Moby dick i jedan ipo kubik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Lepo si se spremio,uredno sve,nema tu sta :)
Necu da gundjam za PH ali stvarno na ph zemljista u outdoor-u ne mozes uticati, tj. mozes samo na taj sloj gde je kupovna zemlja ali koren ide duboko u dubinu u potrazi za vodom i nutrijentima a tamo je pitaj boga koji PH ali ti slobodno meri ako te ne mrzi, u svakom slucaju ne moze da skodi :)
Srecan grow,obecava.
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Lepo si se spremio,uredno sve,nema tu sta :)
Necu da gundjam za PH ali stvarno na ph zemljista u outdoor-u ne mozes uticati, tj. mozes samo na taj sloj gde je kupovna zemlja ali koren ide duboko u dubinu u potrazi za vodom i nutrijentima a tamo je pitaj boga koji PH ali ti slobodno meri ako te ne mrzi, u svakom slucaju ne moze da skodi :)
Srecan grow,obecava.


Ovde ti nije tako , sve je ko jedan velik gigantski piter ,dno je stjena dobro drenirano da vođa slobodno moze oticat ,a od dna u strane po visini je najlon da neda bilju iz vanka da dodje u Moju zemlju s korijenom .neznan kako ti objasnit ali je sve okolo najlon u dubinu ,dubina sadnog mjesta je ,uh usuđujem se rec 1 M (naravno je da netreba toliko ali se toliko učinilo nakon svih ovih godina)
Provjera i okopavanje vise puta učinjeno zimi od kraja do kraja sve ko bager
, a pH teren je nezgodan ,Borovina je bila(kisela zemlja) ,sirova ,škrta treba puno,puno za dobru zemlju odakle sam ja nije ovo učinjeno ove zime
I ako mogu mirit pH onda cu mirit viruj mi prijo bitno je to rezultati se vide
Budi mi sretan i zdrav
 
20.02.2013
80
75
18
Monster u kavezu,hhhh...
Nice.

Odlicna ideja s mini plastenikom,ja prosle god napravio mini plastenike na saksijama i drzo na balkonu,bilo sve dobro dok nisam zakljucio da nece bit vise mraza,skino najlone i 2 dana poslje mraz sve pobio,htjeo se bacit s balkona od muke.

Svu srecu zelim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Drago društvo evo malo obavijesti .
Buhac je poberen (i još ce se brat )te stavljen pod biljke onako frisak,dobar dio se suši za kasnije ,očišćeno nesto grana radi prozračnosti i sunca ,nije ništa zalijevano jer nije bilo potrebno,sve je živo i zdravo jedva čekam stavit slike za 2 dna.
Zahvaljujem se svima na interesu i potpori :joint:
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Pozdrav!!!
Sve ide po planu Usavršeni Moby raste bez stresa u miru
image.jpg

image.jpg

image.jpg

Razvijanje korjena napreduje ,a i sama biljka napreduje dali je brzo ili sporo za ovaj period neznan ali izgleda sve dobro.
Jos uvijek nema potrebe zalijevat lipo je rahlo mekano i nije zaliveno od sadnje (7dana).
Buhac djeluje i ovako cu ga stavljat svakih par dana dok mi se ne osuše samo cviti (onda cu mlit i posipat okolo)
Zanimljivost same biljke je sta joj prve grane rastu na čudno misto neznan oce se jasno vidit,bit ce dobro pratit razvoj
image.jpg
image.jpg
Nisam napomenuo da žica sluzi i kao zaštita od divljih svinja i lovačkih pasa te zečeva ,a ima ih u velikom broju .
Vrijeme je idealno neprzi sunce,lipo za MALE i mlađe biljke idealno !
Drago društvo eto toliko za ovaj put ,čujemo se opet za koji dan
HŽV
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
da će ta žica pomoć protiv divljih svinja, neće, jer ono kad krene orit čupa stabla maslina van... ali je svakako korisno za zeconje, mišonje i ostale štetočine koji rado ogrizu stabljiku
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Dragi moji :) !
Prvo hvala svima na podršci,sve je uredu i ide svojim tokom, pala je obilata kiša :rolleyes:,lipo natopila i to je prvo zalijevanje od kad je na mjestu .
Ima 32 dana ,ništa se ne gnjoji čekam da jos naraste za topirat 2-3dana
Sad kad udre sunce izvuc ce je taman za topirat ,
Opet se stavio Buhac (jer je kiša isprala oni stari) i sad je prava Travica u cvijeću
Ako imate koje pitanje,pohvalu ili kritiku ,tu sam :D
Eto bacite oko
image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg image.jpg

Na ovoj zadnjoj slici se vidi prva i druga crta obrane protiv svinja i ostalih (zec ,lovački pas)naravno da ih se nemoze spriječiti i da su jake i ruše sve pred sobom, ali eto za sad vise godina radi O.K.neznan ocete vidit ali oko mista dupla ograda od paljene žice do 50 cm visine uokolo povezano zategnuto. Ima i raznih drugih mreža sve u svemu ona okrugla oko biljke je vise posli za grane i širenje biljke ,eto da pojasnim malo.
Eto Toliko za ovi put :)
svima puno zdravlja ,sriče i jubavi !!!
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Frend ti si napravio oko njih bunker :) znaci kao u partizanskim filmovima,ako nesto krene na njih,ima da najebe :D svaka cast,sve 5... mora da je mesto u neku dzunglu kad si se odlucio ovako radit :) i ovaj bunt oko biljki je extra,za cvetanje vrh ;) peace rodjace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Moli updejt !!!! NA DIJALEKTU
skuho se Buhoc 100 grami cviča u 5 litri vode. Prokuho vodu, uboci buhoc, promišo, ugosi, poklopi,ostavi. Ovo za danas son izvadi malo ranije, a mora stat 24 ure. Procidit i razridit sa vodon 1:5
Nasprico sve uokolo biljke i biljke i sve okolo :makaze:
Gremo naprida sutra je novi don !!!