možda previše?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.03.2010
5
0
0
36
Ovako ljudi, duvam već 2 godine svaki dan po 2-3-4-5-6-7 jointova(zavisi kako kad uglavnom),nekad se dešavalo da se u danu ispuši 5-6gr.. i u zadnjih mjesec dana stvarno sam čudan sam sebi :eek:hno: evo malo što sam depresivan, previše možda u svakoj temi priči ili slično.. malo sam tuki,malo pričam neke nebuloze nepovezane haha, gluposti mi svakakve padaju na pamet,, malo više zaboravan, ali dobro to već znam da se može dešavat od marihuane .... i čuo sam dosta takvih slučajeva što su zaboravni:icon_lol:... malo sam i paranoičan,pođem se odjednom tresti ... previše sam osjećajan kad je neki film i preduboko ulazim u njega uffff uplovim pravo, pa se nekad prepadnem tog osjećaja :sun2:nije bedak toliki kad skontaš, ali takav prije nisam bio,,, jednostavno osjećajniji sam puuuno neg prije ...pa imate li kakav savjet? da smanjim, da nastavim ? šta da radim :sick:

evo i sad sam naduvan ki pravi tuki, živili.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Nije da ti se*em,ali moje mišljenje je slijedeće-Ti zloupotrebljavaš kanabis i iz te zloupotrebe je proizašlo tvoje trenutno stanje.
Sreća da si na vrijeme shvatio da se nešto događa s tobom i sada samo trebaš jaku volju da se odupreš želji i drastično smanjiš konzumaciju.
Nadam se da ćeš uspijeti!Pozz
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Ja duvam isto žešće brale i nije da se hvalim sve to ide donekud kad ti je život sređen itd....
Znači kad ono kako se kaže leitš po oblacima.....
E kad dođu neke godine i neki problemi onda duvanje postaje smaranje po danu svakako nekom i većini stvara paranoje slične tvojim...
Dobro ti je on rekao da smanjiš jer si na vrjeme skužio da se dešava nešto ali upamti nemoj da te odnese na neke druge čarolije i to zna da se desi nesvjesno kad čovjek nakon smanjivanja duvanja podsvjesno ima neku potrebu za drugim stanjem....
Oprezno i Sretno !!!!!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
11.03.2010
5
0
0
36
Znao sam da će odgovori biti ovakvi,vjerujem da je to zlouporaba marihuane.... i dobro govoriš, postalo mi je smor više to uvijek isto, ali šta mogu kad je tu možda i društvo problem,, svi ono duvaju, dobra je to ekipa extra zapravo, i kako se ja mogu naviknut da ne duvam u njihovom društvu :eek:hno:a znate kako je kad pušiš ganju imaš samo mal krug neke ekipe i sa njima si non stop , jeben skroz osjećaj, ono neznaš kako bi i šta bi.... valjda će proć i ova faza, jednom ,, a smanjio jesam odkako sam skužio da sam malo drugačiji sebi, možda 1-2-3 zapalim maximalno, evo danas sam 2 i onak fino sam si, ali već kad sam u društvu drugačije mi je, pođem se malo trest isto koda neki napadaj ali brzo prođe mogu ga prevladati nekako, možda se više tresem od toga što se prepadnem od tog što se pođem tresti :icon_mad: (joj kako ja to objašnjavam ) :icon_lol: ko će ti ga znati više,mislim kad bi pogledao napušen horor da bi me srce prekinulo, počeo gledat paranormal activity, nisam bio dobar nikako lol ugasio ga nakon 10min . previše mi je nekakav ufff, neda mi se ono gledati... a nije mi ni loše toliko... jest da me malo depresija prca, aali lijepo je i to... bitno je samo da se smanji, i još šta sam primjetio :matrix: više pijem, puno više.. većinom rakiju :b_jump:haha moćnog smajlića :popworm:haha i ovaj je dobar... a eto, hvala na savjetu, može još mogu pročitat pa ćemo vidit kako ću sa sobom naprid, jedan korak naprijed 2 najzad :icon_lol: neće valjd uvijek tako... čudan lajf u mene pravo.... još da je naći posao kakav pa se malo skockat :) joj počeo sam se i ispovjedati :icon_lol: no good, bolje ikom nego nikom !
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Prvo naveo si da si vise osjecajniji ,pa to je normalno kad duvas ganju,neznan kako bi ti objasnijo ali i ja sam osjecajniji od kada duvam a duvam 4.5godina... pa nije to nista loše!!!
A te druge pojave kod tebe nisu zdrave nimalo bilo je i meni takvih sitacija ali vrlo malo jer sam sam sebi reko nemoj bit debil i unistavat se kad ti nije potrebno!!!:eek:hno: I Ti govoris da si presto da sada 1-2-3 haha..to je tebi PRESTO SAM!,ma daj covjece stani lijepo tri cetiri dana pusit pa onda pocni 1-2 joksa pa ces vidjet kako ce ti bit lijepse i osjecaj naduvanosti:icon_lol::icon_lol: pozdrav brate
 
11.03.2010
5
0
0
36
Svirač_Trube;131933 je napisao(la):
Prvo naveo si da si vise osjecajniji ,pa to je normalno kad duvas ganju,neznan kako bi ti objasnijo ali i ja sam osjecajniji od kada duvam a duvam 4.5godina... pa nije to nista loše!!!
A te druge pojave kod tebe nisu zdrave nimalo bilo je i meni takvih sitacija ali vrlo malo jer sam sam sebi reko nemoj bit debil i unistavat se kad ti nije potrebno!!!:eek:hno: I Ti govoris da si presto da sada 1-2-3 haha..to je tebi PRESTO SAM!,ma daj covjece stani lijepo tri cetiri dana pusit pa onda pocni 1-2 joksa pa ces vidjet kako ce ti bit lijepse i osjecaj naduvanosti:icon_lol::icon_lol: pozdrav brate


Zbog ovih mojih drugih pojava pitam savjet hehe, dobro osjećajniji to prevladavam ... i fino je, a vjeruj mi da je 2-3 super( velik napredak sa obzirom kako je prije bilo ) prije se znalo popušit za noć 5-6-7 grama za noć( ili dan ) kako kad, i jašta je nego lijepše okusio sam to jedno 3-4 puta... nisam pušio po 3-4-5 dana pa kad se napušim ufff hahaha, moćan skroz feeling. Još ako bude dobra žiža ko danas ufff beton pravi sam danas :))
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Meni zna stvarati osjecaj nesigurnosti pa me zna i paranoja.Sve je to dio zivota.Ti si jos i dobar pusis sa ekipom,a ja sam sa sebom i citam knjige o zivotu i kraj mene rakija od sljive i pelin.Ti losi filmovi mogu biti dobra skola o umu jer te on i jebe a ti ga priko toga upoznas.Kazu da trava lici bolesti.Mozda je bas caka u tome sta vadi emocije iz fizickog u pshicki plan i tamo ih ako se prepustis osjecaju izađu iz tebe.Protiv toga se nemos borit,borbom strah samo raste.Zato boli te ***** pusi serija koliko ti triba,ali to je tesko.Nekom tribaju vece kolicine a nekom manje.Moje drustvo pusi vec 10-god i svi smo prije pusili ko ludi baklje ogromne,a sad ti zamotamo malo da svak po par serija i svima dobro jer svi imaju paranoje od visei puno je bolja atmosfera nego sa ovom ekipom iz drugog grada u kojem sam sad koji su megalomani tako kad se napusimo teska kljuca zna bit jer nemos gledat na oci.Cini mi se da je to proces otvaranja iznutra.Ista stvar kao kad pocnes pusit pa te nepuca iako je mene ubilo ali puno ljudi u mom okruzenju nije,triba period da se otvoris.I nikad nemoj krivit travu da ona taj osjecaj stvara jer bi ga svi imali.Ne krivi nista samo se prepusti bez misli.Ti si svoj labaratorij spoznaje.Samo hrabo
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Iskreno smjesni ste mi.... Dajte jebote to je trava...upozno sam ljudi na jebenom dopu koji se nakon vise godina a da se ne zale toliko :D.....
Meni trava u psihickom i fizickom (bar ne direktno) smislu nikad nije donjela nista lose kolko god ju pusio ali istina je da mi ponekad kad dodje razdoblje pretjerivanja (ilitiga uzivanja vise nego sto je moguce u ovom drustvu a da se zadrzi dovoljna doza funkcionalnosti) zna sjebat puno, puno vise nego neke druge stvari na nacin da jednostavno ti dani/tjedni postanu samo jedna velika pljuga :D...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
marijuana.me.zela;131929 ...i još šta sam primjetio :matrix: više pijem je napisao(la):
Alkohol može biti gadan problem u kombinaciji s travom-prošao sam to!
Moj ti je savjet,kad pljugaš-pljugaj,a kad piješ-ne pljugaj nikako!:drink:
Sada će me vjerojatno netko popljuvat :vomitwar: ,ali to je moj stav i moj savjet tebi,a ti češ sam odlučit kako češ dalje.
Samo hrabro,nije trava nikog ubila,pa neče ni tebe :spliff:
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
U mozgu koji je odgovoran za funkcioniranje organizma se dešavaju konstantno procesi koje potičemo unosom u organizam (hranom, pušenjem, inhaliranjem, disanjem...) zapravo od zraka pa nadalje sve utječe na tvoj mozak i to SVE se manifestira i fizički i psihički. Analogno s time i svako pretjerivanje je loše, kao u hrani tako i u duwanju. No, ima izuzetaka (stari deda koji puši od svoje petnaeste godine primjerice, i nikad nije dobio ni rak pluća ni loše se osjećao, ništa, ništa, i puši sada normalno i dalje u svojoj 95.oj i još drmne 3 rakije svako jutro), samo oni su rijetki. To dokazuju statistike za koje svi znamo. Ljudi, budite umjereni :). Ako ne možete biti, to je vaš problem i s njim se treba znati nositi - dobro se informirajte o posljedicama pretjerivanja i ne-pretjerivanja. A svi isto tako znamo da je bolje biti umjeren. Na kraju krajeva, nije niti sve za svakoga. Ali mislim da ako je sve u granicama, that's da right thing :), chill Mon, n' take it easy!!! Festina lente...
 
11.03.2010
5
0
0
36
Neću te popljuvat što se tiče pušenja i cuganja, jbga znam kad cugam puno pa kad poslje tog zapalim to je ubojita kombinacija još ako sam popio 10-15 rakija uffffff lom :icon_lol::eek:hno:...
a nisam prije mogao cugat toliko zato sam sam sebi čudan u zadnje vrijeme, znači samo u granicama pušit i to je to? super ako je tako, mogu se naviknut na takve stvari, i jest bolje pušit manje, osjećaš se puno bolje... a onako 5-6-7 joja pa si samo stoned, nit čuješ nit vidiš :icon_lol: samo :icon_biggrin: hahah, još da mi se riješit drhtavice da ustanovim šta je ovo, možda da odem u psihologa malo ha? A strah me otić u njega, da mi nebi neke ljekove prepisao, nebi volio nikako :eek:hno: ... mrzim tablete.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja se "liječim" već evo 4. mjesec ide... Psiholog pomogne, tablete ne.. Jer neće ti ni psiholog pomoći ako si sam nećeš pomoći.
S tim da se od vutre niti ne želim liječiti, jer ak normalno duvaš neće ti se ništa revolucionarno loše desiti, a dogodit će ti se mnogo blagotvornih promjena za tvoje zdravlje, ako si uistinu bolestan u glavu, a jesi.

Ovak.. previše bilo čega nije dobro. Previše hrane, previše čokolade, *****u ima ljudi što od previše sexa polude i budu depresivni, anksiozni, psihotični ili štajaznam.
Problem kod tebe i prosječnog današnjeg uživaoca marihuane (po meni) je kombiniranje s drugim opojnim sredstvima, a to je najčešće alkohol.
To sam i ja radio, na kraju sam se doveo do stanja da bi mogo roknuti litru žestokog i 5 mgra vutre u večeri a da ostanem u svjesnom stanju.. S vremenom sam to sve više radio, ali jbg zajebeš se pa se zbudiš razbijen ili u jarku, ili na kolodvoru u nekom drugom gradu a da NEMAŠ POJMA NA KOJU FORU?! :icon_lol:
U to doba sam tamanio na kraju i po 10 mgra vutre u 24 sata, kažem 24 sata jer na kraju nisam spavo 100 sati u komadu a brijo sam da sam normalan.. s tim da sam cugo mnogo.
Jer mnogi to ne znaju ali alkoholne psihoze su brutalna stvar.. u kombi sa vutra psihozama, kojih zapravo nema nego su produkt straha od primjerice policije, zatvora, reakcije okoline ovo ono, e te psihoze te buraz sjebu a da ni ne znaš što ti se desilo.

Moj savjet
Baci alkohol. I to kad ga bacaš, baci ga skroz! Ni kap.
I zajebi društvo.. da, ok su momci i djevojke, ali sam si sebi bitniji.. Prvi korak u liječenju svake ovisnosti je promjena životnog stila.
Nitko ti ne kaže da ih skroz zanemariš, ali gledaj sebe...

I probaj biti clean od SVEGA, pa i vutre (alkohola pogotovo) jedno 2 tjedna... Bit ćeš jako sjeban, jako jako, ali vidjet ćeš brzu promjenu na bolje.
I sa vutrom lagano... jbg ima nas što možemo roknut 5 mgra dnevno, nije to problem, može se i više, al smanji i probaj učiniti pušenje posebnim ritualom, a ne navikom.
Ako uspiješ u tome, vidjet ćeš da ti život zapravo nema smisla.. Ali ako ustraješ, tek ćeš tada naći smisao u svom životu.. Vjeruj, jer znam.

Preporučam ti i psihologa, ali reci mu ako baš moraš ići da te jebe alkohol.. Dat će ti on neke pilseve, popi ih ako baš osjećaš da ti trebaju.
Jbg, meni su dali najbrutalnije brutale od pilseva na početku, za najgore narkomane i šizofreničare, ma strava... al sve se to da odbacit ako je volja tu.

I mislim da te nije marihuana zela.. zeo te alkohol buraz, alkohol je jakooo opasan igrač.. ma ko da sebe gledam unazad par godina sa spikom 20 redbull votki i slično.
Danas mi se od takve spike bljuje, bez uvrede..

Sretno i baci koji komentar ako se odlučiš promijeniti i kakav ti je napredak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
probaj učiniti pušenje posebnim ritualom, a ne navikom...

Odlicno ti je tarki reka.A sta se tice psihologa on ti moze pomoci samo koliko on duboko vidi,oni su Dvostruka ostrica jer ti mislis da on zna i on misli da zna i oboje se uvjeravate u nesto.Uvjerenja donose poboljsanja na povrsini. Pobrusiš vrh sante dok ponovo kroz par zima ne dopliva na drugo misto i ponovo se skupi ledeni vrh pa se misli da je problem nasta tad..Pazi ,ni sam nisi svjesan sta se u tebi događa i sta je sad izaslo na povrsinu da se riješi,to nije ni bitno,bitno je da se oslobađa.Ti problemi su ti konstantno na tijelu priguseni,cak i endorfinima i svacim(a onda ti jos i terapeut pocme tabletama vracati).Tablete ti mogu pomoc ako ti je stvarno zagustilo ali ne se oslanjat na njih.Zato ljudi vole zabavljat svoj um jer onda nisu svjesni tijela,mozda kroz koju emociju malo ali ne osjecaju se.I sad mi pada napamet da ti kad se napusis, napetosti ( tonusi) popuste i ti pocnes osjecati problem i moras ga samo malo pomalo prozivljavat i izbacivat iz sebe nesto davno ubaceno.A tablete,a cesto i ti terapeuti samo su krcanje i potiskivanje natrag u nesvjesno.Jer pazi terapeut zavrsi skolu i on pomaze ljudima da otkriju svoj problem.Tako bi svako ko trenira nogomet bija nogometas.Svjesnost tijela kad te pere takva losa emocija je tesko i dođe ti da se izrigas a ti to upravo duhovno radis i ucis.Eto to sam ti mora rec da netražiš riješenje u drugima.Da dodes kod psihijatra i ti pitas sta mi je i on ti kaze Psihoza.Ti kazes sam sebi ja imam psihozu i eto pomoci,nemoze bolje.Imenovanje je sakrivanje neznanja.Um ti netriba znat sta se dogada ,jer su to kombinacije kombinacija jer kad bi za svaku kombinaciju u svakog covjeka nazivali imenima samo bi to i radili.Znaci bit ti je da u tebi je problem i rijesenje,samo moras izbacit problem,i tek onda ces vidit rijesenje Malo pomalo se daleko dolazi,kad tad ces doci do stadija kad ces poceti rijesenja traziti u sebi,i mozda je ovo tvoj SAD.Zato masu mladih ljudi danas,puse i piju (a i ja među njima ) jer zele prigusit napetost u dosadi,biti sam sa sebom.Polako trazi smisao u svemu sta vidisi budi svjesan tijela i napetosti kad god se pojave pusija ti ili nepusija.Napredak ili pad, energija teće. Eto to su ti vrata,a u tebi je kljuc...

Samo se šalim!!!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper