Moby dick i jedan ipo kubik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
mozda je ludi mis prepoznao vrhunski materijal za dom koji ce potomstvu trajati generacijama ;)
postaviti brik od soka i u njega ubaciti kolacic za miseve. Vole da se zavuku na "sigurno mesto" i tamo grickaju. Nece skoditi ni biljci ni domacim zivotinjama u okolini.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Friske vjesti !
Ova uloga mišolovca traži ful odgovornost
Dok sam išao na mijesto di je biljka ,mislin se ,koliko sam misica uhvatio u klopku , koliko ih je išlo u vječna lovišta , bome nijedan !
Stanje je Slijedeće : biljka je netaknuta ,to je bitno ,živa , sretna ,zdrava .
image.jpg
Klopka je za MALE miševe ,a i mišolovka nije za neke velike (2kom)
image.jpg
Klopka je zamišljena kao boca od kila zakopana u ravninu sa zemljom ,di bi upa mali mišić i nebi se moga popet vanka jer je boca ,boca ,,,,,unutra je malo vode ima ih 2 (ma smisan san i ja sebi ali dim me baca na kreativnost ..... Uh)
image.jpg


Stavljen je otrov po propisu naravno,nema ga na zemlji u skrivene je kutke
Recimo ispod dašcice u čep od konzerve
image.jpg
Mislim da ce mi vise pomoć papar nego ista drugo vidit ćemo
Borba traje dokle GOD triba ,ali digle se grane ,Vrhi rastu ,znaci kora radi spojena je
image.jpg
Go Moby ,,Go
image.jpg
A ako budu napadi i dalje trajali imam ja macu zapravo ,ima da stoji na kadenicu nosit cu jest svaki dan moglo bi se lako dogodit ka sta je reka @Suhi bakalar ,zahvaljujem i na ostalim prijedlozima sve ce se znanje upotrijebit
Eto toliko za sad ,a mozda nikad se nezna i večeras jos koja slikica
 
Poslednja izmena:

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Poslusaj Jokov savet,mslo sam ti isto pisati... jedan prijatelj moj,znao je lepak stavljat na samu stabljiku,gde grizao mis... al prvo je zastitio izolir trakom 20cm i onda preko toga lepak za miseve... nije imao problem sa stetocinama ;)
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Poslusaj Jokov savet,mslo sam ti isto pisati... jedan prijatelj moj,znao je lepak stavljat na samu stabljiku,gde grizao mis... al prvo je zastitio izolir trakom 20cm i onda preko toga lepak za miseve... nije imao problem sa stetocinama ;)

Sta se tiče ljepka za miševe ,provavao sam i to u vise navrata ,uvik bas uvik san zažalio reka san stat cu sa puškom ali lepak nikad vise ,sve bude zalipljeno iscidi ,razlije se a mišić nix ,mozda koji Mrav ,skakavčić , pre vruće je ,tako da se pretvori u totalno ,da skuzas sranje :poop:, mozda ,nekazem ja ali je to stvarno zadnja opcija
Isto svaki savjet je dragocjen ,, hvala :spliff:
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Redoviti update !
Nakon nedaća koje su prouzrokovali misovi,djelovao sam brzo i žestoko koristi se uglavnom provjerene metode papar,mišolovke,otrovi za miš ,žica ,
Najbitnije je bilo zaštititi najosjetljivije misto di je veza najtanja
image.jpg
Nije velika zvir , poljski miš žedan ,,struže koru i pije vodu
Tretman paprom na sve spojeve grana s stabljikom ,
image.jpg
Usput se malo igralo ,vezivalo, cropalo sve u svemu konačno se formirala kako me čini zadovoljnim
image.jpg
image.jpg
Sve skupa nakon provedenog ugodnog druženja ,ostavio sam je osiguranu puno vise , necu se pridat da me miš zaustavi ,pih !
Kako van se čini sve ovo ?
image.jpg
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Evo me !
Sta rec , miš, djubre mučko ,Srica da se odma reagiralo,namazalo ,osiguralo ali je šteta koju je napravi je samo odgoda očekivanog , vidi se da se makla i da ide ,malo je zaustavilo ali neda se .
image.jpg

image.jpg
Zaliven je sa 100 lit vode prvi put !!!
Mamci opet postavljeni , papar isto, a i mišolovke
Ma i meni je ovo sve prvi put, ovako, pa ćemo vidit sta se dešava
Uokolo se osjeća da su misovi papili otrov , priznajem žal mi je svih nevinih kolateralnih žrtava , nadam se da su žrtve samo misovi !!! E busak je visok uokolo tako da nebi trebala stradat sova ,sokol, ....
Eto malo je kraći update nego obično , bit ce drugi put
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    611,5 KB · Pregleda: 95
  • image.jpg
    image.jpg
    572,1 KB · Pregleda: 94
  • image.jpg
    image.jpg
    620,1 KB · Pregleda: 88