moj blokirani dnevnik outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.06.2010
18
8
0
36
napravija san dnevnik outdoor kao što neki znate već i vidili ste , administrator je odlučija da mi zatvori dnevnik " zbog toga što imam previše bilja :D " točnije 48 komada trenutno / 6 različitih sorti ( papaya , WW , Blueberry , G-Force , Psihodelicia i Afghani S1 delicious ) Sve su trenutno 2m+ u 4 tjednu cvjetanja odlične su sve ide po plane , obisit cu koju sliku tek tako reda radi da vidite a kad bude sve gotovo , nadam se da će mi administrator omogućit da napravim kompletan dnevnik uzgoja da vidite šta radi dalmatinsko sunce + outdoor guerilla :)
peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
E bas bi voleo da vidim tvog bb outdoor . Napisi i odakle seme vodi poreklo ( koji seedbank i slicno ) . A ovo za broj biljoza si sigurno pogresio :icon_lol:
 

razvratnik

Aktivan Član
29.04.2010
57
22
8
57
www.i-am-flying-so-high.me
I ja jedva cekam da vidim sve to :)
BTW - sta ces da radis sa 30-40kg trave - jel to grow za ceo zivot (racunao sam da SVAKI DAN pusis 4 grama pa da imas narednih 20-30 godina) ??? Ili planiras perverziju da u kamin ubacis 2 kile (zatvoris odzak) i pozoves drustvo na zurku i svi se urade ko majke :) :) :) ...kako god - nek ti je sa srecom i baci slike !
 
02.06.2010
18
8
0
36
Meskalito je napisao(la):
E bas bi voleo da vidim tvog bb outdoor . Napisi i odakle seme vodi poreklo ( koji seedbank i slicno ) . A ovo za broj biljoza si sigurno pogresio :icon_lol:

Seedbankovi

Nirvana - Papaya i WW ( non fem )
dr.joint - Low ryder , Easy ryder
Dutch passion - Blueberry
Flying Dutchman - G-Force
Sweet seeds - Psihodelicia , Afghani S1

slike BB-a imaš u mome blogu , nisu extra na brzinu shootano , bit ce boljih uskoro ( btw slike stare 10 tak dana ;p )
 
02.06.2010
18
8
0
36
Cro_grow je napisao(la):
Seedbankovi

Nirvana - Papaya i WW ( non fem )
dr.joint - Low ryder , Easy ryder
Dutch passion - Blueberry
Flying Dutchman - G-Force
Sweet seeds - Psihodelicia , Afghani S1

slike BB-a imaš u mome blogu , nisu extra na brzinu shootano , bit ce boljih uskoro ( btw slike stare 10 tak dana ;p )








razvratnik je napisao(la):
I ja jedva cekam da vidim sve to :)
BTW - sta ces da radis sa 30-40kg trave - jel to grow za ceo zivot (racunao sam da SVAKI DAN pusis 4 grama pa da imas narednih 20-30 godina) ??? Ili planiras perverziju da u kamin ubacis 2 kile (zatvoris odzak) i pozoves drustvo na zurku i svi se urade ko majke :) :) :) ...kako god - nek ti je sa srecom i baci slike !


kmh mislim da su to extremno optimisticne brojke , ugl nebitno nista nije na prodaju , sve za osobne perverzije i količinski da izgura do kraja sljedeće sezone :D thats the goal nothing else :p
slike imaš u blogu mome ( samo bb )
uskoro refresh
 
02.06.2010
18
8
0
36
Flipsilon je napisao(la):
48?
brate, šta će ti tolika šuma? :p
aj slikaj kad obereš to, da čekiramo tu gomilu :)

pa kad se već riskira neka se riskira do kraja , uglavnom uhvaćen s 48 ili 1 isto ti je .... bar ovdje kod nas
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Stari baš me zanima kak to poljana izgleda! heheh
definitivno oduzima dah svaki put kad ih vidiš , vjerujem!
aa kad bude to gotovo, eto zamolit ćemo admina nek bude dobar pa nam dozvoli da svršimo gledajuć te slike heehhehe
 

razvratnik

Aktivan Član
29.04.2010
57
22
8
57
www.i-am-flying-so-high.me
Hehehe ja bih zeleo da zasadim toliko, ali pravo da ti kazem - NE SMEM - jer to je prava suma koja najverovatnije moze da se primeti i iz Google - Earth-a. Ja racunam da ce te biljke od 2 metra da ti daju bar po 600-700 grama svaka....
Tebi svaka cast na hrabrosti za kolicinu.... ali znaj da i sudije precutno gledaju na kolicinu. Pa ako te NE DAJ BOZE nadju, budi siguran da neces dobiti zakonski minimum, nego ce svaki sudija ici na zakonski maksimum.... dok bi recimo onoga ko gaji 1-2 stabljike na terasi sudija ipak gledao da osudi na neku manju kaznu.... Znam jednog sudiju (nije sudija u mom gradu) pa sam onako generalno pricao sa njim o kaznama i on mi je sam rekao da prema svojoj proceni odredjuje kazne (u odnosu na zakonski minimum i maksimum)... ali ada ne ulazimo u temu bezveze - valjda nece da dodje do toga... a ti SAMO OPREZNO i baci sliku te prasume.... jedva cekam da vidim da je neko odradio ono sto ja ne smem da uradim !!! A moj savet ti je da od 3 kg. vutre napravis neki DO JAJA HASH.... POZ i SRECNO !!!!
 
02.06.2010
18
8
0
36
delboy je napisao(la):
Stari baš me zanima kak to poljana izgleda! heheh
definitivno oduzima dah svaki put kad ih vidiš , vjerujem!
aa kad bude to gotovo, eto zamolit ćemo admina nek bude dobar pa nam dozvoli da svršimo gledajuć te slike heehhehe



samo da razjasnim , nisu sve na istom mjestu ( bija bi glup totalno kad bi to napravija ) , podjeljene su na 5 sajtova :) tako da na svakom sajtu ima od 8 do 10
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy
21.06.2010
17
0
0
38
Stvarno bolesno... javi kad sve završiš kakva je... pa jel nije bolje na. 1- 2 sajta nego na 5-6. manja vjerojatnost za otkrivanje. bar po meni
:D
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Cro_grow je napisao(la):
samo da razjasnim , nisu sve na istom mjestu ( bija bi glup totalno kad bi to napravija ) , podjeljene su na 5 sajtova :) tako da na svakom sajtu ima od 8 do 10

Svaka čast, ideja je čista 10etka.
Teže je za uočiti razbacano skroz nego sve na jednom mjestu!
Doslovce je Jorge Cervantes rekao isto, gledao sam oba DVDa i mogu reći da je preporuka svakom groweru nek to pogleda.
Mogu reći samo svaka ti čast, pravi si tovar ako nosiš tolke hektolitre vode uzduž i poprijeko kamenjara heheh
Kralju sigurno imaš i muuda od kamena! Ja nebi spavao od paranoje! hehe
Mogu ti samo zaželit svu sreću i sretan grow dokraja!
 
02.06.2010
18
8
0
36
delboy je napisao(la):
Svaka čast, ideja je čista 10etka.
Teže je za uočiti razbacano skroz nego sve na jednom mjestu!
Doslovce je Jorge Cervantes rekao isto, gledao sam oba DVDa i mogu reći da je preporuka svakom groweru nek to pogleda.
Mogu reći samo svaka ti čast, pravi si tovar ako nosiš tolke hektolitre vode uzduž i poprijeko kamenjara heheh
Kralju sigurno imaš i muuda od kamena! Ja nebi spavao od paranoje! hehe
Mogu ti samo zaželit svu sreću i sretan grow dokraja!


voda......
neću lagat ali prišlo mi je priko leđa cca . 4 kubika ( još nas je 3 ) znaci 12kubika vode preneseno u kantama od 25 litara :) , po dvije u ruku i ajde , od vode pa do boksa najblizeg 150m uzbrdice , ali nije svako zlo za zlo , dobija san leđa i ruke koda sam u teretani svaki dan :D

keep you updated guys i slike ubrzo na mom blogu fresh and clean