Mjesanje gnojiva?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
Imam jedno pitanje u vezi gnojiva

Za sada kupio sam Bio Bizz - Growth, Root Juice i Flowering

To mi otpilike pokriva sve.. moguće je da ce biti deficijencija makro i mikro elemenata... dal je najbolje rješenje malo jos odrješiti kesu i uzeti od istog proizvođača i kupiti Bio- Heaven ili fish mix koji sadrže aminokiseline i makro i mikro elemente?

Najjeftinija solucija je kupovina SuperVita od Hessija ali mjesanje organskog i mineralnog (ili razliciti proizvođaći) gnojiva mi ne zvući kao najsretnije rješenje...

Ima li neki drugi način da se preventivno rjesi mogući nedostatak mikro i marko elementa a da ne izazove negativan efekt na biljke, otvoren sam za prijedloge! :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ja sam ove godine mesao dva razlicita u vegi (neki zeleni nemacki za palme i ne cvetajuce biljke i fitofert kristal) a u cvetanju sam u pocetku davao p.cvet a sad je mixam sa jungle juice bloom 0-5-4 (htedoh hesiP ali se zajebah u narudzbini :D i nisam imao problema.
e sad, taj fitofert berry ima me i jos nesto, a p.cvet ima me takodje.
tako da se moze mesati, ali oprezno, kad sam ja koji ima fobiju od djubrenja uspeo i drugi ce :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GrobnaJama

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
Hvala ti na informaciji! Ma malo me hvata paranoja kako sam gledao dnevnike od @ZdravaTrava na tutankamonu sa p.cvijet ili vege i hessijem pa su cure malo negodovale, a ako se dobro sjecam i bizo je imao slican problem....

Budemo probali kombinaciju Biobizz i SuperVit pa cemo vidimo sta ce se desiti :D

Samo povremeno kap supervita da nema nedostataka :)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Mene isto zanima ovo iznad... a zanima me da li moze ici Big Bud npr od AN sa plantelom?
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ma to pitam za outdoor čisto me onako zanima jer sam već se susreo sa takvim pitanjima pa da vidim.

Hipotetski da imas par biljka out i do sada ih hranis plantelom i na kraju malo sa big budom je ajmo reći ideja...
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Da skodi ne moze, ali mislim da ne bi dalo neke vidljive rezultate. Moje misljenje je da ga ne kupujes ako ga vec nemas, a ako si ga vec kupio da sacuvas za indoor. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc