Moj indoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Teglica_Unka je napisao(la):
pa super taman da ustedite na petardama a to sto smrdi na pacija govna ma nema veze.
samo da se pusi

hahahha lolek, ma haj sto smrdi al sto vrlo lako mozesh ostat bez okica :rofl:, mene je nekoliko puta promasila za mikrometar.Nema mi nista gore kad mi ostane pa i ona najmanja sjemenka i kad pocne ono ulje gorit u njoj, ranio bi se najradje tad.
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
žao mi je što ti ja to moram saopčit ali to je čisti mudonja,jednostavno gledaj kvadratni oblik najmlađeg rasta i jajašča ti pršte na sve strane,čisti mudonja,inače ga prepoznaš po jajašcima i ja tu nevidim nikakve dlačice ni kalikse,žalim ali moram reč mudonja,ako se netko neslaže nek slobodno napiše!
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
43
Izaslo je jos gomila pistila,vec postaje lepa biljka
smile_39.gif

Ona treca ne pokazuje pol jos uvek :(
Proklijale su mi dve semenke,tigraste, i malopre sam ih zasadio u saksijice.
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
43
Polako ali sigurno izlaze jajca na trecoj :(
Ova je jako lepa,svaki dan duplo vise pistila :)

Nisam mogao da izdrzim i isekao sam jedan list sa donje strane,osusio na izduv od lap topa i srolao.Nisam imao granja a i zanimalo me dal' vredi ova muka.Vrediii
smile_39.gif

Pitanje : Hoce li joj faliti nesto?
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ma sta ce joj falit, nije to nista :) ocekuje te josh puno kidanja listova, svaki koji zaklanja cvijet kidaj slobodno nemoj josh al cim malo procvjeta vise ... cca 10-15 dana ..pogotovo one velike i visocije .. cisto sumnjam da si se od tog napusio..
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
43
Tu su i pioniri,tri komada :)
Stare dva dana,blago izduzene zbog polozaja lampi ali nista strasno_Od pocetka su na 12/12 zbog jedine prezivele gospodje,dva derpea su popili noz :)

Pitanje za iskusne indoor growere : Na koju sortu najvise podseca gospodja?

Ne mogu da ocenim jer se dosta razlikuje od ovih outdoor biljki,mada je seme isto...
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Mislim da je to neki dosta sativicni hibrid, kao i vecina nasih domaja.Nego jesi li stavio josh crvenih CFL-ova ? biljke su ti super zdrave ali im fali josh puno puno svjetla tj crvenog spektra, sad gasi tu zivinu da ti ne grije box i dodaj josh bar 2-3 crvene stedne (827) minimalno! i to pod hitno !, a ako nemash problema sa temperaturom ostavi i zivinu.I sad ih mozesh pocet gnojit sa najmanje pola doze svakih 7 dana.Ako ne dodash svjetla i ne spustish CFL-ove bar 15 cm od biljke slabo ce tu bit ista za pljugat :(, imaj na umu da ce se to najmanje 3 puta smanjit kad se osusi.
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
43
Mare,dodao sam 3 827 od 23w,pre 4 dana sam nadjubrio sa pola doze floravit-a npk 5:5:6 + mikroelementi :gvozdje,bor,bakar,mangan i cink.Sa temperaturom nemam problema jer mi je po "danu" box sirom otvoren.ybg niko mi ne ulazi u sobu
muv2iu.gif


Ja sam mislio da je hibrid sativa: indica 60:40 ili 70:30...ne znam zasto ali obozavam indice :)
Ove tri male su od dva razlicita semena.Neka zu bila velika crna a neka malo manja(ne mnogo manja) "tigrasta",verovatno znas na sta mislim.Pa sam se nadao da cu dobiti indicu.
Jos kad bih dobio indicu muzjaka(znam,znam da mnogo izvoljevam al' znas kako je) pa da oprasim jednu zenku...Dal' unutra ili napolju jednu biljku nebitno.Da napravim neki svoj indica hibrid.
Sve semenke su od vrh biljki,valjda ce i ovo biti dobro...bar se nadam.
Sreca pa imam dosta biljoza napolju i solidno napreduju.Vrsta kao gospodja u box-u,rekoh da sam popusio vrhove tih biljaka kad sam orezao.Mogu ti reci da je bio dobar blagi high,nije placebo kao sto si mi rekao za list gospodje indoor,vec bas high :))))

Ako ne uspem da napravim svoj indica hibrid,narucicu seme neke indice koja brzo cveta i ima solidan rad pa cu da pustim da se oprase sve i da napravim semenki za 5 godina :))))
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
To mozesh samo nagadjat koliko je % :) uglavnom znash i sam, sativa raste vishe u visinu, indica ima sire listove i grmastija je ..mozesh uradit selektivno oprasivanje sa onim stapicem za usi :) ,vidjet cesh kad se lagano osusi i izcura minimalno mjesec curanja..,nemoj bit nestrpljiv :), uzmi bijelu mat farbu na vodenoj bazi sa njom mozesh farbat i u kuci ne smrdi uopste, susi se za sat, a razrjedjuje se vodom, i ofarbaj box iznutra.. koje su ono dimenzije boxa ?
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
43
Dimenzije boxa su 550mm dubina,440mm sirina i 1540mm visina,s tim sto gore na 100mm od vrha ima ona sipka za kacenje stvari,pa mi ona sluzi kao nosac za svetlo.
Ubacio sam malopre jos jedan ventilator od napajanja sa kompa,onaj od 80 mm,neka duva,od viska ne boli glava :)
Sto se farbe tice,znam za vodenu,pa majstor sam ybg,doduse elektricar ali znam stosta.Elem,3 strane ormana su vec bele,a na slici sad vidis jedno ogromno ogledalo koje taman pokriva celu stranu i metar je visoko.E njega sam stavio na tu cetvrtu stranu,tj na zadnji deo ormana koji je braon.Dal' se tripujem ili ne ali sada ne mogu da pogledam u box od svetla,odmah me zabole oci
focus.gif


Zanimljivo mi je to sa selektivnim oprasivanjem,procitah vec negde na forumu.Ali mene buni jedna stvar.Da li biljka bez obzira sto je selektivno oprasena,npr samo 2 heda,gubi celokupna na svojstvima troseci energiju na semenke ili se to desava samo sa ta dva hedica?
To nigde nisam procitao.Pa sad ako cela gubi svojstva,onda bolje da se cela oprasi,zrtvujem jednu turu ali sam miran sa semenkama za vijeki vijekova.Amin. :)

Pozdrav lafe
emo-pioneer_smoke.gif
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
43
Evo me opet.Na zalost,zbog tehnickih problema nisam mogao da do kraja odrzavam dnevnik.
Gospodja je bila odlicna,posle nje sam imao jos jedan uspesan indoor sa dve zenke kao i outdoor ( zadovoljavajuci ).
Pre nekoliko dana sam poceo ponovo...seme je iz paketa.
Evo kako je izgledalo jutros :
scaled.php


A ona gore levo ima tri lista
9bgfig.jpg
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Zašto ti je zemlja ovako šarena?
Kao da ima i obične zemlje iz bašte...
-meni je trolista nažalost mudonja :(