moj dnevnik 10. 02 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Cane Corso Winer nitko ti nije rekao da si glup takve stvari se ne toleriraju na ovom forumu,nema ćlana ovog foruma koji nije bio "neiskusan" i nitko ne sece glave za krivo postanje il slicno tome,eto vidim da ti je rep u zelenom što znaći da ti niko nije okinuo ništa loše,ako si popio koji karton to je sitnica isteći će nakon nekog vremena (moj je istekao prije par dana :) ) Nema razlga da odeš sa foruma,alo naletiš na neko neslaganje nemoj to shvaćati osobno protiv sebe,na svakom forumu ima neslaganja.Vijeruj mi ima jako kvalitetnih ljudi na ovom forumu ( PowerSeed je jedan od njih ) eto ja se nadam da ćeš ostati i pokušati naućiti nešto,pohvaliti nam se sa uspiješnim growom i da si svi budemo dobri,pozdav frend !
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
@cane corso winer
prosto je neverovatna tvoja potreba da se nastavljas i kada nisi u pravu, i na zalost jasno je da imas problem u komunikaciji sa drugima...
cane corso winer je napisao(la):
...ti si sad izvadio iz konteksta ono sto se tebi svidelo i stao si na njegovu stranu a to nimalo nije fer ni korektno...
ne znam sta je izvadjeno iz konteksta, doslovno sam citirao post za postom i evo stavljam jos jednom original na uvid, a javno pozivam svakog ko procenjuje da nisam fer i da se stavljam ne neciju stranu a nekog drugog kinjim il' ne znam sta da se javi, dakle, stvarno molim svakog ko misli da sam se ogresio o njega na bilo koji nacin da se javi, spreman sam ispraviti greske... inace, niko od nas nije imun na kartone, ja jos uvek vucem jedan od prosle godine

 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Kako dopustite da vas jedan balavac bahati izbaci iz takta i posvadi, pa to je nevjerojatno :icon_lol:
Ovo nije forum kao svaki drugi, jer da je, ja ne bih bio ni član, a kamoli moderator, pa sad vidite što je u pitanju. Ovdje se radi o uzgoju i upotrebi jedne biljke, koja je na žalost još i ilegalna, pa su pravila vrlo jasno definirana. Vodići i upute su tu, svatko tko si da malo truda i vremena ih može naći i pročitati, a forum je tu da podjelimo iskustva i raspravimo malo o svemu tome, a ne za sva pitanja koja ti padnu na pamet.
Pogledajte za primjer Blade-a! Momak je dobio karton za neprimjeren rječnik svojevremeno. Što mislite o njegovim postovima sada? Sve je rečeno.
Dollar je malo nagle naravi vidim, ali je dobronamjeran, Power je jako tolerantan i uvijek spreman pomoći, pa sad mislim da su ove prozivke malo nekorektne.
@cane corso winer
Vidim da te još uvijek pate neke stvari koje smo već raspravili u detalje. Stani malo na loptu i promisli. Onaj post u kojem ovaj banovani opravdava svoje stavove je ok, ako ga se izvadi iz konteksta, ali pošto je očito da se radi o bahatom balavcu, što je dokazao svojim ponašanjem, te tvrdnje ne stoje što se njega tiće.

Zaključavam ovu temu, kako se besmislena rasprava nebi nastavila u nedogled. Smirite živce, pripalite si jednu ako imate i uživajte u životu-pre kratak je da biste ga nepotrebno zagorčavali.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.