Mješanje trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Kad bi pomješali istu kolicinu ciste Sative i istu kolicinu Indice jel bi onda efekti bili kao od nekog 50%-50% hibrida?

U istom panju se zna dogodit 2 sorte......i ne bude nista cudno....bar mislim...

Ma neznam nekak mislim da je to neka velika zavjera sa tim pol vak pol nak.....Nak"on....

:) :) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ja eto volim da mjesam razne trave (cannabis), kao i ostale, kada motam. Nekoliko puta sam stavljao u bong smjesu od salvie, ginka i trave. Rezultat je bio jak za grlo, ali i jako strefi. Dosta ti se prispava od ginka... ali sam osjecao i efekat salvie. Nemoj je stavljat previse, ja sam stavljao 1/4 salvie, 1/4 ginka i 1/2 trave, a cinilo mi se da sam previse stavio. Nakon toga stavlja 1/8 salvie, 1/8 ginka i ostatak trave.
Znao sam ranije kada mi se nakupi da izmjesam i 5 vrsta trava. To je bilo ravno ubistvu. :)
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Mislim da i nema baš nekog smisla miješati trave pogotovo ako se puši nešto kvalitetno. Svaka sorta ima svoj rad i pušiš onu koja ti odgovara u određenom trenutku, a što se zabijanja tiče....ma ako je kvalitetna zabija ona kako god okreneš samo (bar meni) se zna desiti da me zaboli glava ako popušim previše različitog. Zna se npr. desiti da zapalim pe neke fine trave i baš me lijepo digne i onda dođe frend i dofura nešto drugo i isforsira da zapalimo i onda si samo pokvarim feeling...
To je moje mišljenje i iskustvo sa mixanjem grassa....
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ja sam jedino mješo haš i travu bilo mi je odlično
inače od haša se ne smijem a od trave mi zna bit neugodno i budem malo hiperaktivan tako da je haš smanjio neugodu i smirio me(i još potako neke standardne tripove)
a od trave sam se cereko i bio u zajebantskom raspoloženju .
dobra kombinacija :-D
 

lazar

Aktivan Član
05.02.2007
67
0
0
41
Ja to mesanje radim u zavisnosti od raspolozenja. Ako je neka suvise jaka indica u pitanju, volim da je presecem sa malo sative, da bih izbegao couchlock efekat. Ali neki to rade i zbog ukusa, tj. arome, pa pomesaju i po nekoliko vrsti trava, sto i nije tako lose :) Stari i jako poznati breeder Soma to zove salad, tj. salata :) Mozete to da shvatite kao koktel, ima dobrih (od kvalitetnih sastojaka) i losih (pokusajte da pravite neki koktel sa domacom tekilom, rumom ili vermutom, pa cete da vidite). Tako je i sa travom. Ako ste u posedu nekoliko kvalitetnih vrsta, slobodno ih izmiksajte i pronadjite onu vrstu high-a koji vam najvise odgovara. Mada, ja Haze nikad ne bih mesao sa nekom drugom vrstom... Ili ipak...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja se slazem sa svizcem,nije znaimljivo mesati.Ovako znas sta pusis i znas njegov efekat....to je moje misljenje...peace & respect
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Sta?Ti bi rizikovao npr. imas dogadjaj na kome se moras lepo provesti,medjutim ti eksperimetises i stondiras ili dobijes neki bas trip-taj dogadjaj ces po tome pamtiti a ne po dobrom provodu koji bi mogao da imas ako bi konzumirao samo jednu vrstu ganju za koju prethodno znas kako radi,i za koju znas da je savrsena za taj dogadjaj????Razmisli malo pre nego sto otkucas nesto...peace & respect
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Najidealnije bi bilo imat nekoliko osobno provjerenih sorti. Jedna il 2 (da se mene pita 90%) čiste čiste sative, 1 polu-polu i jedna čista indica. Kad bi bilo vremena za priču il kad bi bila masa onda gruneš sativu i melješ, skačeš, veseliš se zajedno sa svima i svi sa tobom. Kad želiš zabijenost al ne i da kloneš, onda ovu pola pola..to za trenutke kad se zaželiš opijenosti vutrom ili sa laganom kombinacijom 2-3 pive pa pljuga. A indica kad dođeš u neku ekipu ili ona do tebe, i vidiš nekog tko se prepucava kako njega vutra ne zabija itd šatro spike, samo fino dobro dobro posoliš pljugu i daš mu da većinom on puši, pa kad se zavrti i zalijepi na pod i ne može se ustat, onda ti ino zapališ sativu i smiješ se:))) Ovo zadnje bi bila brutala, ali ima i svojih čari, ništa zlonamjerno naravno a i pouka se izvuče. Indicu bi još kad ne bi pušio jedno vrijeme, bio u stanu, htio mir, dan naporan, mukotrpan, pa onda fino zapališ jednu indicu da te opusti i makne misli s uma da ne opterećuju...

