Mješanje trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
e da to sam imao...
jebote ovo tvoje je najbolji opis mog iskustva... :D
ali s običnom travom
(ovo je možda sa temu trip iskustva ali ću ipak stavit tu)
vidio sam hrpu malih jecajućih lica na prijateljevoj glavi čuo sam plač u valovima
i u pozadini glazbe stare babe kako neš ćakulaju :D
čak mi je kad smo se vraćali putem kroz šumu frendu je nestala glava ruka i komad noge :D
a na sva jeziva iskustva sam ostao potpuno ravnodušan...
cilj nam je bio suočit se sa strahom jer smo išli kroz šumu u ponoć u takvom mraku da kad smo išli ne napušeni smo hodali četveronoške...
za čudo kad smo se vraćali uopće nismo morali gledat put samo smo hodali bez razmišljanja i došli do kraja
frend je zabrijo na neke castanedinske spike iako ga nije čito a ja sam bio snažno uvjeren da sam naučio hod moći :D
no to sam si samo umislio(imali smo osjećaj katarze kad smo izašli iz šume)
(no čudno je kako nisam uopće zapeo a nisam ni gledo put)
sljedeći dan nismo mogli vjerovat kolko su nam intenzivna iskustva bila
vjerojatno jer smo pušili na onaj improvizirani pajp od boce ledenog čaja :rofl:
(sa foruma)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
wannabeshaman1 je napisao(la):
lol hašiš natopljen sa hašišovim uljem na bong :D to bi trebala bit neka extreme disciplina napušavanja :rofl:

ja mislim da bi ovo sto sam ja smilio bilo najaca disciplina....


napravit tulipan,od 10g-20g izmiksanog Skunka,Hasha i marihuane(neke dobre Sensi)..i to umakat u hashovo ulje... i onda napravit tulipana,tulipana isarat s hashisovim uljem tak da cijeli bude premazan....s imenima ljudi koji ce taj tulipan pusit...

eto ja mislim da bi to efektivno bila najaca kombinacija svega,sad sjebano bi bilo jer unutra bi bilo i indice i sative i 50/50....bog zna kako bi netko tko bi to pusio izgledao :)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
trebaju se skupiti ljudi s foruma.
svako donese para
mogli bi kupit trave za neku veću svotu.
a opet kad bi podjelili tu travu svi bi dobili više nego da su pojedinačno kupovali.
organizirat...
extreme napušavanje
:rofl:

jedino je problem za hašišovo ulje to neznam dali se uopće može kupit kod nas u hrvatskoj.

i moramo imat sudce..svako izmiksa svoj...
i neka napušavanej počne....
jedini je problem što su ljudi različito osjetljivi pa nećemo znat čija je najjača ako budemo prosuđivali po tome kako se ta napušena osoba ponaša.
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
Yami_Raziel je napisao(la):
ja mislim da bi ovo sto sam ja smilio bilo najaca disciplina....


napravit tulipan,od 10g-20g izmiksanog Skunka,Hasha i marihuane(neke dobre Sensi)..i to umakat u hashovo ulje... i onda napravit tulipana,tulipana isarat s hashisovim uljem tak da cijeli bude premazan....s imenima ljudi koji ce taj tulipan pusit...

eto ja mislim da bi to efektivno bila najaca kombinacija svega,sad sjebano bi bilo jer unutra bi bilo i indice i sative i 50/50....bog zna kako bi netko tko bi to pusio izgledao :)


skunk je dobra marihuana sensi...ostalo sto si reko necu ni komentirat...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Clarence je napisao(la):
skunk je dobra marihuana sensi...ostalo sto si reko necu ni komentirat...

neznam...meni su ljudi rekli da je pravi sensi bas marihuana marihuana,ne skunk....ona uzasno jaka...tako da sry sto neznam,ali ima toliko informacija o toj ganji,i pravih,krivih,globalnih,lokalnih...tko ce vise znat sto je istina sto nije...

sta sam krivo dalje napisao?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
PA jel nije sensimilla bilo koja trava koja je uzgojena i nije oplođena tj. nema sjemenki a to može biti bilo koja vrsta skanka ili obične trave?
 
11.09.2007
3
0
0
38
Pampers je napisao(la):
Nisam probao, al sam vidio u coffieshopu kako se to radi, izgleda i mirise... za hale neznam i iskreno, ne vjerujem...

A ubije ceroliju kad uzmes cigaretu i namazes s uljem... di je rolanje, mrvljenje... to je predigra koja fali;)

pa to je stvarno nekakav gust
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo, ovih zadnjih par postova.... je ustvari razgovor izmedju 2-3 korisnika!!!! Zar to ne mozete u Shout-u obaviti.... Nego ostavljati postove???... Ne znam čemu ovo, ali ako ovako se nastavi... sve se brise!!!!
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
X puta sam bio u situaciji da pušom sve živo pomešano kad se sretne više ljudi iz različitih ekipa pa svako izbaci svoje karte na sto. Em što se puši jedno pa drugo pa treće, em se na kraju vade neki ostaci i sve se to zajedno smeša u jedan džokavac ili u lulu, bong. I šta si na kraju pušio, pojma nemaš, kako ti je - tako ti je, tj. svakako ti je. Još ako ima i alkohola uz to (a obično je bilo), ma raspad sistema. To je samo umrtvljivanje mozga i svih nerava, ništa drugo, nema tu pravog feelinga kao kad radiš sativu, pa posle ispušiš malo indike da te spusti (ili obratno) i toliko.
Jedan moj prijatelj je svojevremeno stalno dobijao pakete od različitih growera na poklon (kao da proba i da im kaže mišljenje). Posle izvesnog vremena je počeo da meša sve to i napuši se ka zmaj pred izlazak u grad. E, onda ga neki sretnu, pa pitaju "kako ti se čini ono što sam, ti dao" a ovaj kaže "ma super, looodilo pravo", a u stvari nema pojma ni ko su ljudi koji ga pitaju.
Nije loše po nekad ispromešati karte, ali mislim da je ipak bolje držati se po jedne stvari za određenu situaciju.
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
X puta sam bio u situaciji da pušim sve živo pomešano kad se sretne više ljudi iz različitih ekipa pa svako izbaci svoje karte na sto. Em što se puši jedno pa drugo pa treće, em se na kraju vade neki ostaci i sve se to zajedno smeša u jedan džokavac ili u lulu, bong. I šta si na kraju pušio, pojma nemaš, kako ti je - tako ti je, tj. svakako ti je. Još ako ima i alkohola uz to (a obično je bilo), ma raspad sistema. To je samo umrtvljivanje mozga i svih nerava, ništa drugo, nema tu pravog feelinga kao kad radiš sativu, pa posle ispušiš malo indike da te spusti (ili obratno) i toliko.
Jedan moj prijatelj je svojevremeno stalno dobijao pakete od različitih growera na poklon (kao da proba i da im kaže mišljenje). Posle izvesnog vremena je počeo da meša sve to i napuši se ka zmaj pred izlazak u grad. E, onda ga neki sretnu, pa pitaju "kako ti se čini ono što sam, ti dao" a ovaj kaže "ma super, looodilo pravo", a u stvari nema pojma ni ko su ljudi koji ga pitaju.
Nije loše po nekad ispromešati karte, ali mislim da je ipak bolje držati se po jedne stvari za određenu situaciju.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Šaman Šandor je napisao(la):
PA jel nije sensimilla bilo koja trava koja je uzgojena i nije oplođena tj. nema sjemenki a to može biti bilo koja vrsta skanka ili obične trave?

Da, to je sensimilla (sensi) - vutra, hedovi bez ijedne sjemenke!!! Tj. skinuta biljka u pravo vrijeme ;)

Clarence je napisao(la):
skunk je dobra marihuana sensi...ostalo sto si reko necu ni komentirat...
Skunk je vrsta vuve, a sensimilla (sensi) bilo koja vrsta, koja u svojim hedovima nema ni jedne sjemenke, drugim rjecima skinuta "na vrijeme" :)
Manje se dobije sensimilija vuve, nego kad skroooz do kraja ostavimo da cvjeta. Tad svakako bude sjemenki (ali su neplodne, bijele skrooz i sitne) ali i vise uroda.
 
24.09.2007
6
0
0
32
Kao sto pise na pocetku teme dobijete 2 sorte , ja sam sa kolegom roko i nista 2 pljuge mi drapimo i nista i zagrabim ja nakon nekih 2 il 3 sata ruku u kesu dublje dam njemu on srola i to je nas tak zatalebalo da je to strasno :sick:...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ne dobiješ 2 sorte već 2 vrste, tj. 2 različite biljke (obje su sative domaćice) od koji se jedna često zna dodat drugoj jer ili jedna ne valja ili je već stara pa dođe opet na isto da ne valja:D Zna se mješat često vutra jer 1 bude starija i već suha, pa dodaju malo nove ture...