovan što se osvetljenja tiče.
Selo mi je blizu Užica, kada se krene ka Zlatiboru, prelepo i leti i zimi. Prvo mi je baba umrla u februaru 2012. godine, krajem jula i deda, a otac 10 dana posle dede. Tako da su svo troje otišli za 8 meseci. Jednom prilikom sam na godišnjem odmoru otišao u selo iz Beograda, video travu od metar ipo oko kuće, sve zaraslo, neke komšije su to trebale da kose i neka me tuga uhvatila. Tako da sam ubrzo rešio da se vratim za Užice i na selu posadim malinu, da održavam dedovinu da ne propada. Tako da sam krenuo u poljoprivredne radove već 2014. godine, na proleće 2015. se vratio za Užice, počeo da radim u jednoj firmi, a gore natovario sebi na leđa 70 ari malina, uradio protivgradno, kap po kap, sve što je moglo da se uradi i krenuo putem zemljoradnika :)
Iskustva imam oko toga dosta, dosta toga sam radim, pa sam odlučio da odradim nešto i za svoje potrebe.
Otvorio sam temu u dnevniku unutrašnjeg uzgoja, još uvek sam u pripremnoj fazi i iskreno jedva čekam da krene faza uzgoja :) Uglavnom me drži euforija dok traju radovi, dok se ubira plod, tada mi je najmanje zanimljivo. Volim da pratim situaciju, da gledam kako biljka napreduje, da joj se divim dok je u punoj snazi.
Nadam se da će iskuni u poslu uzgoja semenčica biti i meni od velike pomoći.

Prijatno i bistro :)