Miris i okus trave nemojte se smijat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.01.2010
9
25
3
38
Jel moguće da mi vutra ima miris i okus na mentol-pepermint ili mi je netko nešto napravio jednoj turi??????
I sad si ja to razmišljam već par pljugi kako fakat ima mentol miris i okus nisam lud no dobro za vikend ćemo napraviti test sa društvom da budem 100% siguran, al budalu kopka jel to takva trava ili mi je netko ne znam naprimjer zalio sa vodicom za usta biljku.... Iskustva na tu temu????
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Moja jedna biljka šta sam sadija ove godine je davala na mentol a niko je sigurno nije zalija sa ničim jer je bila u teškoj šikari po kojoj ni štakor nije proša zadnjih 50 godina a kamo čovik. Da ti je neko zalija sa vodicom za usta sumnjam da bi je naša lipo zelenu ko kakva je vutra inače. :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
počeo sam se smijati čim sam naslov pročitao... :D

moguće je da vutra miriši na mentu i na još puno toga. dosta vutre miriši na voće pa je ljudi ne zalijevaju voćnim sokovima... :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
i ja se nasmija malo :) nista zlonamjerno :) po mojim saznanjima i iskustvima, moze da ima miris na puno toga...cak sam vidio i osjetio nedavno mente koje mirisu na jagode, jabude itd...kul :D