Moguca kazna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.07.2019
1
0
1
24
Pozdrav forumasi, murija me prije neki dan startovala i nasla mi pola joint-a u dzepu otisao sam dao izjavu i odnijeli na vagu, na vagi izbacilo 0.6gr ali je rekao da se to predaje i da ce se utvrditi koliko se marihuane nalazi u jointu, pa me zanima koliko mi mogu naci nmg sigurno vise od 0.2-0.3gr, pa me zanima koliko kaznu mogu dobiti za to?
Da napomenem nikada prije nisam bio zapisan , privođen niti sam imao ikakvo kažnjivo dijelo i slično tome.
Iz BiH sam pa ako neko zna kako nase sudije kaznjavaju
 
Poslednja izmena:

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
186
634
93
Pozdrav forumasi, murija me prije neki dan startovala i nasla mi pola joint-a u dzepu otisao sam dao izjavu i odnijeli na vagu, na vagi izbacilo 0.6gr ali je rekao da se to predaje i da ce se utvrditi koliko se marihuane nalazi u jointu, pa me zanima koliko mi mogu naci nmg sigurno vise od 0.2-0.3gr, pa me zanima koliko kaznu mogu dobiti za to?
Da napomenem nikada prije nisam bio zapisan , privođen niti sam imao ikakvo kažnjivo dijelo i slično tome.
Iz BiH sam pa ako neko zna kako nase sudije kaznjavaju
U BiH svako posjedovanje predstavlja kazneno djelo i nema novcanih kazni. To je vazilo dok je posjedovanje tretirano kao prekrsaj, a zakon je izmjenjen prije 10ak godina. Evo jedan primjer opisa djela gdje su tipu nasli gram: "Za kazneno djelo "Posjedovanje i omogućavanje uživanja opojnih droga" iz članka 239. stavak 3. Kaznenog zakona Federacije Bosne i Hercegovine, koje se optužnicom županijskog tužiteljstva HBŽ optuženom stavlja na teret predviđena je kazna zatvora do jedne godine."
Takodjer, ovdje na vutri je detaljno covjek objasnio pravnu situaciju u BiH:
Procitaj post #6 drug pod obavezno jes imas i konkretne savjete sta ti valja raditi! Sretno