misljenje moje zelim vase takodjer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
mozda ce se mari mahovina brzo i legalizirat zasto ?? paa .. hahah.. svjetska kriza tarapana svugdje oduzimanje ovega onega e sad policija je zaplijenila vutre a i ostalih preparata ( ex,koka,speed itd..itd..) da bi se izvukla iz krize ako bas zaglibi mogli bi poci na legalizaciju i sve sto je zaplijenjeno da ide u prodaju dobar dio novaca bi tu bio trebalo bi predloziti kao jednu od varijacije izbjegavanja krize i don t know but hehe ko zna...:google2::smoke18:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
:D ljep optimizan... hehehe...
ako dode kriza ljudi ce pocet stedjeti, dakle neke luksuznije stvari kao auta/namjestaj/bjela tehnika i ostale stvari sto se ne kupuju cesto, se nece prodavati...
i kao i uvijek nema druge nego davat te proizvode po jako niskim cijenama, zato ljudi cekajte pravi trenutak i iskoristite to...
jbg...
ja se nadam da kad dode kriza da ce dilerima past prodaja na veliko i da ce bit primoreni spustiti cijenu...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Čuj nije ti baš rješenje krize u tome jel to bi moglo samo potencirati krizu tj. izazvati još veću inflaciju jer što je veća potrošnja narast će i inflacija. Vrlo je teško rješiti krize u današnjem gospodarstvu
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
svu lovu šaltam u $$$ i čekam da kuna propade , da inflacija bude 100000% i da vratim sve $$$ u HRK (ko ono hrvatska kuna, bolje nego DKN- divlja kuna) i da budem miljunaš i da se kupam u lovi, jeah, i onda ću vratit vrijeme i pokupovat sve šta se može, i onda opet u budučnost, kad svi budu propadali ja ći imat sve živo, blahaha, i onda se opet vratit u prošlost kad je dolar bio 4,5, prebacit te miljarde u dolare i onda opet u budučnost i bit ću car(carina ako bi vudu popaj reko)

prije ovo šta san ja reko nego tvoja ideja o legalization!

P.S. ne ozbiljno, više ne kupujem u dilersa 2 mjeseca, to je ono... duuugo, preporućam svima da to urade, pa da dileri spuste price, uspjelo je oko ljeta u ovom dijelu, sa 350 palo na 250, onda netko nije mogo izdržat i počeo kupovat, treba se samo organizirat, izbjegavat dilere dva mjeseca, pa kad te zove i reće, IMAM DOBRU JEBENA JE ZA 200, odjebat ga, pa će opet brzo past dole, ja tako prakticiram, i pomaže