Moguca kazna?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.02.2017
15
3
3
Imam pitanje,desilo se da je naisla interventna bas kada smo motali dzoint,izasli su iz kola,pre toga naravno smo prosuli sve iz rizle i ja sam zaboravio da imam u jakni oko 0.2g marihuane u maramici.Tada je vec izasao policajac i postavio opusteno pitanje da li imamo nesto kod sebe,rekavsi da ako imamo bolje da damo nego da nadje..a meni je bilo u nepristupacnom dzepu da bacim i izvadio sam (bolje to nego batine).Trazili su licnu kartu,tu je i nastao problem,nisam imao dokumenta.Priveli su me opet mirno i proverili da nisam osudjivan niti privodjen.Rekli su da mi nece pisati nista niti cu dobiti dosije,ni kaznu.A opet su slikali i stavili u kesu i uzeli izjavu.Nisam lagao rekao sam da je moje(a nije),i pustili su me posle 25 min.Sada me zanima da li meni stize kuci pismo(sto nije prijatno ni malo) + mi je pandur rekao kao svedocicu ja za tebe da nije kod tebe nadjeno sto mi nije jasno ni malo.Meni se cini iskreno da su me izvozali ko budalu.Molio bih za pomoc nije mi svejedno.Evo i slika u prilogu.
 

Prilozi

  • IMG_20170218_004141.jpg
    IMG_20170218_004141.jpg
    218,2 KB · Pregleda: 390
06.10.2015
83
168
43
Ma nis ne bu, ja sam ko klinac dobio pisanja i kao pol godine uvjetno... A danas vise ne znam jel postoje ta pisanja... Ma nis nece bit... Al ulazis u "sustav"... I cisto da znate da onaj ko ne ispuni ta pišanja dobiva epitet "da si sklon opojnim drogama" kad ga se u buduce provjeri
 
22.02.2017
15
3
3
dobro je,nadam se da ce tako biti.Branicu se sam na sudu pa sta bude..hvala ekipi na pomoci sad mi je malo spao teret vec 3 dana mi nije dobro..pozdrav
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
.A opet su slikali i stavili u kesu i uzeli izjavu
Sa time ide prijava sucu za prekrsaje za odredivanje novcane kazne..Sta mislis da bi murija isla vas pretrazivati,zahebavati ako ne misle skupiti poene za naplatu kazni?!
mi je pandur rekao kao svedocicu ja za tebe
No koment!
i slika u prilogu.
Svasta..
Ocekuj doma plavu kuvertu sa pozivom na sud ili uplatnicu za uplatiti kaznu.
 
06.10.2015
83
168
43
Pa no... To ti je na kraju nista... Pazi se za drugi put i ne nosi to po đepovima
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Pa ako ulazak u sustav nije nista...onda dobro.Dali znas kako na aeodromu kada te provijeri u sustavu ne pise u dosjeu koliko,kako,zasto.Pise samo clan 173 st,1.posjedovanje droge(stari clanak).Tako da njih tamo kada se spremaju da te uguraju u "kutiju"za svlacenje sve robe,gledanje guzice apsolutno ne zanima jeli bio jedan doint ili kilo..Imas u dosjeu posjed pa ti kukaj negdje na aeodromu u Indoneziji.A imaju pravo na pregled zasebno ako imas dosije..
E sada..postoji mogucnost radi manjeg dijela da postoji zastara ili ne ulazenja u dosje..To su sada novi liberalniji zakoni..Milicioner...vodi racuna o tome;)(i mjenjaj nick..ruzno zvuci:D)
 
06.10.2015
83
168
43
slazem se hazeri, sve sam to prosao (pretrese na grani, pa zracnoj luci, vlaku...) usao u sustav ili ne svatko se treba uvijek maksimalno pazit, ali sve to mozes maknut isto kao sto sam i ja maknuo nakon 10 g (al mislim da se mozes i ranije)... tako da ako mene pitas... nije nista, zivot ide dalje, najbitnije je da mali ne dila, da mu non stop ne zvoni mobitel, da nije uocljiv... ako samo duva onda ce sa godinama bit iskusniji i uci u stealth ko mi ;) a tako ce proc vrijeme, pa ce i on pobrisat... al svi smo opet razliciti. nekom je to nista kao meni, a nekom je to kraj svijeta...

mislim da je meni islo kad bi me provjerili nesto u stilu "ugrozavanje tuđe imovine i zivota, dva puta opojne droge i sklon opojnim drogama" sve sam to nabrao do 19-te godine, pa sam i dalje ziv, zdrav, radim, i racunam na svakoj grani da bi se moglo nekaj desit ali vise ne u strahu nego je tad i zajebancija...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
iskreno mi je pismo veci problem nego kazna.
pismo nece stici za par dana, mozda mesec, mozda tri. ako ti je bas tolika frka, verujem zbog matoraca, kazi im danas~sutra da si prisustvovao nekoj laksoj saobracajci, da je policija uzela od tebe kao svedoka izjavu i da ces mozda biti pozvan na sud da svedocis. verujem da ih tad nece iznenaditi plava koverta ako bas oni otvore vrata kad pozvoni postar. ae sretno dalje i gledaj da vise ne motas na mestima gde moze da tek tako "bane" interventa
 
06.10.2015
83
168
43
I ja sam mu mislio tak nesto predlozit al da to veli u slucaju da vide kuvertu, no u svakom slucaju to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.