moj drugi grow indoor (bagseeds)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.10.2008
45
0
0
42
evo i posljednje slike s obzirom da je berba za 2 dana. Mozda pustim jos jedan ili dva dana extra ali nisam siguran jos.















Sljedece 3 slike stvarno vrijedi pogledati......cilj mi je bio da zumiram kristale i rezultati su ispali pre pre pre pre dobri....molim vas za komentare. pogotovo molim ove iskusnije :)







ova zadnja slika ,a inace headovi mi u zadnje vrijeme(kako su porasli) izgledaju pravo skunky
sta vi mislite ?
 
23.08.2007
30
12
8
33
izgledaju skroz masno, a to je zbilja krasno! :sun2:
vjerujem da bi bili još krasniji da si nabacio neke reflektore za ove štedne. super su ispale
uglavnom, nadam se da će bit neki smoke report pa da vidimo o čem se radi. :hippy:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Kad vidim šta radiš sa CFLom dođe mi da ti doniram HPS, sve u svemu, obzirom na uvjete, više nego dobro. Još jednom si pokazao da se i sa malo može ... puno.

47b20s0.gif
2vsj1nm.gif
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
malo je za rec d izgledaju fenomenalno za cfl grow i to bez nekog lst-a ili scroga ... pogledo sam malo ove slike kristala i meni se cini iako se nevidi bas najbolje kada se zoomira ...da to jos nije gotovo .trichovi su jos jako svjetli i prozirni
naj bolje bi bilo kada bi si mogo nabavit neki rucni mikroskop(x30-x100) pa da vidis kada ce ti trichovi bit mutni i kada ce tvoji hedovi bit spremni za harvest
ali sto se tice svega ...jako lijepo , uzivaj u plodovima rada...
 
18.10.2008
45
0
0
42
hvala puno na komentarima ,namjerno ili ne to mi je nekako bio cilj sa malo napravit puno... ako nista probati i pokazalo se ok....moji uslovi nedozvoljavaju hps ..tako da sam prisiljen ovako..

pustio sam ih jos jednu sedmicu znaci bile su u cvjetanju 9 sedmica

susile se 15 dana u mraku uz provjetravanje ,trenutno je sve u jednoj staklenci/tegli na kjuranju..

probao jesam... okus nemogu da opisem.. uglavnom fresh je (a koja domacica nije )
sto se tice high-a nekako mi se cini da je cross indica/sativa...
u pocetku se osjeti (ne dugo jedno 20.minuta pola sata) cerebral high ..a onda opustanje..
jako dugo traje sto je odlicno (nemora se puno pusit :).....

kolicina ..posto nemam kuci preciznu vagu..ali proslo mi je vutre kroz ruke tonama...
od oka procjenjujem jedno 30 grama suhe naravno.s tim da je otislo oko 10gr vec.

ja sam zadovoljan ...a za sljedeci grow planiram blueberry dutch passion fem.
za nekih mjesec dana....planiram da napravim reflektor od kartona i folije....
i da pojacam kolicinu svjetla makar malo jos....

ostalo sve ostaje isto..

pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.