moj 1 grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.04.2010
44
3
0
33
en.wikipedia.org
ovako je bilo nakon 5 dana rasta kad sam ih presadio




a ovako je 17 dana nakon sto sam ih van izbacio


dole lijevo



e s ovom imam problem, bube ju grizu , ali eo pravim ono s koprivom pa bi to trebalo bit rijesenje...

 
13.02.2008
21
1
0
40
E ovako, laik sam što se tiče uzgoja ali nekako mi se čini da imaš previše biljaka na malom prostoru, mislim da bi mogle zagušiti jedna drugu kad malo porastu...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
sve izgleda ok za sad, i da ti ostanu 2 ili 3 ženske opet imaš super urod,

sretno!
 
29.04.2010
44
3
0
33
en.wikipedia.org
Koliko bi mogao imat uroda od 2-3 ? sjemenka je od dobre vutre sto sam pusio.... tu smo rupu iskopali i stavili 100l zemlje za cvijece, nesto treseta i ove obicne zemlje... jel ima tko jos kakav savjet za rast bla bla? obrezivanje , kako to ide?
 
29.04.2010
44
3
0
33
en.wikipedia.org
pozdrav eo bio jucer na sajtu iso pospricat s onim protiv insekatata ( napravio od koprive ) vidim jedna je zaostala, ove ostale fino rastu, ovo je 33 dana nakon sto sam ih presadio van , ova slika di je ovaj list to neznam sta je, trebao bih neko rijesenje toga.....




 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
to ti je neka bubica ppojela , rastvor koprive bi trebao da pomogne...
samo mi bode ochi to shto si prskao biljke po najvecem suncu oO
 

sknk

Aktivan Član
14.09.2009
75
2
0
42
kako onda ti ima tako puno istova, meni recimo ima biljka 2 mjeseca a ima pola manje listova ne go tvoja a ne kuzim zasto?
 
29.04.2010
44
3
0
33
en.wikipedia.org
jbg mozda ti nisi priredio teren, ja sam kopao dubinu 2 ipo ašova i napunio to s 100l zemlje za cvijece, nesto treseta i obicne zemlje.... a sorta moja je neam pojma koja jer sam to uzeo sjeme iz dobre dumine.....
 
29.04.2010
44
3
0
33
en.wikipedia.org
napokon prestala kisa i danas prvi dan sunca i to je 33c bilo, osao do cura i imam sta vidit





sve biljke su pogodene s tom bolesti, neam pojma sta je to, listovi trunu, prehrana ili?

sta da radim, sve se odlicno razvijaju, jednoj sam odrezao glavni vrh i pocela su 2 ras sad iz toga.... zanima me rijesnje ove bolesti listova ! hvala !
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Na listovima se vide rupe od nastale dijelom nametnika(štetočina)- najvejrovatnije puž ili skakavac. Trebaš pesticid i pužomor. Ja preferiram hemikalije ispred organske zaštite, jednostavnje brže i efikasnije. :)
Jesi li ih gnojio i sa kolikom dozom?
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Pusti gnojivo, pusti biokill. Lagano samo, vidim već si i rezao topove.
Prvi put radiš grow i već kompliciraš. Nemoj , pusti nek se biljke razjačaju, neobilazi ih često, nego svaka 3-4dana i dovoljno da im daješ dovoljno vode.
Ako imaš problema sa insektima i štetočinama, samelji češnjak u mixeru na sitnu kašu, ostavi u 5 litara vode tu smjesu 24h i ocijedi.
Smrdit će ko kuga, ali to se i traži. Sa time pošpricaj ,smrdit ćeš ti, biljke i sve skupa zajedno, ali neće ih ništa više grickati...svi bježe od tog smrada, vjeruj mi...provjereno!
A gnojivo, bez toga se može, u to sam se uvjerio, ako si dovoljno kvalitetnu zemlju i dovoljno nje stavio, nemaš potrebe u ovako ranom stadiju razmišljati o gnojenju.