moj dnevnik 10. 02 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Dolar ili koja valuta vec bese druze a sto se ti bas nadje prozvan u ovom.
Da se javio Power,Zlo ili Green....ja bi rekao ovim ljudima kapa dole i respekt do zemlje ali brate jedini si ti nasao da se sad laktas i nesto skaces.Jel mozda nemam pravo da kazem sta mislim?Ja nisma pitao gde je Evropa ...ni gde je Hrvatska....a ni Zanzibar nemoj da mesas babe i zabe (stara Srpka uzrecica).
Ja vadim iz gaca to sto ti rece samo u TRI slucaja.
-Kad se kupam
-Obavljam nuzdu
-Radim ono sto ti ocigledno neradis pa ti ceo svet kriv!!
Vidis za razliku od nekih ja sma svoju primenu nasao za svoje iz gaca i nesluzi mi samo za fizioloske potrebe.Slusaj ako imas problem sa tim tj koristis samo prve dve opcije a trecu nikako (prosle godine jednom ove godine umalo)reci druze i ima nesto da ti namestimo da se istreses (izvinjavam se zenskom rodu na ovakvoj kavlifikaciji)i brate posle ces da pises komentare ko Desanka Maksimovic ili tvom slucaju Ivan Goran Kovacic.
Opusteno druze ovde nije svrha da se pise i dize tenzija ili kod tebe ova magicna biljcica ima drugi efekat.
S'prijateljskim i drugarskim pozdravom (savetom) Govori tiho i nosi psa sa sobom....Aj uzdravlju!
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
[email protected] da uvenes!
Slusaj ovako evo cekam sad moderatore ili one koju tu funkciju obavljaju da ti lupe kaznu!
1.zabranjeno je vredjanje,psovanje i bilo kakvo omalovazavanje na forumu ....ti si ga prekrsio 3 puta!
2.Ti neces procitati za jos jedan zivot onoliko koliko sam ja procitao!
3.O kakvoj magmi,komposani i ostalim ringispilima ti pricas ?Decko ovako moj prijateljski savet ti je NEPISI kad si naduvan!
No Mercy guano nisma mislio da koristim u kombinacijama koje ti pominjes i neznam kako me uopste ti poveza sa tim(pokrepljuje moju tvrdnju da si naduvan)
Ja imam Santa marija 8 komada,Big Budd 8 kom i sve to u Silver box Mylar satoru sa rasvetom od:
2x 600w hps Philips
2x 120w Led spectra color 7 band
1x 90w spectra color 5 band ufo
Zemlja:canna terra Profesional
Posude:22x22x26 11 litara
Predvidjen vege period od 21 dan ili ti 3 nedelje.
Hemija HESI Komplet (Tnt cmpx,Bloom cmpx,Super wit,power zym,phospor,wortel(koren) supstrat)
EEE sad mislio sma da u fazi svetanja uz male doze dodajem i Guano cisto da obogatim topove ali posto je to neistrazen materija za mene i nisma je koristio ranije rekoh sebi da pitam u biblioteci ili na casu geografije pa nisu znali i ja postavih pitanje ovde.
E sad ja sam zahvaljujuci ovom forumu dosta naucio od ljudi koje sma naveo a neke i slucajno izostavio i na tome im beskrajno hvala!
Ali ima i indijanaca u sarenim carapama i konobarskom odelu koji sipaju pamet i mozak iz posta u post.
Nemam nameru da se prepucavam ali sam izazvan ovo nije forum za to sto si ga zloupotrebio i jos nesto apelujem na Admine ili ljude zaduzene da vode red na forumu da budu azurni kao i u mojim slucajevima ranije da se ovakva konverzacija i omalovazavanje inteligencije clanova od ''ljudi'' kao sto je Euro...uh sory Dolar sankcionise.
Podseticu da sma bio tri puta sancionisan zbog pogresnoih postova i otvaranja tema na pogresnim mestima....a ovo...procenite sami po svojim arsinima!
Dolar...kurs pada...euro propada a mi se prepiremo.Uzivaj i kresni nesto za promenu da ti padne pritisak!Pozdrav
Jel ti dosta ili treba jos da pisem?!
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
kolega Zlo dajte mi doživotni ban.....joooj nemojte neću moć postavit pitanje jer mogu sjemenku probit s iglom i provuć konac kroz nju i onda konac zalijepit s daktejpom za strop...i možete mi reći koliko ću dobit iz nje :))) ljudi shvaćate preozbiljno kritiku na ne znanje umjesto da pronađete i naučite to što vas muči jer ima sve....pa jel imaš bočicu guana u ruci...jel mu piše sastav? pa kako da mi znamo, možemo pogledat na netu što i ti možeš......pa da si čitao forum vidio bi da vlada planatela cvet i nešto hesija i sad odnedavno nešto bio bizza i ghe-a.....i da možeš koristit guano ako oćeš i svako zalijevanje a možeš ko i ostalo jednom tjedno....ja sam koristio jednom tjedno....ovaj http:// www. progrow .co.uk/ acatalog/info_3286.html
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Nemojte se svađat ekipa,nema potrebe za tim,tema je na groblju i to dovoljno govori što se tiće Modratora,osim toga mislim da oni nisu tu kako bi riješavali osobna neslaganja članova,što se tiće vrijeđanja imate PM pa se ispušite,što se tiće kršenja pravila svi ste ih skršili prema tome.....ono skulirajte se i budite si dobri,jedan drugome pomognite savijetima za drugi put i gotovo.
 

