Moby Dick auto, Cream Caramel auto, 250W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Evo dobri ljudovi stigao i kraj prvog dnevnika.
Što se tiče MD-a, učinak je za mene da kažem nešto novo. Udara mrvicu kasnije ili da bolje kažem polako se zaletava. Iznenadilo me što dosta slabo "muti razum", ali zato vrhunski opušta živce i tijelo. Rekao bih najbolja dosada za moždane aktivnosti i obavljanje dnevnih zadataka. A sa druge strane, na kraju dana, odlično umiri za san. Jedino šta fali (a ja jako volim predvečer:)) je zakucavanje, e toga baš ni nema. I na kraju bih naglasio da sam prezadovoljan ishodom ovog growa.
:banana_rasta::rasta::banana_rasta::rasta::banana_rasta:
Ne znam kako bih vam se svima zahvalio, jer znanje i iskustvo stečeno ovim growom je NEPROCJENJIVO.
Još jednom HVALA svima koji su bili uz mene u ovoj avanturi.


:vutra:RULES

P.S. Sorry za mali off sa NL-om, a ona ide u novi dnevnik jer još nisam imao posla sa reg strainom.
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Mogao je dnevnik i do sada već među završene obzirom da nisam ni računao na pravi curing. Ali kako nije a i MD je došao kraju pa osvrt za kraj.
Glavni vrh bio cca 20 dana u staklenci, a kako sam stalno vadio ostalo mislim da nema potrebe govoriti o samome okusu. Sa druge strane učinak kao i već navedeno samo mrvicu jače, ali moja pretpostavka je da je to jer sam išao redom od najmanjih pa prema glavnom;). Uglavnom to bi bilo to uz slikicu naravno.

Još jednom HVALA svima na POMOĆI.:thumb::banana_rasta:

:vutra: RULES
 

Prilozi

  • 18.05. MD cure 20 dana (1).jpg
    18.05. MD cure 20 dana (1).jpg
    191,8 KB · Pregleda: 125
  • 18.05. MD cure 20 dana (2).jpg
    18.05. MD cure 20 dana (2).jpg
    134,7 KB · Pregleda: 123