Moj drug ima problem.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.12.2005
1
0
0
Imam problem zapravo ima ga moj drug Pero. Sa njim je raskinula devojka koju on mnogo voli. Ipak on nju i dalje voli ali na žalost Anica za njega nimalo ne mari. On je par puta u oèaju kleèao ispod njenih nogu i ponižavao sebe,plakao, molio ju je da se vrati ali ona nije htela ni da èuje. U zadnje vreme u ocaju se odaje alkoholu uništava sebe a i gubi prijatelje. Par puta je pominjao da za njega nema života na ovom svetu i da æe sebi oduzeti život. Verujem da je sposoban za to. Govorio je da æe ga hladna limska voda proneti pored njene kuæe.
Ostaje mi izgleda samo da se molim da mu smrt bude laka.
AMIN
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
speedball je napisao(la):
reci mu da je speedball rekao da se ubije. :flame:

Ne razmišljaju svi ljudi racionalno na ovoj planeti. Nekima moraš prvo pokušati objasniti, a neki su samo malo više željni pažnje. Ako im uspiješ objasniti u redu, a ako su željni pažnje nek si kupe kesu i bit æe im dobro... Valjda? Meni bi bilo. Ma ja nisam nikad plakao za trebom jer su 90% njih kuje, a 10% koje su pametne ne žele deèke jer znaju da smo smradovi! Tako da ako èovjek uspije meðu tih 10% naæi onu koja mu odg. bolje nek ju odmah ženi!

A možda tvom frendu treba jedno veliko :eek:ral:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ljudi znate li vi sta su emocije i kako to funkcionise?I koliko to ima veze s mozgom i zdravim razumom?Vreme leci sve,manje ili vise uspesno ali leci.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
pa koja glupost.... da se neko hoce ubit zbog neke glupe zenskice,kurvice, jebote pa treba bit bolestan...
zaboravit ce je...a ako se bas hoce ubit, neka se ubije ko ga jebe...
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Ako moze da je zaboravi bez alkohola i sl. pomozi
mu. Ako ne ostavi ga. Nema nista gore od zivota sa alkoholom (u preteranim kolicinama).
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
zabiješ mi jednu šaku u njušku i prošetaš ga gradom/selom (u doba dana kad ima žanskog roda za njega a ne neke babe ili balavice)pa æe onda skužit da ima još ženskih na svitu i da su sve one kurve.ako nije pomoglo.doðeš isprid njega staviš mu pištolj na æelo i smiriš ga ako se ne smiri kokneš ga.jednostavno. :puc_puc: :kenny_revenge: :banana_mrtva: :kartman_hasa: :kartman_ljut: :respekt: