mnogo gadan okus sirote domaćice - help needed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.06.2010
1
0
0
39
pozdrav ekipi!

dosta dugo vas čitam i do sad sam uvijek uspijevala pronaći odgovore bez da postavljam pitanja :icon_lol:

iz naslova se već da zaključiti u čemu je problem.
balkonski uzgojena no name biljka je u pitanju. razičito sjeme sam pobacala (to su neki moji biodinamički eksperimenti :icon_lol:), dobila 4 djevojke. 3 su bile dobre, već su popušene. ostala mi je ova jedna koja je toliko gadnog okusa da je ne mogu pušit ni u najočajnijim danima :(

donna joj je ime :icon_mrgreen:
(sjećate se one vječne djevice donne iz bevery hillsa?)
e, pa, moja donna je zadnja narasla, zadnja propupala i procvjetala. (mogući uzrok zajeba no.1)
kasnije, prilikom sušenja, doživjela je šok zbog početka paljenja centralnog grijanja. nisam bila doma jedan dan a ona je visila iznad radijatora :(
(mogući uzrok zajeba no.2)

ugl, da skratim priču. okus joj je nekako hladan, pomalo podsjeća na mentu i njene srodnike ali ne u onom finom smislu.
postoji li neka fora za promjenu okusa? bilo što?

ako ne, što mi preporučujete da napravim s njom (osim bacanja)?
imajte na umu da je nema puno, nekih 20ak grama cca.

isprike ako sam fulala rubriku i time adminima stvorila višak posla.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
E pa prebrzo sušenje je ono što ti uništi cijeli grow... To je uzrok tvome problemu.
Zato ja govorim ekipi uvijek da je sušenje zapravo najbitnija faza cijelog growa, jer višemjesečni trud može otić pa-pa u 1 danu. Znam ja iz osobnog iskustva :(

Ugl ako je tako loša da ju želiš baciti možda probaj u teglu di je držiš ubaciti koru od limuna ili naranče da vutra malo povuče vlage i arome od toga.
Ne znam hoće li pomoći, ali ako je takva katastrofa da je želiš baciti, probaj pa kud puklo.

I sačekaj još malo da ti još neko da koji savjet, možda ima bolja šema.

A ako ništa ne pomogne uvijek možeš napraviti hash, maslac ili mlijeko :)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Probaj mijesati sa onim aromatiziranim duhanima ili necim slicnim...to bi moglo popraviti okus... Ili svjeze iscijedeni limunov sok poprskaj po ganji prije nego zapalis...trebao bi onda okus biti malo drugaciji... ;)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ja sam radio ovo sa korom od naranče i fino je poteglo vlage, ali o aromi otom potom (NIJE)
moguće da je ta ganđa odvratna zato jer je presuha i prebrzo sušeno, upravo kako kaže Tarki!

probaj napraviti to da u tegle staviš kore od naranče, limuna ili mandarine, ne garantiram za okus ali ćeš definitivno dobiti svježije hedove a i samim time možda se poboljša okus, jer stvarno presuha vutra je odvratna... Nemoj baciti šteta je, napravi haš .. ili nešto, samo nemoj bacit
 

Esprit

Aktivan Član
31.10.2010
62
8
8
48
Dzaba ti sve. To isto kao da pitas koji parfem da stavis kad se oznojis... Koji god da stavis pomesace se miris i smrad pa ce smrdeti i dalje i verovatno jos gore. Zapusi nos nekako ;). Pozdrav