moj box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
octo je napisao(la):

evo i lampe jako sretan električar spojio ali krivo ja gledo po forumu i tu je
još pitanje dali to mora da zuji
1 dan u cvijet and counting
pozdrav updata nakon promjene neke

EDIT: daj se nauci staviti taj thumbnail code za forume vise koliko sam ti puta rekao ...

JAKO LJEPO!!! A apropo zujke transformatora vjerojatmo zuji samo pri paljenju??(bar kod meme) al kad ugrije sve ok!!
PO MENI poradi još na vantilaciji tj. hlađenju da bi mogo HPS-icu približit bar još nekih 20-39cm(ako me percepcija ne vara;) vent prema lampi il več nešto smisli... uglavnom:clap::watchplant:pOZDRAV!!
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45

mala raste formiraju se budovi jako dobro
mali medo ventilacija je ok svako malo otvorim vrata da se prozraći tako da mi se ćini da nema potrebe sa nekom dodatnom ventilacijom
temperatura dok je svijetlo upaljeno nekih 24-28 stupnjeva akad je ugašeno ne pada ispod 15 tako da mi se ćini ok koliko sam se načitao
ajd bok
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
jest uredu ta tem. al bi rezultati bili puno bolji kad bi odradio neki mali vent. da puse u sijalicu i da je priblizis na 30 cm.Biljke bi ti bile zahvalne na tom malom znaku paznje :b_hop:
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
smokin'green;85473 je napisao(la):
jest uredu ta tem. al bi rezultati bili puno bolji kad bi odradio neki mali vent. da puse u sijalicu i da je priblizis na 30 cm.Biljke bi ti bile zahvalne na tom malom znaku paznje :b_hop:
odrađeno hvala na savjetu stavio sam od komp-a vent u visini lampe tj malo niže sa druge strane reflektora :thumb:
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
da osvježim listove ali ako misliš da nebi trebao reci , mislim početnik sam pa mi je svaki savjet zlata vrijedan
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
mozes ju prskat ...ali lagano i rijetko ...ali nikako dok ti lampa gori ...
tj. mozes nekada malo oprat listove "rosom" ...ali nemoj cesto i nemoj forsirat folijarno kada pocne cvjetat ...ako vec izgleda ko da bi ju moro malo osvjezit ...onda malo i rjetko.... pozzz
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45


14 dan na cvijet 12/12
napreduje samo mi se čini da nešto fali maloj pa sam zato naručio kod kanabisa fosfor i supervit pa će da vidimo ali sve u svemu sam jako zadovoljan
:sick:
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Jesi li ju gonjio?Ako nisi kupi gonjivo,imas tekuce u poljapoteci...stavi za pocetak u pola manje od propisane doze...Mozda ti se zato javalju promjene...Nemoj kupovat posebno fosfor i ,radje kupi gnojivo s dobrim omjerom N-P-K,a ako ti to ne pomogne onda narucuj ....

Pitaj radje ove iskusnije sta misle u cemu je frka...:banana_rasta:
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
već sam narućio ali sam i prije gnojio NPK 6/3/6 iali čini mi se da nešto fali tako da ću probam sa fosforom i supervitom pa ću da vidim
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
ja sam koristio u cvjetanju plantelu cvijet NPK 6 8 8 I Nista mi vise nije trebalo za cvijetanje.Pazi sa gnojenjem jer zacas se pretjera.pozzz
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
Ma nema drug lagano.Biljka ti je u cvjetanju.Moj recept za gnojenje je sledeci.3 puta sedmicno zaljevam,2 puta gnojim i 1 samo voda.I tako cjelo cvjetanje gotovo do kraja growa.Sa plantelom i to pola propisane doze. I moras pazit na ph vode kojom zaljevas. I nemas problema sigurno.Jer biljka sad trazi hranu da bi pravila velike i masne vrhove. Samo nemoj stavljat vise od pola propisane doze i vidit ces kako ce biljke odreagovat. pozzzz:devilfingers: