Mladi i "zeleni" pusaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.11.2016
6
0
1
Pozdrav ljudi.
Poceo sam pusiti sa rajom na ulici,tacnije prvi put za novh godinu,ljudski sam se odvalio bilo mi je drama,s druge strane moj prijatelj se prepao za zivota,ja sam nastavio da pusim,a on ne smije ni primirisat.Moze objasnjenje zasto se on prepao,a zasto je meni bilo dobro?
Takodjer imam zelju da sadim nekad u buducnosti,sto se tice vutre nemam blage veze,samo znam da je drama,i da je potpuno bezopasna,cak sta vise ljekovita.Vidio sam da ima tema vezane za mlade i neiskusne,al ipak volim da ljudi cuju moje misljenje.Sta se ustvari pusi,list ?Ili nezz ni ja sta? Ja samo znam da uzivam puseci je!
Izvinjavam se ako sam smorio.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Puši se list oko pokazanog muškog cvijeta ... ako nisi zapalio npr, 3 mjeseca :D
Zašto nije bilo dobro tvom prijatelju,to nam jedino on može reći.
Dobro došao na forum.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pusi se to sto ti je u nicku :) welcome, citaj malo forum, nece ti skoditi a svasta ces nauciti. frenda je verovatno puklo malo jace, il se isparanoisao pa trenutno nije za, al ima vremena, cenim da niste u poznim godinama zivota :)
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Dobrodsao. :wave:
Ne pase svima. neko moze popusit 3 kutije cigareta dnevno, a ne pase mu ni dim trave. Ja recimo da popusim 60 cigareta u danu mislim da bi zavrsio na hitnoj, al mogo bi 20 djoksa bez problema :)
Mlad je prijatelj, ima vremena..oprala ga paranoja od prvog puta, 100x vidjeno. :)
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Dobrodosao na forum ;)
Tolerancija je prevelika riječ za travu..Mislim da nitko jos nije rekao da ga trava vise ni malo ne dira ili napušuje ( a tko to kaže da prestane na dva tri tjedna, da mu se organizam odmori i ocisti..Napusio bi se nakon tog odmora baš zvjerski- znaci ako pusis svaki dan 5 pljugi naravno da ces dobiti toleranciju u nekom smislu da ces se nauciti i naviknuti na taj osjecaj ali napravis stanku i sve mozes opet)..A i puno je lakse napravit stanku sa travom nego npr alkoholom) ..Ljudi koji puse cijeli život uzivaju jos uvijek u travi i nakon 20 30 50 godina..Jest da je napocetku kako ti kazes drama :rasta: jer nisi naviknut na taj osjecaj i sve ti je neobicno ali i kad se naviknes nakon nekog vremena na osjecaj napusenosti još uvijek je drama, pocnes ga istrazivati i uzivati u zivotu s tim osjecajem..Zivot jednostavno postane ljepsi i jednostavniji, naravno ako se ne pretjeruje i ostale stvari u zivotu drzi se u redu..Onda ne mozes fulati s travom,a ni toleranciju osjetiti..Uzivaj :spliff: