Miris marihuane Naspram Ostalih Biljaka?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.10.2011
40
0
0
33
E pa ovako,iako svi misle da je sada tek sve obrano,za mene sada tek pocinje nova sezona sadjenja,tacnije razrada tehnika za sadjenje prolece je jako blizu :D.
Pa da vidimo,posto ima mnogo suma oko mene to je pogodno,ali ljudi u selu gde ja imam vikendicu su bezobrazni i seku tudje sume,a ja ne zelim da neko naleti na moju biljcicu,jer kada vide da se neka biljka razlikuje od ostalih a ne kontaju sta je oseku je i stave kuci u vazu da mirise -.-...
Tako da sam ja razmisljao da napravim moj mali vrt u dvoristu,ali to opet nije pogodno zbog kamuflaze [sto zbog prozlanika,sto zbog mog brata koji zivi samnom i koji nikako ne sme da otkrije] ja sam razmisljao da zasadim dve biljcice, ali da okolo bude paradajz tako da brat nebi posumnjao sta zlivam.Ali tu se javlja problem,osetice miris marihuane [brat mi se pre par meseci skinuo pa ne zelim da razmisljam uopste] normalno,prolece,malo otoplilo,ajde da otvorim prozor i u sobu mi bije miris marihuane,e ja sam smislio da okolo zasadim nanu [ne znam kako se na ostalim jezicima kaze ali kod nas se kaze nana ili menta,to je caj..] nana ima jak miris,ali ja ne znam koliko daleko miris marihuane moze da dopre,i da li nana moze da mi osteti biljku,i da li marihuana moze da se oseca pored nane [mislio sam da zasadim vise nani,jedno 20-30 komada]?Eto to bi bilo sve.


Da obrazlozim : ovo pitam jer do sadjenja ima jos samo par meseci,treba razraditi gde sta ide,gde seme da nadjem,dok ja kupim seme,dok ja nadjem odredjeni deo dvorista u koji ne ide niko ihhh jos milion stvari :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....stari ne da ce se samo osjetit nego i vidjet pa tu ti zivis......kakve vam sve stvari padaju na pamet.......mani se ti prijatelju corava posla.......
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
rađe nađimjesto u šumi di se vidi da ne idu ljudi, negdje gdje je jako zaraslo, di nema tragova hodanja, a guma od auta ne smije se vidit ni blizu....


nemoj doma ako boga znas hahahaha
 
03.10.2011
40
0
0
33
Ma nece videti..On ti je fazon kuca-poso..
Ozbiljan sam..Bolje u kuci da lepo to kamufliram nego da me gledaju kako svaki drugi,treci dan idem u neku vukjebinu da bih zaslio biljke.Pa selo je to,znatizeljni su ljudi,tracare izvalice me neko....Jedino ako otvori prozor ne znam hoce li osetiti :/
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
:cow_yellow:
4fvgdaq_th.gif


Nemam rječi...stvarno, kakve vam sve ideje neće pasti na pamet :eek:hno:

Edit:

Jel ideš ti kad na pecanje?
 
03.10.2011
40
0
0
33
Okej je alo samo sam pitao jer nisam siguran,kuca mi je zabacena tako da mi niko ne dolazi XD

Stari nemam ti ja vremena za pecanje ..xD a nemam ni stapove :D isao sam kao mali sa dedom i jedino cega se secam jeste da sam upao u jezero :x

[ako to tvoje pitanje nije bilo neko pitanje sa dvostrukim motivom]
 
29.10.2011
19
1
0
41
Ma mani se corava posla stari, kakav crni vrt. Bolje 100g u sumi, nego 100kg iza kuce. Kao kladionica samo sto je ovde ulog zivot, igraj samo na sigurno.
 
03.10.2011
40
0
0
33
Ok,ja sam samo pitao za misljenje :D znaci sadim u sumadiji xD
a ovako,da li voda kojom zalivam biljke ima neke veze?Posto bi mi to bilo extra jer tamo blizu ima neka izvorcina pa mogu kao da napravim vrt sa nanom i ..hej pa nana u dvoristu je u svkaom slucaju dobra!Idem do izvora da zalivam [a izvor je u sumi kao i moje biljcice],nana se susi i biljke se suse :D tako da mogu da stavim moju prirodu na isto mesto gde cu susiti nanu :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
e to ti je dobra ideja,šuma, a ne da si u dvorištu sadiš i izazivaš vraga... to je kao da si sam sebi pozvao policiju... ako baš živiš da si jedina kuća u 10 km onda možeš u dvorištu, i to ako ne dolazi poštar... :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
FirstTime je napisao(la):
...sto zbog mog brata koji zivi samnom i koji nikako ne sme da otkrije...

nema sanse da ne otkrije, ne znam da je jos neko uspeo da prikriva vuvu paradajzom i nanom tokom tih 6 meseci koliko joj min. treba u outdooru, zaboravi i nadji neki dobar stek, vremena imas da pripremis zemlju, a kada zasadis ne moras je obilaziti i tamo visiti svaki dan, jednom nedeljno i previse
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Definitivno si 'mirniji' kad je sajt daleko od kuće,ali i to je isto kao i ovo drugo.Ljudska noga tokom tih 6 mjeseci out-a staje na puno mjesta....
U tvome slučaju radi brata nemoj,a inače 2 biljke doma u posudama bez problema uspiju negdje od početka 6 d sredine 10.U posudama,zašto....jer ih možeš sakriti ako baš treba dan,dva....
A miris,to te ne treba brinuti jer ne miriši to baš toliko out,jbg...a pogotovo od 2.Ali naravno, neka indica:),koja će biti max 1.50m ili koji cent viša.
 
26.09.2011
50
7
8
33
kazes mnogo šuma ima oko tebe?! eh da je meni tako,ovdje sve kamenja,jedino tu i tamo koji grm pa moram trazit sajt 30km od kuce... a ti se misliš,ma pravac u šumu!
 
31.01.2011
9
0
1
49
hahahah... pa ti najbolje znas kakvo ti je stanje doma... jesi siguran da ti brat nece 3 mjeseca izac iz kuce? ako jesi - sadi.. isto kao pitanja "oce li mi doma skuzit da imam pc-box?" - valjda znas kako bi ti reagirali da doneses doma neko kuciste..
ako ti soba slici na neki kompjuter servis sa 10 kucista, 5 maticnih na stolu i slicno, vjerovatno nece :)
ako neznas upalit komp, valjda ce bit cudno :D

za outdoor isto nemoj trazit savjete, ti najbolje znas da li ko ide na to mjesto, koliko je sigurno itd... ako nisi siguran - bolje nemoj. ako si siguran - lud si :D
jbg, ne mozes vjerovat da je mjesto sigurno ako ti neko na netu rece "ma sadi, niko ti ne ide tamo" ili ako vidis na dnevnicima po 10 biljaka od 3 metra na sajtu pa "to prolazi"
 
17.10.2011
12
0
0
31
nisam cito sve sam vidio ono sa paradajzom
buraz
ovo ti je biljka kraj paradajza u vrtu znaci 3 4 reda paradajza biljka je tocno izmedu 4 parazajzica



pa si ti sad misli kolko ti je to kamuflaza



EDIT: sto se tice zalijevanja ne moras ju zaljevat ona ce rast ko i svaka druga biljka u sumi. nadi plejs posadi, pocetkom osmog dodi pokidaj mudonje i u 10om dodi pobrat
 
08.09.2010
28
1
3
37
U pravu je Zlikovac....priroda se inace za sve pobrine sama. A sto se tice susenja prijatelju, lako ti je za to. Ubro biljku, pokido hedove sa nje i hedove stavio u vrecicu od paradajza i sve to okacio na tavanu. Uopste se ne primjeti, vazduh cirkulise-neosjeca se i to je to. Imas milion mjesta za susenje.