Mitralna insuficijencija i travica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.06.2017
3
0
1
24
Pozz ljudii, zanima mee da li bih smeoo pusiti travicu zbog srca, s obzirom na to da imam mitralnu insuficijenciju(regrutaciju) ?
Duvaoo sam ja i ranije i sve je bilo ok, i posle nekog vremena(3-4 god), svakii put kad se spusim disanje pocinje da me zeza u smislu da imam osecaj kao da ne mogu da uvucem dovoljno vazduhaa..
Stvarno mi nije jasnoo a travicuu bas i ne zelim nesto da ostavim...
Akoo neko ima ovaj isti problem bilo bi finoo kad bi odgovorio..
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ako te baš svaki put muci disanje nakon pusenja, ja nebi, ali zna to nekad biti posljedica no ne dugotrajna, znaci desi se i ponovi al ne stalno i ne cesto..Zbog srca jedino nebi trebao pretjerivat i vuci ko manijak nego lagano...ne ono zadrzavanje dima u plucima i te spike..Mozda ti pluca nisu navikla na tolku kolicinu dima.. ipak se frule puse "bez filtera"

edit..vezano za srce..nemoj me drzati za rijec već sam moraš odluciti ali ja vjerujem da ti marihuana moze samo pomoc nego odmoc..
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Jesi bio kod ljecnika?
Jeste pravili ultrazvuk srca ili kakav drugi pregled?
Ako jesi, kada si dobio diagnozu?
Koliko godina imas?
Konzumiras alkohol, koliko?
Daj vise napisi!
 
02.06.2017
3
0
1
24
Ako te baš svaki put muci disanje nakon pusenja, ja nebi, ali zna to nekad biti posljedica no ne dugotrajna, znaci desi se i ponovi al ne stalno i ne cesto..Zbog srca jedino nebi trebao pretjerivat i vuci ko manijak nego lagano...ne ono zadrzavanje dima u plucima i te spike..Mozda ti pluca nisu navikla na tolku kolicinu dima.. ipak se frule puse "bez filtera"

edit..vezano za srce..nemoj me drzati za rijec već sam moraš odluciti ali ja vjerujem da ti marihuana moze samo pomoc nego odmoc..
Pa znas kako, svaki put je, ali nekad mi nije toliko tesko disati a nekad me bas urnise... Ma pluca su mi itekako navikla, nije to problem sto posto...
Pa i ja isto mislim da moze samo pomoci, al da ubrzava rad srca, ubrzava zato mi se to i desava...
Jesi bio kod ljecnika?
Jeste pravili ultrazvuk srca ili kakav drugi pregled?
Ako jesi, kada si dobio diagnozu?
Koliko godina imas?
Konzumiras alkohol, koliko?
Daj vise napisi!
Paa radio sam ultrazvuk srca a i ekg, dijagnoza mi je ta mitralna insuficijencija, taj neki srcani zalistak se ne zatvara lepo tokom pumpanja...Inace bio sam se "predozirao" od amfetamina, i kad sam dosao kuci nsiam mogao dah da uhvatim... Zavrsio na kraju na vma, i od tada je poceloo, ekg na vma: age not entered, assumed to be 50 years for purpose of ecg interpretaion, left atrial abnormality, pritissak 176 sa 120, puls 160 , sto znaaci da mi je tada srce bas bilo otislo u k.. posle par dana sam radio ekg i merio pritisak: 135/85, puls 70 izolovane SVEs, akcija srca povremeno aritmican, tonovi jasni, blagi sistolni sum and iktusom
imammm 17 godinaa...
Ne konzumiramm, napio sam se 2-3 puta i poslee toga totalno batalio
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kod cannabis hibrida je tako, ako ima sative u genetiki, voli to napravit. Ne sve sative, samo neke. Moze to dolazit i od nezrele ubrane biljke. Ulicarka, nikad neznas sta si dobio. Tu ti je samo testiranje, dok ne nadzes strain koji ti odgovara.

Taj problem mogu doktori operacijom rjesit, samo si jos mlad za to.
Tako da ako vec konzumiras, napravi par dimova, ne vise i sebe promatras, kako se tijelo, srce odaziva.

Ovo pustam tokom dana, da procitas, onda idu sankcije.

15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu
Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma.