Moj high grow room

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Evo da i ja bacim koju sliku iz uzgoja kad već nemam iz onih par svojih vanjskih radnji , evo ovih iz high grow-a :icon_lol: .

Prve tri iz workshopa su još u vegetaciji i 84 dana im je danas bile bi veće da nisam otkrio one makze u igri pa sam im šišao vrhove, a one sve bolje i bolje .



Druge tri iz basementa su isto stare i vegetiraju još samo, sam ih još više šišo nego prve tri , pogotovo ovu prvu na njoj sam se iživljavao , umislio ja da s nje uzimam reznice za kloniranja pa je cjelu sjebo :icon_lol: , bila je prvo Slick`s Surprise dok je nisam ubio , pa sam onda ponovo gurno isto sjeme samo ga prekrstio u moje ime tj. nadimak .



A ove tri grdosije od 1,21 m srednja , 1,90 desna i 1,42 lijeva od 107 dana , također svaka šišana , su već neko vrijeme pod HPS-om na 12/12 ,vidi se dvije već cvjetaju samo ne mogu da skontam iz ovih low-res žbrljotina da li su ženke ili su kuronje,mada mislim prije da su ženke , ono bijelo su ko` biva pistile , dabogda popizdile :icon_lol: . A White Shark mi malo zapeo ne kontam ,ako je mužjak trebao bi malo prije bacit znakove , doduše nisu od iste vrste pa ne mora značit da bi trebao da se prije pokaže.



PS ove visine nisu normalne valjda bug u programu,kad kliknem na statistiku,skoro svaki put mi druga cifra ,ili ko fol mjeri trenutnu visinu a biljke kao njišu se na vjetru što ga prave nevidljivi ventilatori :icon_lol:.

Zna li iko , ako igra ovo još ko neku caku kako se u ovom regulira temperaturu ,ili to u ovome ne postoji ili sam ja stvarno glup ko noć pa ne mogu da nađem .
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
xexe... lepe su...

Ja sam se zajebavao odavno sa tim. Moze se dosta nauciti. Evo mojih:


Rezane su maximalni broj puta. Ovo u sredini je neka sativa ne secam se koja a sa strane su neki hybridi 50/50. Inace sativa je 4.5m. Fotka je negde pred kraj cvetanja cini mi se.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Rade je napisao(la):
moze li kako da se ubrza vreme rasta malo je smor cekati i njih na kompu da porastu.
Ne može ako šta pokušaš s podešavenjem vremena i kalendara program te skuži pa se sve pokvari tako nešto piše u uputama .

Inq šta je to :shocked: :icon_surprised: , a ja mislio da su moje ove iz attica nešto , možda si ih držao duže u vegetaciji ?

Gdje piše koji su spol ne mogu da nađem .
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Inq šta je to :shocked: , a ja mislio da su moje ove iz attica nešto , možda si ih držao duže u vegetaciji ?

Gdje piše koji su spol ne mogu da nađem .

Sve su zenke. Inace nemam pojma kako sam ih gajio ali mnogo dugo su bile u vegetaciji sve dok nisu imale 64 ili bese 32 vrha pa onda 12/12. I ova srednja je otisla u nebo...
 
31.01.2007
33
1
0
36
e ajd mi ako nije problem ostavite link gde mogu skinuti taj program...
imala sam davno(pre godine) neku stariju verziju,pao sistem i ode sve u piiiiiiip...
zzZop!
 
08.10.2006
43
1
8
36
S obzirom da je 42. dan, da li je ovo u redu ili sam, kao shto mi se chini neshta sje8o???????


mara.jpg