Moj interes

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.06.2013
2
0
0
30
Banja Luka - Zurich
Zdravo svima

danas stigo iz ciriha u Banja Luci, ni nemam kontakt ovde ni pojma gde da nadjem
"vreme".. ako kontate haha

ako bi mi neko mogao da posalje poruku pa da objasni kratko gde i kako bijo bi mnogo zahvalan.
hvala vam.
Pozdrav
 
30.06.2013
2
0
0
30
Banja Luka - Zurich
konje aj da se nadjemo u Banja luci pa ce da vidis.
ako treba moze i da se poprica kod pica jednog.
Svi znamo kako je gadno kad nemas a neznas gde da dobijes..
Pozdrav
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda

Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.

Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani. Također diskusije o razmjenama ili pošiljkama nisu dozvoljene da se vide na vutra chatu ili forumu (bila to vutra, sjeme ili najobičnija lampa ili reflektor, pa čak i termometar), smatra se potražnjom ili ponudom. Dok same diskusije i razgovor o opremi i growanju neće biti tretirane kao loše djelo.

Saleko...proćitaj jbn pravilnik....jel ti kad odeš u goste nekom se ponašaš pristojno,ili podriguješ i prdiš i dižeš noge na sto????
ovde stvari funkcionišu drugačije,buraz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: venom812
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.