Miris

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2009
25
1
0
38
Poz svima...
Imam par biljaka , planiram da ih gajim u saksijama u dvoristu.. zanima me koliko ce se prostirati miris, i uopste da li je miris jak? dvoriste mi je 7 ari :) , ima par kuca u okolini
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Ha Ha Grasak99!!!! Jako kreativno :)!!!

Moje mišljenje je da ako ih posatić 50-100, 100% će se osjetit, ali ako budeš racionalan i nepohlepan, tj. ne preglup i rasporediš to kako spada, da ne bude preuočljivo, tad se ni miris neće osjetit, ali ako je jedna od tih kuća murjak koji zna šta je vutra, ehhhh, recimo da nije, neće se osjetit ako mene tašpi! Sretno!!!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Svakako ti je lakše rasporediti ovih 5 provjerenih :),nego ovih 14 svakakvih +5....
več si napola mirniji.U protivnom trebaš poslati kompletan plan dvorišta da lakše razmotrimo sitvaciju:sun2:
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Zašto svi u zadnje vrijeme sadite toliko biljki
razumijem npr. radi nekakve selekcije
najzdravijih najboljih i tak...ali radije se posveti
samo tim 5 amneziama. Bit ce ti lakše a bit
će za pušit i da se pokaže da je samo 1 ženka.
Nemoj se naljutit, to ti je moj savjet
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
de kakav mirisi?sadio bi u dvorištu toi je otvoreno,pa nemka šanse da ti netko osjeti miris osim ako nije na metar od biljke,ja bi ti reko ostavi si te amnezie i moćda koju domačicu ali ih drži u ne prevelikom saksijama dok ne pokažu spol,i tek onda im daj nov4e saksije s novom zemljom,tako da ne trošiš previše na domačice,a jebote pa nesmrdi trava toliko...nije to kao da imaš 20 skunkova u jednoj sobi ili tako nešto...opusti se i sadi među drugim biljem,drži biljke što niže i topiraj ili lst radi tako da se ne primjete i nemaš problema,nabavi bambusa i posadi okolo biljaka to če ti vizualno jako pomoći!I ako češ ič na amnezie budi pametan i barem malo oplodi jednu ženku da dobiješ koje sjeme za nagodinu,jer tko zna kakva če bit situacija a ovako češ imat svoje prvoklasno sjeme!
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ne bacaj nista dok ne pokazu spol.. steta je ako imas di. i tak u vegetaciji jedva da se osjeti neki miris i unutra u kutiji a ne vani... tek u cvjetanju bi se mozda moglo osjetit.. ako si npr. na nekom brdu di uvjek puse vjetar, miran si.. ovisi puno i o sorti koliko ce se osjetit miris.. ja bi ih micao tek ako bih kod susjeda osjetio miris. vecina ljudi i tak nema pojma kako mirisi biljka, uglavnom misle da smrdi ko kad ju pusis :D. a pretpostavljam da oni ljudi koji ti dolaze u dvoriste, i znaju kako smrdi biljka, nisu panduri, inace imas problem.
 
17.06.2009
14
0
0
36
ma kakav miris, kakve gluposti, veoma se slabo oseća ja kad pridjem poluotvorenom plasteniku koji je 2x1 metar koji ima 2 velike, pet omanjih biljčica, i tri baš male osećam tek na metar ili možda nešto jače...presadio sam i jednu na terasu u saksiju i tri biljke na kraju dvorišta koje su skoro nikle...pa ako to ne miriše ne verujem da če tvoje nešto više...imam pretežno sativu i par indica-sativa...ne znam da li to ima veze...