Mogu li kanabinoidi izlijeciti rak?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Green.Grass je napisao(la):
iskreno , koliko god volio da cannabis , odnosno ulje lijeci rak . Toliko i moram biti skeptican glede toga jer , pogledajmo malo i na nasem forumu. Na zalost ima onih koji nisu uspjeli iako su sve ucinili da se to ostvari,a sve dok se farmacije 100% ne angazira glede istrazivanja i proizvodnje tesko da ce se ista konkretno znati.
Gledaj ja ču ti tako reči niko na forumu nije kazao da samo ulje lječi 100% treba i drugih faktora ali na žalost kad gledaš forum na kojeg se pozivaš uvjek piše MOLIM POMOZITE-HITNO šta to znači. To znači da su ti bolesni ljudi od raka več u zadnjom ili završnoj fazi života zvanična medicina digla ruke i sad se j.... i ako je tako pa da ti ljudi isto konzumiraju ulje barem ne pate i umre čovjeku dostojno bez bolova i patnje i smireni bez straha vidiš to zvanična medicina ne uradi jer si brojka brez imena i prezimena a kod kuče nisi i familiji je lakše kad vide da je njihova voljena osoba otišla bez muke u snu i to je nešto ili možda grešim.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Rick Simpson - Phoenix Tears
"Got a phone call yesterday that changed my life yet again. I can now tell you that I know someone personally who was told a few months ago he had terminal cancer of the bowel. TERMINAL, MEANING " THERE IS NOTHING WE CAN DO, YOU ARE GOING TO DIE OF THIS, IT IS GOING TO BE CAUSE OF DEATH ON YOUR DEATH CERTIFICATE."

Well, as of yesterday, after cat scan results came back, he is completely cancer free. CANCER FUCKING FREEEEEEEEEE... Yipeeeeeeeeeeee.

Do you know what he did to make this happen? HE STOPPED TAKING THE FUCKING CHEMO SHIT AND STARTED EATING AND TAKING SUPPOSITORIES OF CANNABIS OIL.

PLEASE PLEASE PLEASE PEOPLE open your eyes and your mind just a little and do some research. it is an odds on fact that 1 in 3 people will now get cancer. That means you or someone very close to you IS going to get it. Prepare yourselves now."

-- Congratulations, Jonathan Fisher, very well said. JB


Na balkanskom
Rick Simpson - Phoenix Tears
"Dobio sam telefonski poziv jučer da je promijenila moj život opet. Mogu sada reći da znam nekoga osobno koji je rekao prije nekoliko mjeseci imao terminal raka crijeva. TERMINALA, što znači" ne postoji ništa što možemo učiniti, TI će umrijeti toga, to će biti uzrok smrti NA smrtovnice. "

Pa, kao što je jučer, nakon CT skana rezultati skeniranja vratio, on je potpuno rak slobodan. RAK jebeni FREEEEEEEEEE ... Yipeeeeeeeeeeee.

Znate li što je to učinio kako bi se to dogoditi? Stao je sa UZIMANJE jebenom Chemo sranje i počeo jesti i uzimanje kanabisa ulja.

molim vas LJUDI otvoriti oči i svoj um samo malo i učiniti neke istraživanja. Ta činjenicu da ce jedan od tri osobe dobiti rak. To znači da vi ili netko vrlo blizak vas će ga dobiti. Pripremite sada. "

- Čestitam, Jonathan Fisher, vrlo dobro receno. JB

status sa stranice rick simpson pheniksove suze