Moby dick i jedan ipo kubik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Ovde ti nije tako , sve je ko jedan velik gigantski piter ,dno je stjena dobro drenirano da vođa slobodno moze oticat ,a od dna u strane po visini je najlon da neda bilju iz vanka da dodje u Moju zemlju s korijenom .neznan kako ti objasnit ali je sve okolo najlon u dubinu ,dubina sadnog mjesta je ,uh usuđujem se rec 1 M (naravno je da netreba toliko ali se toliko učinilo nakon svih ovih godina)
Daj malo podrobnije objasni ovo ? Lako moguce da je ovo razlog zasto ti se biljka osusila , u biti, kad sam vidio osusenu biljku prvo sto mi je palo na pamet je vapnena stijena na dnu rupe. Isao citat dnevnik od pocetka i....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Javljam se javljam , !
Eto ide vrime , pa je lakše , vruće je puno i suha je priroda , fali kise ,ali se vodi redovna briga ,zalijevanje ,trovanje misova, tretmani protiv skakavaca pleska i frnjokula ,paprenje ,
image.jpg
image.jpg
Uglavnom sve je divno raduje me napredak , kako dočarati veličinu ,lako jer je žica visoka 1 M.
@sharp --- to su gluposti nebi virova koliko je moćan kamen i sta sve raste iz kamena vapnenca, nije meni kriva ploča vapnenca nego mis ,mogo si malo i citat dnevnik ,ali naravno ode su svi pametni i tako to !
image.jpg
image.jpg

Eto ga Moby 2 bez pumpanja s bilo čim ,raste s ljubavlju nadam se najboljeM!
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Sve 5 stari, nadam se da sam u krivu.dao bog da su gluposti,ali ako se ponovi isto s drugom biljkom, znas sta je problem.
Ja sam samo povezao cinjenice s par proslogodisnjih neuspjelih biljaka koje su ljudi sadili tik do zidova starih kuca(godinama farbane krecom).
Odprilike u ovo doba, biljke od po cca 2m. susile su im se bez ikakvog razloga.
Uglavnom, navijam za to da sam u krivu, sretno sa ovom biljkom:thumb:.
Dnevnik sam procitao od pocetka u jednom dahu.Ma nije bitno , da ti ne mudrujem,ovo ,ono. furaj kak znas i umijes
 
Poslednja izmena:

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Velik pozdrav!!!
8 mjesec !!! Divota ,, vruće ,pogodno vrime za nas !!!
Zalijevanje , redovit obilazak, maximalna pažnja ,ljubav !!!!
image.jpg
image.jpg
Napredak je očekivan sve ide kako treba , srica je i dalje prisutna
Miševi su pod kontrolom,osjeća se djelovanje zaštitnih sredstava
Lagano je prstima rastresena zemlja na vrhu i obilato zalivena (60 lit)
image.jpg
image.jpg
Očekujem naravno uskoro početak čarolije ,zadnje zalijevanje samo s vodom
Go Moby Go !!!!!

EDIT:
Ima sunca slikano je iza 7 sati navečer, sumrak !,
 
Poslednja izmena:

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Redoviti !!!,
Lipo napreduje cvatnja samo sta nije , miševa nema , truje se i dalje ,
Sta rec sad treba čekati , zalije se redovno obilato,
Slikano je popodne (sumrak),
image.jpg
image.jpg
Ma samo napred i to je to jos malo pa ce se gnjojit tekućin. (Jungle in tha box) tako se zove znat cu van rec kako je eto toliko nema se sta puno govorit
image.jpg
image.jpg
image.jpg
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Evo me !
Nije me dugo bilo , nije se trebalo pisat nista sta Je interesantno, a nakon ovoliko vremena rezultat je izvrstan , razvila se lipa biljka , sad treba čekati pazit i mazit !
image.jpg
image.jpg
Miševa nema i vjerojatno ih neće ni bit ,truje se s vrimena na vrime i dalje .
Sve je u najboljem redu,,, ma sta pisat rezimirat cu na kraju dobre i korisne stvari te loše ,di se falilo ,a di se moglo bolje, sve jos traje , ušlo se u zadnju trećinu
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Cvitanje ka cvitanje , nedira se cvit ,samo se nadgleda jer sve je na početku .
image.jpg
Zadovoljan sam , vrlo , bit ce tu materijala
eto toliko za sad ,mada vidin da i nema nekih komentara ,sta me raduje, jer nema ko sta rec !
 

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
221
455
63
Balkan
Tek sada sam pregledao kompletan dnevnik, još sam u šoku! Jebote kao da sam gledao Game Of Thrones!!! (oni koji prate znaju o čemu pričam)
Glavna uloga ubijena, žalosno, uber žalosno!
Ali priča ide dalje, jbga ko i život, jel, novi moby ti je super kul i da ostane tako do kraja, želim ti ja!
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Pa lepo kazes, sta da se komentarise, udri samo! Ako bas hoces primedbu, ne svidja mi se sto ti je crevo uletelo u kadar na prvoj slici :ajnstajn:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and Falket
15.09.2007
10
3
3
Pratim od pocetka :respect: , jedan od drazih :D Zelim svu srecu i da uspje do kraja...malo me sikira ko da jos zeli da vegetira , no promjenit ce misljenje ubrzo smiley9934