mnogo me smara ilegala

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.09.2006
34
4
0
Kojim slucajem, morao sam se preseliti za Nis zbog posla. Ovde su ljudi toliko popadali, da eto, vec 12 meseci ne mogu da nadjem ni jednog coveka koji bi pustio travu strancu. Ako ne upadnes u ekipu kao klinac, gotovo je nemoguce naci nesto kao stariji covek. BEDAK i smor!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Uh brate,uopste nije tako. Ja sam putovao na sve strane i svaki put se otvorila kombinacija. Zavisi od tvog pristupa ljudima. Zavisi kakav ti je njuh,gde trazis. Gledaj okice,crvene su one koje obecavaju. Gledaj face,svaka govori svoju pricu. Ako nisi komunikativan,dzaba i da blejis sa pet rastamana,prodace ti samo recept za kupku dredova ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura
03.09.2006
34
4
0
Pa dobro, mozda i sreca ima udela u tome. Ja uopste nisam nekomunikativan, vec bas suprotno, i i ovde sam medju omiljenima u drustvu. Nego su ljudi ovde u nekom strahu. Prosto mi je smesno kako izgleda. Ja iz drugog grada napusavam nislije i donosim travu iz mog grada... A svi oni bi da puse moju travu, a kad treba da se nadje u NISU, niko ne zna gde i kako. Plase se valjda ljudi. Moram da napomenem da je ovo prva situacija tog tipa u mom zivotu. Gde god sam isao, a cesto putujem zbog posla a i ovako. Msm ne znam sto je to ovde ovolika frka?
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma daj, ja di dođem ne da trebam tražit nego koda mi na čelu piše da pušim pa mi prilaze.... Hahhahaha


U francuskoj, dva frenda traže 45 minuta gdje kupit šit, neuspješno, vraćaju se tužni i ljuti u hotel, ja izađem i napravim 20 koraka, a klinjo neki mi šapće "hashish hashish hashish"

hahahaaha
 
03.09.2006
34
4
0
Brate ne znam sta tebi pise na celu znam samo da sam danas opet usijao telefon i sve sto sam dobio za uzvrat je:

Nema
Ima ali je losa
Ne znam te brate
Mrzi me da se cimam


Na kraju sam popizdeo pozvao moje, iz mog grada (po starom) i sutra mi stize postom.

Sve sto sam ja hteo da kazem, je da me smaraju sarlatani koji se bave "POSLOM". Pusim vec 20 godina i hteli vi da priznate ili ne, kad tad dodje period da moras pozvati nekog klinju sa kojim cimanja nikad kraja. U svakom slucaju siguran sam da bi bilo mnogo bolje uci u prodavnicu kao gospodin -

- Dobar dan
- Dobar dan
- Ja bih hteo
- izvolte
- Dovidjenja
...

A ovaj grad u koje sam sad je grad kukavica. U Beogradu sam bre kupovao u samoposluzi. Cuo da ima, usao u samoposlugu i rekao: 5 g skanka i 2 g shita. Like me odveo u magacin, izbacio rovu i dovidjenja...

A i ne znam koliko imate godina. Ja sam ozenjen covek, sa decom i ozbiljnim poslom. Nemam vremena da se cimam sa budalama, koji ne umeju da postuju tudje vreme. Dok sam bio u Americi, bre pozoves dilera i on ti donese na adresu. Zvrrr :)

Evo doneo sam ti, to je toliko i toliko. Das lovu i dovidjenja. A ovde u Nisu.... ccc :) kao da prodaju nuklearno gorivo a ne vutru...

A pogovotu sto nemam vremeda da analiziram okice i izlazim u grad subotom uvece kako bih navatao nesto. MSM i kad bih imao, pre bih jurio neku svalerku nego vutru.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
To je samo zato jer je kod nas takav zatucan zakon da ides u corku ako te uhvate da prodajes...tu nema sanse za uvjetnu ili slicno...i to ne na malo...a ljudima se bas ne lezi godinu-dvije zbog par grama...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Isti takav lik dodje,pomognes mu,izadjes napolje,pokaze znacku,kaze Podji sa mnom. Tacka.
Mislis da mnogo njih voli i ceka ovo? Koliko je samo popadalo tako.
Vreme se promenilo,to je jasno. Sad moras na ime da ides. Milosti nigde. I mi to znamo. I svi to znaju.
Ne kazem da nisi u pravu,samo kazem da nije svako u istoj kozi.
Beograd je druga prica,necemo ni da pominjemo.
Ako "u letu" naidjes na nesto to nije tako lose,ali uglavnom se ne treba nadati tome.
Danas za pravu stvar moras da udaris par koraka. A onda sve ide lako.
Nije neka situacija,ali bolju nemamo.
Srecno u nalazenju. Budi siguran da nisi sam ;)
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
Ja živim u jednom poznatom rehabilitaciskom mijestu,cirkualcija novih ljudi je stvarno velika,jedan dan ja pijem jutarnju kavicu u kafiću i ćitam novine kad iz vedra neba evo lika nekih 20-ak godina u inval.kolicima do mene i kaže"TI MI DIJELUJEŠ KO OK JA SAM NOVI OVDJE DOŠAO SAM NA LIJEĆENJE ZAMOLIO BI TE AKO MI MOŽEŠ SREDITI DIMA".....kažem vam iz vedra neba
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
možda da promjeniš frizuru obleku. ma sveukupni izgled . hahahah :) . šalim se .ali stvarno izgled i pogled jako puno znače .kod mene situacija ko kod bilL-a .u pustinji bi mi doletili i jedni (dileri) i drugi (murja) :D