Sve ima svoje čari, kao šta kažu mnogi već u ovoj temi.

Ja osobno preferiram čiste čiste sative i ne bih ih volio mješat sa indicama.

No svatko ima nešto šta mu najbolje odgovara...ako je došao probavanje mogućnosti do nečega šta mu odgovara, dapače, zašto ne...
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
70kgShita je napisao(la):
Sta?Ti bi rizikovao npr. imas dogadjaj na kome se moras lepo provesti,medjutim ti eksperimetises i stondiras ili dobijes neki bas trip-taj dogadjaj ces po tome pamtiti a ne po dobrom provodu koji bi mogao da imas ako bi konzumirao samo jednu vrstu ganju za koju prethodno znas kako radi,i za koju znas da je savrsena za taj dogadjaj????Razmisli malo pre nego sto otkucas nesto...peace & respect

pa da...
ako je bit u provodu onda se mogu pušit obično suho lišće pa se provest...
a ionako mrzim duvat u društvu uvijek uzimam ili sam ili sa jednim frendom.
ako uzimam u nekom društvu onda uvijek popušim malo i to što slabije trave...
jer me na jakoj opali neki trip pa me društvo samo frustrira i to obično ispadne loše.

to je individualna stvar meni više paše eksperimentirat tebi ne.
ali ionako ne radim to previše (samo s ostatcima pa ih pomješam. to obično bude interesantno)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
vidiš nekog tko se prepucava kako njega vutra ne zabija itd šatro spike, samo fino dobro dobro posoliš pljugu i daš mu da većinom on puši, pa kad se zavrti i zalijepi na pod i ne može se ustat, onda ti ino zapališ sativu i smiješ se

Takvi su mi najjaci 'mene to ne puca' a ne prestaje hodat po sobi i blebetati gluposti bez pazuze, zapravo ne hodat, nego lebdit... A kad mu das nesto sa down radom, indiku... onda je to 'prskano' :icon_lol:

Drzite se alkohola ako ste se pronasli u ovom opisu :icon_lol:
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
tako da se plasticni stapic umoci u ulje i premaze se gornji brid cigarete/jointa, al to je luksuz brate... i ubije caroliju
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Nisam probao, al sam vidio u coffieshopu kako se to radi, izgleda i mirise... za hale neznam i iskreno, ne vjerujem...

A ubije ceroliju kad uzmes cigaretu i namazes s uljem... di je rolanje, mrvljenje... to je predigra koja fali;)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
a jeb ja tu čaroliju ionako nikad ne osjećam pa i ne nedojstaje.
ali zamisli kako bi mogo podjebavat policiju s tim, otkud oni znaju šta si ti nakapo na cigaru možeš se napušit ispred policijske a oni ti niš ne mogu...ja bi onako namjerno ušao u postaju pravio bi se da idem prijavit neku krađu i onda bi se napušio ispred njih :rofl:
to je po meni veći gušt od motanja.
oči nakapaš s onim kapima protiv crvenila i nemaju argumente da posumnjaju osim što si malo mutav :-D

aa ja mislim da bi imo halove od ulja jer sam ih ja imao kad sam popušio puno trave...
(negdje 30-ak dimova neke jake trave iako nije skunk)šta bi tek bilo od ovog
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
pa najbolje bi ti bilo smotat joint shita i onda prek njega premazat ulje xDDD

ako oces predigru motanja xDD

ja se tak nebi s murjom igro...nemogu ti nista al svejedno..nikad dosta opreza...mislim ne sad biti paranoican nego uzet sve u obzir i onda se zajebavat kad si 100% siguran...

sumnjam da imas halove ali si gro upljugan to je ziher....shitovo ulje je uzasno potentno...

meni je frend jedan rekao da je probao...nije da je imao halove nego ti se onak vid skroz zamagli...pa imas prividjenja dok se ne fokusiras...nisu to hallovi...