Mladi pesnik u potrazi za inspiracijom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.06.2012
35
18
8
35
www.dota.rs
Evo, da se predstavim i ja, iako vec duze vreme listam, ponekad odgovorim ponesto, postavljam glupa pitanja, i tako to.

Iz Beograda, pesnik i muzicar, uzivam u cestom drustvu po Studenjaku, Kalisu, Palasu, i svim tim mestima gde je konzumiranje trave skoro pa legalno. :)

Prvi put pusio travu krajem prve srednje, bilo je... Osvezavajuce. Ne moras da se cimas i trazis inspiraciju na ko zna kakvim mestima, sama ti dodje dok plovis po talasima sopstvenih misli. Prvih 15 minuta slusao The End, i od tad imam naviku da uvek zapocnem svoju "sesiju letenja" sa nekom od njihovih pesama, sad, koja, sve zavisi od raspolozenja i ka cemu ciljam.

Uglavnom, trava mi je pomogla da shvatim tonu stvari u zivotu, tako da sad zaista mislim da mogu da budem samostalni umetnik, bez uticaja spoljasnjih, krajnje nebitnih faktora, pod sta podrazumevam cudne poglede, cudna pitanja, ali i mnogo moralnih prepreka.

Uglavnom, naduvan ili zamolim nekoga da mi doda papir i olovku, ili trazim nekoga za filozofsko trovanje uma u besumicnim raspravama (poslednji put, da li je moguce oploditi fetus - dokazao sam da jeste).



Dosao na forum da bih se informisao o gajenju, i dosta toga i naucih. Imam jos MNOGO toga, ali koliko sam primetio, necu morati mnogo da trazim, svega ima na ovom zastrasujuce jeb*ckom mestu. :) Sad evo gajim u svom siromasnom boksu jednu biljcicu, pazim je, pevam joj, pisem joj, pa ce valjda biti zensko.

I vidim da ima svakakvih ljudi ovde, blejaca, nakurcenih, trolova, ali su uglavnom svi u pravu. Nadam se da cu jos dugo ostati ovde da se trujem bespotrebnim informacijama :)

'uzdravlje, zivi bili,

Ash.
 
05.03.2012
19
12
0
32
dobrodosao
srecno sa informisanjem i inspirisanjem :)

Asharak je napisao(la):
I vidim da ima svakakvih ljudi ovde, blejaca, nakurcenih, trolova, ali su uglavnom svi u pravu. Nadam se da cu jos dugo ostati ovde da se trujem bespotrebnim informacijama :)
u svako doba dana i noci..