Misljenje o grow box kompletu

Hempatia Soma Seeds Herbies Headshop

Čađara

Aktivan Član
28.01.2021
208
763
93
29
Kingdom City
Ja sam uzgojio 3 automata u pola ormara i to onaj dio gdje idu ofingeri pregradio sunscreen folijom od auta da odvaja od ženine odjeće :lol: nikakav ispuh upuh unutra jedan pc vent i 60w led e27 poredani na jednu letvu :rofl:
Ne ohrabrujem i ne savjetujem nekog da pokušava to ali meni je bilo cilj zapalit svoje i sklepo sam šta sam mogo. Sad uzgajam fotoperiodne i evo ih 7 dana na 12 12, pokazuju prve pistile a ja još uvijek prepravljam box i oko njega. Svako malo kupim nesto, pc vent, stupni, folije ovo ono. Života mi sam isčito tema i tema, sigurno jedno 50% foruma o uzgoju i opremo, hrpu spama i gluposti zbog kojih zaboraviš pola bitnih informacija pa tražim opet. Godinu i više sam tu, može svako vidjeti da ne pišem puno a svaki dan sam tu. Ubaciš sjemenke u vodu, pa maramicu pa u zemlju i sam pratiš razvoj situacije i trudiš se držati sve unutar smjernica koje imaš na forumu i ako gdje zapne onda priupitam. Jer dok ti svojim očima ne vidiš problem i ne riješiš možeš ti čitati koliko hoš ili dok te taj problem ne sje*e ne znaš ništa o tome. Negdje sam pročitao da je box ko kuća, vazda nesto prepravljaš i gradiš. Ja napravio panel led e27, žena izbacila svoje stvari pa sad gledam kako da dodam jos sijalica sa strane. Vent za ispuh mi sad unutra, smeta da dignem panel a i bučan pa evo čekam da se mala probudi pa idem rezat plafon da ga stavim na tavan i kontam kako da spojim ono crijevo na njega. Raspisa se ja bezveze valjda moderatori neće uzeti za zlo.

02.12.2021
65
109
33
20
Iskreno puno svima hvala na preporukama i šta činiti dalje, OG kush sam posadio pre skoro mesec dana, privremeno sam rešio i improvizovao stari ormarić, ubacio cfl i raste ko luda, ubacicu par fotki u toku dana kako to izgleda, verovatno cu odraditi vege u tom mom ormaricu pa ću kupiti boxic neki fini i rešiti sve unutar njega, pa staviti na cvetanje u tom boxu..Hvala puno svima još jednom na svim savetima.PS. izmedju sam posadio još neko seme iz paketa, takodje šiba kao ludo.. :D

Evo i par fotkica kako to izgleda..Veća biljozica je OG kush, a druga je random seme iz paketica :)
Izvinjavam se što pišem post za postom, nemam mogućnost da editujem..Moje izvinjenje :D
Pišite kako vam deluju
FCC56843-4BFB-4CB4-A4AB-B73BB70E588A.jpeg 58F0C1A0-C64A-4238-A533-FF23A5CBB171.jpeg 245B5B2E-D6D6-470C-9C08-0A0845FD3988.jpeg 4977D59F-A658-452F-8420-2E9E446E5997.jpeg 506F8F3C-644B-40D6-92E4-51AA7466C238.jpeg
Lističi na OG su malo pecnuti ovi dole, nadam se da ne škodi ništa

• Sviđa mi se
Reactions: Infinity