moj mix grow :-)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
je sorte su extra pogotovo mi se sviđa ovaj 4 way , hashberry nisam probao , ali NLX je preubojita trava baš sam prije jedno 2 tjedna uživao u njenim blagodatima čak sam i okačio sliku u "što trenutno pušite" temi . odlična trava samo me zanima porijeklo. mislim da sam negdje pročito da je to NL x WW pa ako neko može potvrdit bio bih zahvalan.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Extra, ja sam pratio groz grow, ono i koliko si samo kad se sjetim imao problema, ... ono baš su extra, svaka čast.... A ono ti je problem bio (sa listovima) zbog vode, previše si im davao vode... zbog toga ti se "pohebao" pH zemlje, džaba što si ti zaljevao 6.9-7.0 pH vodom, i meni se isto to događalo, ali to baš ono pred kraj kad sam ispirao... znači ono više malo vode nego inače, i to je sigurno doprinjelo do stvaranja "gline" oko korjena, ... ipak vremenom zemlja se staloži podosta, tako da voda ne prolazi u sekundi kao na početku......
Ali extra na kraju, nadam se da si uživao u njima....
Pozz
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Nisam pratio grow ali ti Bezze_Sa jesi pa si mozda trebao ranije da mu kazes da je problem bio u prezalivanju a ne u PH.Mada nista strasno,sada je bogatiji sa iskustvom.