Mjesto za Sadnju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Vidi...osobno sam vidio grow na tavanu gdje je lagani povijetarc,sunce je bilo dostupno biljci dok ga je bilo i urod,kvaliteta su bile stvarno odlicne.Samo kvaliteno gnojenje u jupolovim kantama..E sad..ako mozes na neku foru sloziti da ima sunca tokom cijelog dana imas dobitnu kombinaciju;)
I ta dva prozora otvoris da uvijek lagano puse,lagani propuh:)
 
08.11.2016
77
76
18
30
Pozz. Imam tri auto white widow. Al me zanima gdje je najbolje zasaditi vani, jer nemam dvoriste. Mislio sam treetop growing, ili nesto slicno. Pa ako mozete mi pomoci sa idejama, koja su mjesta najbolja za sadnju u otudoor-u? Na prozoru u sobi, svjetlost dopire negdje od jutra kad izade sunce do nekih 13h. Sto mislite o tome?
@hazeri sto vi mislite?
Hvala lijepa :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
sto vi mislite?
Hvala lijepa :)
Ono sto sam ja vidio i za sto sam siguran je prozor na vrhu kuce sa kojega je dopiralo cijeli dan sunce.Biljka je bila na udaru sunca dok dan traje.Pricam o velikom balkonskom prozoru.Inace nisam ti je relevantan za vanjski uzgoj,ima ko je;)Na ovo tvoje sam se nadovezao iz razloga sto sam vidio sta je covijek na taj nacin napravio.Ali sunce mora udarati cijeli dan:)
Ajd sretno:thumb:
 
08.11.2016
77
76
18
30
Hvala lijepa na odgovorima. Mislim da cu sutra vec krenuti u potragu za visokim drvetom, barem negdje oko 25 metara visokim. Pa cu ih gore postaviti. :) :)
 

Mr. Mojo Risin

Active
Poznanik Foruma
04.01.2017
969
13.579
333
waikiki
Zaista razmisli...Ni manje ni više nego 25 metara...Nemoj biti lud...Moze se dogoditi milion pizdarija...Ma necu ni pomisljati...Nadi brate komad sikare (siguran sam da sve znas)...brijes opasno...pozz
 
08.11.2016
77
76
18
30
Hahaah a jbg. Evo rijesio dns sve. Nasao drvo sa krosnjama, visoko 10m. Zavezao lijepo, ucvrstio, sve se lijepo drzi, moze vjetar puhati na najjace nemoze je pomaknuti. Svjetlost prima do kraja, do zalaska. Sto jr najbolje brzo se popnem i sve je super. :D nitko ne moze je vidjeti niti srusiti kao npr vjetar itd. :D a okolo je sikara jos. Al sto je sigurno, na drvetu su :) sutra uslikam pa sibnem sliku, pa vidite. Samo sto je sutra kisa i dva dana poslije. To nece smetati jer je tek iznikla. A i ne moze se nitko naci ispod jer nitko nikada neide tu. :). A rijeka je jos par sekundi od drveta. Prirodne voda. Sto bude, bude... malo sam preuvelicao visinu xD. Ovo je taman.

Nema pada, jer se bavim boulderingom i imam svu opremu za pendranje xD. Kad je budem zalijevao, spustim se uzmem vodu iz rijeke popnem se u 2min i eto ga. :).
 
Poslednja izmena od urednika:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Brate uporan si vidim,aj slikaj to sve pa da vidimo kako ce ispasti,jel ti znas da ces biti prvi koji je to uradio na forumu.Ako to stvarno uradis obavezno izbaci dnevnik,ja pisem ovo i ne verujem da ces to uraditi ne mogu da poverujem u to a vidim da si uporan.Probaj...:thumb:
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
U prevodu sto da bude sve jednostavno ,kad moze i komplikovano..:upiii:.i ranijih god je bilo growera po drvecu ,i sta sve ne itd, itd ali nisam videla nijednu sliku od tog zavrsenog growa ....moj savet je batali to ako mislis da ove godine :spliff:,a ti ipak sam odlucujes sta ces raditi...:wave: