Moj high grow room

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
393
26
0
41
Evo da i ja bacim koju sliku iz uzgoja kad već nemam iz onih par svojih vanjskih radnji , evo ovih iz high grow-a :icon_lol: .

Prve tri iz workshopa su još u vegetaciji i 84 dana im je danas bile bi veće da nisam otkrio one makze u igri pa sam im šišao vrhove, a one sve bolje i bolje .

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Druge tri iz basementa su isto stare i vegetiraju još samo, sam ih još više šišo nego prve tri , pogotovo ovu prvu na njoj sam se iživljavao , umislio ja da s nje uzimam reznice za kloniranja pa je cjelu sjebo :icon_lol: , bila je prvo Slick`s Surprise dok je nisam ubio , pa sam onda ponovo gurno isto sjeme samo ga prekrstio u moje ime tj. nadimak .

A ove tri grdosije od 1,21 m srednja , 1,90 desna i 1,42 lijeva od 107 dana , također svaka šišana , su već neko vrijeme pod HPS-om na 12/12 ,vidi se dvije već cvjetaju samo ne mogu da skontam iz ovih low-res žbrljotina da li su ženke ili su kuronje,mada mislim prije da su ženke , ono bijelo su ko` biva pistile , dabogda popizdile :icon_lol: . A White Shark mi malo zapeo ne kontam ,ako je mužjak trebao bi malo prije bacit znakove , doduše nisu od iste vrste pa ne mora značit da bi trebao da se prije pokaže.

PS ove visine nisu normalne valjda bug u programu,kad kliknem na statistiku,skoro svaki put mi druga cifra ,ili ko fol mjeri trenutnu visinu a biljke kao njišu se na vjetru što ga prave nevidljivi ventilatori :icon_lol:.

Zna li iko , ako igra ovo još ko neku caku kako se u ovom regulira temperaturu ,ili to u ovome ne postoji ili sam ja stvarno glup ko noć pa ne mogu da nađem .

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.003
92
0
xexe... lepe su...

Ja sam se zajebavao odavno sa tim. Moze se dosta nauciti. Evo mojih:

Rezane su maximalni broj puta. Ovo u sredini je neka sativa ne secam se koja a sa strane su neki hybridi 50/50. Inace sativa je 4.5m. Fotka je negde pred kraj cvetanja cini mi se.

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
446
547
93
moze li kako da se ubrza vreme rasta malo je smor cekati i njih na kompu da porastu.

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
393
26
0
41
Rade je napisao(la):
moze li kako da se ubrza vreme rasta malo je smor cekati i njih na kompu da porastu.
Ne može ako šta pokušaš s podešavenjem vremena i kalendara program te skuži pa se sve pokvari tako nešto piše u uputama .

Inq šta je to :shocked: :icon_surprised: , a ja mislio da su moje ove iz attica nešto , možda si ih držao duže u vegetaciji ?

Gdje piše koji su spol ne mogu da nađem .

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.003
92
0
Inq šta je to :shocked: , a ja mislio da su moje ove iz attica nešto , možda si ih držao duže u vegetaciji ?

Gdje piše koji su spol ne mogu da nađem .
Sve su zenke. Inace nemam pojma kako sam ih gajio ali mnogo dugo su bile u vegetaciji sve dok nisu imale 64 ili bese 32 vrha pa onda 12/12. I ova srednja je otisla u nebo...

31.01.2007
33
1
0
30
e ajd mi ako nije problem ostavite link gde mogu skinuti taj program...
imala sam davno(pre godine) neku stariju verziju,pao sistem i ode sve u piiiiiiip...
zzZop!