Mjesta na kojima mjesečno možete živjeti s 350 eura

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.08.2007
16
2
3
40
http://www.net.hr/putovanja/page/2010/11/15/0519006.html

predobro, zivot ko iz knjige . moze se growat i uzivat u miru i bez straha i rijesit se tehnologije i uzivat u skladu s prirodom. napisati knjigu o tome. razvijati se spiritualno i umjetnicki , uz sve te prefakin dobre plaze i klime. bilo bi surealisticno i magicno. ko da zivimo u desktopu. samo bi trebalo malo pocetnog kapitala dok se ne nađe posla . mogli bi se dogovorit i ici svi , vutra zajednica uzivo :D :abducted:

peace ☮
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Kambodža, my dream.... sanjam da jednog dana u penziji živim u Kambodži sa njihovom domaćom ženom, jedem zdravo i sadim vuvu i pušim, samo pušim... hahahhahaha
 
02.03.2011
16
1
0
33
Ma moj san je odselit bilo gdje od suvremene civilizacije i gadosti koje uz nju dolaze... ...bila to Azija, juzna Amerika, neko otocje u Polineziji, Karibima... svejedno, samo da ne susrecem vise te gadosti i zivim u miru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
ma bilo di di je toplo ,opusteno i gdje je more tirkizni sa bijelimpjescanim plazama... e,da, to je mexico...playa del carmen...
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Super su ove destinacije i nije da mi se ne svidjaju,ali da budemo iskreni,zaboravite ih odmah;pogotovo tu pricu za 350eu
A evo i par jednostavnih razloga za to-
1. Znate li koliko je love tih 350eu za jednog naprimer normalnog tajlandjanina? Mnogo,mnogo i bas MNOGO
Znaci ako nemate nekog bogatog taticu ili mamicu :) da vas finansira dok ste tamo,ne sanjajte.
2. Znate li koja je nezaposlenost u zemljama o kojima ovde govorimo? Velika,velika i bas VELIKA
tako da ako nemate neku ne jaku,nego prejaku vezu za posao,zaboravite,opet ;)
3. Znate li kolika je stopa kriminala u ovim zemljama? Ogromna,ogromna,i bas OGROMNA
Ako niste neki Silvester Stalone ili Klint Istvud,da im se mozete svima keve naje... i to samo u sat ipo vremena :D,zaboravite i opet,nazalost

Realna slika ide ovako-
Da odete na Tajland,u Kambodzu itd. i da budete tamo nekih mesec dana,ne razmisljajte bez 2-3hiljade eu...i to samo za mesec dana,jer cete biti stranac tamo,normalno.
A posle ako zelite ostajati,a nemate nista od ovog gore navedenog,il cete morati u kriminalce,ili da prodajete svoja tela bolesnim bogatasima...

Life is so brutal

Enjoy
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Toliko egzoticnih mjesta nabrojano, a u lijepoj nasoj ja vec godinama zivim i sa manje od tih 350 eur...iako ne bi mnogi nazvali to zivotom...
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
CUBA...sa 200 eura mesecno,bez ikakvih problema...i to da se luksuziras...jedino karta je skupa i crnkinje ne lice na Rijanu i Beyonce ,sve debele i guzate
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Spanjo

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Svoju zemlju ostavljam samo na nedelju-dve,kad se ima novca za putovanje.
Nema te ljubavi koja bi mene sačekala u tudjoj zemlji,moja ima najveću za mene. Kakva god da je. Pre svega sam čovek. Ta titula zahteva odanost. Tačka.
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
definitivno preporuka za JI Aziju..dodao bih laos..zemlja u raju..avatar like priroda..planine i rijeke..jedna jedina cesta kroz zemlju tek prije 10 god napravljena..mucho jeftinije od kambodze (a kamo li Tajlanda), a u svakom restu special menui.."happy pizzza" na svakom koraku..
budem koju fotku menua i delicija okachio kad ih iskopam..