Moj 1. grow - domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
nema šanse da preživi ako bude pod vodom.kolega je imo par komada sveje otišlo,presađuj dok je vrijeme i dok se može ako se uopće može.
 
21.07.2013
45
21
8
Evo vratio sam se sa sajta i sad se voda povukla skroz tak da biljke nisu u vodi, za popizdit jbt.
Nisam je htio skidat zato sto jos nije ni blizu gotovog a i da je skinem nebi imo nist od nje ,puko sam majku im jebem i njima i vodi
 
21.07.2013
45
21
8
Bio sam i danas na sajtu i sve se cini ok al imam nekih problema pa ne mogu stavit slike al bit ce za koji dan.
Imam jedno pitanje, u vrjeme kad su posađene ove biljke posadio sam i jos jednu kod kuce staroj u cvjetnjak, i kad joj je bilo 10ak dana presadim je u neku sikaru blizu kuce, sve ljepo krene i nakon nekih tjedan dana ju pojede nesto ali ne cjelu nego par listova i ostane samo jedan, i ja (idiot) mislio da je gotova nisam vise ni dolazio tamo. Odem danas tamo i vidim malu biljcicu od 20-30 cm izduzena i zakrzljala i sto je najzesce tek je krenila s cvjetanjem mozda prije par dana,i sad me zanima jel bi imalo smisla da napravim neki mini box u kuci i da ju probam izgurat do kraja iako znam da se nebi bas usrecio s njom sto se tice kolicine ali vise eksperimentalno.
 
21.07.2013
45
21
8
Pozdrav!
Evo nekih novosti, znaci osatao sam na jednoj biljci onu malu sto je bila cjela pod vodom sam skinuo jer je bila cjela prljava od mulja i nikakva a na njoj nije bilo ni 5 postenih grama, sad ovu vecu tream do kraja u cvjetanju je malo vise od mjesec ipo dana (pocela 1.9.) pa cu je ostaviti bar do 25 po mojoj procjeni bi trebalo bit dosta a i stavit cu slike pa mi vi recite sta mislite.
 
21.07.2013
45
21
8
Evo da zakljucim dnevnik, znaci na kraju sam od 5 ostao samo na jednoj biljci, do sad je vise ni nema jbg nije bilo nist previse ali nema veze jedva cekam proljece da krenem ponovo.Jbg ovo mi je bilo prvi put i vidio sam da to nije nista tesko znaci ja sam biljke samo savijo a za sve ostalo se pobrinula priroda (cak nisam ni zaljevo).
Pozdrav do proljeca.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.