manja_ne

Banned
Banovan
15.02.2012
5
1
0
45
$DoLaR$ je napisao(la):
pa ispadate sve gluplji j****...kao i na svakom forumu tako i na ovom ima pravila...a vi koji ih se ne držite ne znam kaj uopće radit tu???..jel možda iz 5 krećete u autu...kaj vas dvoje kad ste učili za zemljopis ste otišli do profesora i svaka dva sekunda ste ga pitali....profesore di se nalazi europa....kaj hrvatska ima mora????....eto takva ekipa u zadnje vrijeme piše pitanja...kome se na to da odgovarat....a samo da sjednete i pročitate par dnevnika sve bi znali....pa nisu tu dečki da bi odgovarali na svakakva pitanja pa imaju i oni život.....ja osobno prvih 5 mjeseci sam samo čitao, čitao i čitao i onda prešao na praksu i opet čitao, čitao, čitao......a vi bi svi qurac u gaće i bude mi ekipa uzgojila vutru.....pa stvarno se čudim kaj još niste pitali dečke da vam dođu doma pa se brinu o tome i još vam motaju kad se završi a njihove žene da vam mašu sa palminom granom.......kaj bi oni imali život moraju tu meni nesposobnom i lijenom objasnit koliko je 1+1.....nitko ti nije htio reć kakav je to supstrat jer očito ga nitko nije isprobo nego ti pametan uz zemlju compo ili terra koje su najbolje ideš izmišljat...tamo ti sve piše kakav sastav trebaš...samo jedan film da ste pogledali bi znali puno toga....kaj ne odete na forum pilota ih j**** kako da avion sagradite.....samo se svi znate ljutit, durit, dizat noseve....umjesto da nas ova biljka spaja radi takvih kao što ste vi nas razdvaja.......lijeni i nesposobni pročitat jednu stranicu i kaj da više raspravljamo ;)


KOJI SI TI ŠAPAK... XEXEXEXE


volim što sam glup kad vidim da ima i glupljih... axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
 

manja_ne

Banned
Banovan
15.02.2012
5
1
0
45
Svi ste vi uobražene budale i nezaslužujete da je vidite, a ne da je konzumirate... to što vi znate, ko zna možda i znate. ali kad čovek sam nauči kako i koliko i kada na kraju to isto u zlu stavi pa zapali, e to je gušt... a vi šapci šta da vam kažem, budite i dalje tako jadni i sami je pušite, jer vi za bolje ne znate.......... ma praziluk vam iz ušiju viri, ali dobro i seljo se DžEJE dokopao, ali to je seljadin i on ne zna šta sa njom da radi... PA PA SELJADINIII
 

manja_ne

Banned
Banovan
15.02.2012
5
1
0
45
kako god, ja i dalje mislim da ima jako puno iskompleksiranih seljadina, ako samo znaju da prde, e onda neka budu uzdržani i neka prde u sebi... Laq noć
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
svatko ima pravo na svoje mišljenje no istina je da je korištenje ovog foruma privilegija a ne pravo
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Možete se prepucavati i raspravljati, ali sve dok je to na donekle kulturnoj razini.
Kada krenu uvrede kreću i kartoni,... manji, veći, svakakvi, birajte.

:evilmask:
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
He-Man je napisao(la):
Možete se prepucavati i raspravljati, ali sve dok je to na donekle kulturnoj razini.
Kada krenu uvrede kreću i kartoni,... manji, veći, svakakvi, birajte.

:evilmask:
He Man izgleda si zaboravio kartone kuci :)
Ako procitas prvi odgovor na moje pisanje u kojem nema trunke uvreda vec samo otvorene i jasne kritike momak zvani Gdin Valuta Dolar je osuo razno raznim stvarima a izmedju ostalog i vredjanje inteligencije.
Neradujem se nicijoj kazni daleko od toga ali ako se pravda deli onda je ista za sve>ja sam malte ne popio ban jer sam napisao post u temi koja je indirektno vezana za ono sto sma pisao ali sam po pravilima foruma i vasem rasudjivanju pogresio.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
$DoLaR$ je napisao(la):
....zbog čega na ovom forumu nema više ljudi koji čitaju pravila....tu je privilegija bit reć će ti zlo :)) ....prvo pročitaj pravila a onda daj slike...jer vjeruj mi nikog nezanima rečenica moj dnevnik 2.2.2012, nego ljude zanimaju slike, da napišeš kako si počeo koju aparaturu koristiš drugo moraš nabavit hps i kak da ti kažemo jel dosta 25 dana vegetacije??.....a neznamo kak ni boks izgleda a kamo li cure...ima dečki koji su vegali po mjesec i pol a mi brijali da mu niknula prije 5 dana tako da slike su više od tvojih riječi ;)

@cane corso winer
ovo gore je njegov prvi post, po meni apsolutno korektan i ne vidim u cemu je problem, cak je dao i odgovor na pitanje za hps, ukazao na pravila i rekao da nam slike mnogo znace za adekavatan odgovor

na to je usledio ovaj odgovor:

manja_ne je napisao(la):
stvarno ne znam ko je glup, prvo nauci da pises, pa se onda pravi pametan, odustajem od ovog sajta, mnogo ste nadrkani i neljubazni... aj zdravooo

ko je sad i gde spominjao "glup" i zasto treba da nauci da pise kao i sta je on to pametovao, + nama se svima obratio sa "nadrkani i neljubazni"

ti si jedini lajkovao njegov post i tada je krenula cela nebuloza od prepucavanja, ocemo sad dosta za ovim, tema je u groblju a clan banovan (po meni sasvim opravdano, mada ga nisam ja banovao), the end of the story
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
nemoj se ti ništa vrijeđat jer nisam vrijeđao vašu inteligenciju nego sam vam reko da ispadate glupi jer nikog ne želite poslušat kad vam se kaže da pročitate...pa nema samo odgovora na ovom forumu...ima još milijon foruma di su isto informacije ali samo treba tražit.....a vi bi da vam se sve servira....ako sam vas uvrijedio ja se ispričavam ali ako želite bilo kaj uzgojit ne budite lijeni pročitat za nešto što toliko volite
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
$DoLaR$ sad ću ti zaljepit repčinu ko' kuću za ove komentare:respect:,dok nije zatvoren dnevnik ili dok ne ode u zaborav:)
Eto pade i prvi rep u ovome dnevniku:icon_lol:
E imam jedno pitanje,mogu li se žarulje iz baterija običnih ručnih koristiti za uzgajanje biljki?


 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne može, krivi spektar daju.
Najbolje su ti one crvene iz upaljača, za cvjetanje, za vegetaciju su plave.

Nemoj da i tebi moram kartone za ovako banalna pitanja. :shit:
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
neko ko postavi pitanje dal moze furati cvetanje na mh, znaci nije ni otvorio temu o svetlima. ja kazem svaka cast moderatorima na zivcima sa vama, sve je napisano po forumu po hiljadu puta i mogu vam iz prve ruke reci, da se moze odraditi prvi grow samo sa citanjem, a ne buzeriranjem ekipe za svaku sitnicu. a ti cane corso, pravi si se nasao da ga branis. imate srecu sto ja ne delim kartone i banove.
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Power Seed@mene naiskrenije zabole sta ovaj lik pise...ti si sad izvadio iz konteksta ono sto se tebi svidelo i stao si na njegovu stranu a to nimalo nije fer ni korektno.Ja nisma dao Like nemanji sto je napisoa par nedolicnih reci vec sta je imao za poentu njegov komentar.Kada sma ja napisao svoje sta sam imao onda je doticni dolar prozvao sve nas manje ''obavestene'' glupima.A ako za tebe to nije vrejdanje inteligencije onda druze evo trazim tvoje tumacenje reci GLUP!
Mozda sam zaista glup da shvatim sta mi je neko hteo reci da sma glup (odnosi se na nas nesikusne).
Zasto sma ja dva puta dobio opomene i negativne poene?Napisao sam nesto u pogresnoj temi,ili sma nesvesno nesto uradio ali ste se svi redom oglasili (ima ljudi koji su bili kriticni ali fer i dobronamerni).
Arsini za svakog clana kao ni pravila nisu isti pa Vas onda molim da se nehvatate za nesto (pravila foruma)ako ih svesno ili ne sami krsite.
Ja sam ziveo i bez ovog foruma do pre 6 meseci mogu i od sad bez njega.Necu da budem tamo gde moze svako svasta da ti kaze a da nesnosi ni opomenu za to ali se za postavljane krivog komentara u rubriku secu glave.Sve najbolje u buducem radu zeli vam Cane Corso Winer!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.