Moj 1. grow - domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.07.2013
45
21
8
Evo posto sam imao neke sjemenke raznih vsta (nepoznatih) odlucio sam ih posadit ali malo pre kasno.
U zadnji tren sam odlucio, nasao dobar sajt i stavio 8 sjemenki (proklijanih) pa sta bude.
Biljke su posađene 1.7. i do danas ih je zivo 5 od 8 samo se nadam da nece bas sve biti mudonje.
Posto su tako kasno posađene ni ne ocekivam nesto previse od njih ali dobro ce mi doci da steknem malo iskustva pa iduce godine se planiram malo ozbiljnije pozabavit oko toga.
Evo ukratko o svemu:

SAJT - u blizini rijeke (zbog vode), okruzen sikarom i koprivama, dosta siguran.
ZEMLJA - dosta pjeskovita, uvjek vlazna (ali ne previse).
SUNCE - ima 8/10 sati
SJEME - nepoznato iz vise vrsta trave (koje sam pusio pa sam ostavljao malo bolje)

Biljke sad imaju 15-20 cm i meni se cini da dobro napreduju, stare su 3 tjedna, na dvije sam napravio LST
mozda napravim i na ostalim, toping necu radit jer sam dosta zakasnio pa nece bas imati dosta vremena da se oporave.

Evo neke slike od prije 3 dana

http://imageshack.com/i/5j07l6j

http://imageshack.com/i/0w3tuej

http://imageshack.com/i/gihk8yj


S obzirom da sam pocetnik molio bih iskusnije clanove foruma da mi daju neke savjete, kritike, pitaju sta im nije jasno, ili kazu ako sam nesto zaboravio stavit ili navest.
Unaprijed zahvaljujem. :rasta1:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kad kliknem na linkove za fotke dobijem ovo: Sorry, we couldn't find that! u svakom slucaju sretan grow.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe
21.07.2013
45
21
8
Skuzio sam sad ali to su one slike koje si vec komentiro tak da si ih vec vidio ali sad cu to popraviti, Sorry jbg
Evo napravio sam i hvala.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
kolko ja vidim ovde zemlja ti je losa, kupi kupovnu zemlju i presadi ako zelis sto zadimit,
ajde sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: loop
21.07.2013
45
21
8
Hvala :vb_wave:
Ma necu sad nista dirati nek bude prirodno pa cu iduce godine uzet neku bolju zemlju i malo ozbiljnije krenut s tim.
Oko sajta ima jako puno kopriva a cuo sam tu na forumu da to znaci da u zemlji ima puno dusika i da ako je tlo dobro za koprive onda je i za canabis jer su dosta slicne biljke.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
u kolko sati si ih slikao??jesi siguran da ce bit dovoljno sunca,kazes 8-10 sati.jel direktno pici po njima ili povremeno ih dohvati u tih 10 sati?
 
16.04.2012
36
13
8
31
Prvo hvala svima.
Gle, ove godine ne planiram nista presađivat pa sta bude nek bude to mi je sad vise kao neki eksperiment.
Ovo je slikano oko 5 sati direktnog sunca imaju od izlaska sunca pa do 4 popodne, znaci sunce konstantno przi po njima nema nikakvih grana ili nesto slicno sto bi zaklanjalo sunce.

by: ajzaklija , slucajno mi je ostalo prijavito na kolegicinom profilu :eek:hno:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ako je ko sto kazes, nema nikavih problema,za mjesec dana bi trebale narasti do nekih 1m. visine. ako tolko narastu, bit ce nesto za pusiti. sretno.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
katica99 je napisao(la):
Gle, ove godine ne planiram nista presađivat pa sta bude nek bude to mi je sad vise kao neki eksperiment.

gle ti,kolega :) malo ti je potrebno,da bi krajnji rezultat bio sjajan...momci su ti već sve rekli,a obzirom da si kasno posadio,i da je zemlja sumnjiva,pitanje je i koliko će napredovati...po meni,BAŠ ZATO što si kasno posadio treba da presadiš u neki surovi kupovni mix,i da uživaš.....ovako je sve stvar sreće,možda uspe,možda i ne,i podržavam experimentisanje,ali mogao bi malo i da experimentišeš sa presađivanjem i sličnim stvarima-barem da se navežbaš za ozbiljnije poduhvate ;)

ae,sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
30.05.2011
43
6
0
43
biljka ce ti biti mala max pol metra pšosto u osmom mjesecu ti krece cvjetanje tada biljka kolika je se podupla sto bi znacilo biljoza bu ti imala maks 70cm dao bog metar ali dhabe se nadas uzgojiti monstruma, ja nebi radio lst vec fuck ili toping ali stvar je izbora. MOj savjet naberi jedno naramak vrbe (puna je hormona rasta natopi u vodi i kupi obican cvjetal i pomjesaj to fino sve pusti da ostoji 24 sata) biljka ce ti se pocet jako brzo granat kao sto reko malo kasno za stress)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ante 1478
21.07.2013
45
21
8
pcuthc je napisao(la):
biljka ce ti biti mala max pol metra pšosto u osmom mjesecu ti krece cvjetanje tada biljka kolika je se podupla sto bi znacilo biljoza bu ti imala maks 70cm dao bog metar ali dhabe se nadas uzgojiti monstruma, ja nebi radio lst vec fuck ili toping ali stvar je izbora. MOj savjet naberi jedno naramak vrbe (puna je hormona rasta natopi u vodi i kupi obican cvjetal i pomjesaj to fino sve pusti da ostoji 24 sata) biljka ce ti se pocet jako brzo granat kao sto reko malo kasno za stress)
Ni ne nadam se da cu uzgojit monstruma zato sto sam kasno posadio meni bi 70 cm bilo sasvim dovoljno,i hvala na savjetu..

loop je napisao(la):
BAŠ ZATO što si kasno posadio treba da presadiš u neki surovi kupovni mix,i da uživaš.....ovako je sve stvar sreće,možda uspe,možda i ne
Ma znam ja da si ti u pravu 100% ali sad bas nisam ni u mogucnosti da kupujem zemlju zato jer mi je prva cvjecarna 10 km udaljena a nemam polozeno tak da kad bi nekog pito da mi doveze bilo bi sumnjivo, al iduce godine cu se ranije pripremit zato sto se ove godine nisam uopce pripremo i u zadnji tren sam odlucio posadit pa kako bude.
Znaci nek sad bude prirodno sve pa cemo vidit rezultate, povremeno cu stavljat slike a mozda i danas odem nesto poslikat.
u svakom slucaju hvala na savjetu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
21.07.2013
45
21
8
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
Sve kul samo mislim da si ih previse priblizio jednu drugoj, trebo si im dati vise prostora, jer kad budu velke nece moci jedna od druge rasti fino.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Brijem da mu neće smetati jer se faktički nebudu još puno izvegetirale. Dani su sve kraći i kraći i cvijetanje bude krenulo uskoro a u cvijetanju se neće toliko raširiti i porasti pa mu bude bilo onak recimo na knap prostora.
 
21.07.2013
45
21
8
A znam da sam malo zezno s tim ali sto kaze No Joke nece one jos puno rasti (mozda do 60-70 cm) Pa nebi trebalo biti problema i jos sam ih savio na suprotne strane.
 
21.07.2013
45
21
8
Ispricavam se nisam mogo editirat post ne znam zasto, ali hitno trebam pomoc.
Znaci danas najavljuju neko nevrjeme gadno, ne brine me vjetar jer su biljke okruzene sikarom sa svih strana nego javili su da ce padat led led (tuca) pa bi molio nekog ko ima dobar savjet protiv toga da mi pomogne.
Hvala unaprjed.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.992
34.346
2.598
Haha...zamisli koliko sve nacina ima da se obranis od ( tuce) leda...bezbroj.
Jedan od nijh je mantranje...(nemoj na moju biljku) i tako 1000 puta;) najcesci oblik borbe protiv nepogoda raznih:)
Mozda nekakva zastitna mreza iznad ali fakat dobro usidrena da ju napremjesti sjevernije..recimo u madarsku.

Ako si u mogucnosti ...dobar teniski reket forhend,bekend....sorry na sarkazmu.bas sam djuubre danas.
Ali povucen iskustvom sa ledom i tucom neznam sto bi ti savjetovao osim da se nadas kako bas nece po tvojim curama:) kako ti tako i ja ..pozz
 

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
Za te tvoje bi bio dobar i najlon. Samo ga dupliraj i trebalo bi da bude sve kako treba. Ja ne planiram nikakvu odbranu od grada, nadam se da ga neće ni biti, tj. verujem u to da od te priče o nevremenu nema ništa. I verujem u dobar rod svojih lepotica. ;) Relax buraz, to su samo novinari koji vole da pumpaju priče o raznim budalaštinama poput smaka sveta i sad ovog tzv. nevremena i da ne izlazimo iz kuća... Novinari su tu da dobro lažu i plaše narod. Tako da relax. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.